Kāpēc raudot nedrīkst skatīties spogulī, atklāj apburošais ekstrasenss Aleksandrs Šepss

29-04-2018

sheps


Populārā televīzijas šova “Ekstransensu cīņas” 15. sezonas uzvarētājs, mags un ekstrasenss Aleksandrs Šepss savulaik bija veiksmīgs modelis. Varbūt tāpēc viena no viņa iecienītākajām tēmām ir sniegt padomus, ko nedarīt, skatoties spogulī. Šoreiz Aleksandrs atklāj, kāpēc nedrīkst birdināt asaras spoguļa priekšā un kā tas var ietekmēt turpmāko dzīvi.

Protams, ar spoguļiem saistīts daudz aizspriedumu, ticējumu un rituāli. Senās dziednieces mēdza teikt, ka kopā ar asarām pie spoguļa raudoša sieviete nomazgā no sejas arī savu skaistumu. Spogulis ir spēcīgs dažādu pasauļu savienotājs, tieši caur spoguļa virsmu mediji mēdz sazināties ar mirušo pasauli.

Tieši tāpēc Aleksandrs Šepss par parastu tautas aizspriedumu neuzskata ticējumu, ka spoguļa priekšā nedrīkst raudāt. Ekstrasenss skaidro, ka tādējādi cilvēks daudzkārt pavājina savu aizsardzību.

Viņpasaule, kas nejauši nokļuvusi kontakta ar mūsu pasauli, ieraudzīs raudošu, negatīvas iedarbības nomāktu cilvēku. Tāpēc spogulī labāk skatīties ar smaidu, pat ja noskaņojums nav tik labs – tā tu raidīsi vēstījumu, ka esi garīgi spēcīgs, un veiksme ātrāk atgriezīsies.Spogulis ir ne tikai portāls starp pasaulēm, bet arī savdabīgs tavu enerģētisko spēku “rezonators”.

Tāpēc tieši ar spoguli saistītas mīlestības burvestības, lāsti un citi rituāli, kuru mērķis ir spēcīgi ietekmēt cilvēka gribu.

Spogulis vairākkārt pastiprina dvēseles kustības. Pēc ekstrasensa vārdiem, šī iemesla dēļ asaras, kas atspoguļojas spoguļa virsmā, var daudzkārt pastiprināties – tas ir, atgriezties jau tuvākajā nākotnē kā vēl lielāka nelaime.

Jo īpaši Aleksandrs Šepss iesaka neraudāt pie spoguļa naktī. Šai laikā saikne ar viņpasaules spēkiem kļūst spēcīgāka, un spogulis var “notvert” tevi raudošu uz ilgu laiku, bet pēc tam projicēt šo tēlu tavā dzīvē.

Kā rīkoties, ja tas jau ir noticis: tu paskatījies spogulī, kad raudāji? Vienkāršākais un iedarbīgākais rituāls ir “situācijas pārrakstīšana”. Nostājies spoguļa priekšā vēlreiz un rūpīgi saved sevi kārtībā.

Nekādu asaru, neapmierinātas sejas izteiksmes vai sapinkojošus matu. Paskaties spogulī tā, lai pārliecinātos – spogulis tevi “atcerēsies” nevis kā nelaimes čupiņu, bet gan kā par sevi un rītdienu pārliecinātu cilvēku.

Atkārto to pēc iespējas biežāk un nelaimes atkāpsies – un raudāt, arī spoguļa priekšā, vairs nenāksies.

Ja problēmas tomēr turpinās, iespējams, negatīvo spēku ietekme nekur nav pazudusi. Tādā gadījumā vērts iegādāties talismanus aizsardzībai. Ar ticību sev un saviem spēkiem tu spēsi izlabot situāciju un atgūsi Fortūnas labvēlību.

Aleksandrs Šepss iesaka šādos gadījumos parūpēties par paša spoguļa stāvokli – rūpīgi to nomazgāt, atbrīvojoties no negatīvajiem nospiedumiem.

Avots: esotericblog.ru

loading...