Kāpēc niez kreisā acs? Ticējumi par katru nedēļas dienu

10-08-2019


Reizēm organisms dod mums svarīgus signālus – pēkšņi ieniezējusies kreisā acs var nozīmēt gan labu, gan sliktu notikumu tuvošanos.

Tautas ticējumi izskaidro dažādas parādības cilvēku dzīvē. Ko saskaņā ar tiem nozīmē niezoša kreisā acs?

Senatnē uzskatīja, ka kreisā ķermeņa puse saistīta ar tumsas spēkiem, tāpēc organisma signāli no tās puses nozīmēja nepatīkamus notikumus. Tomēr gudrie senči bija iemanījušies tos neitralizēt – vienkārši jāpakasa uzreiz abas acis, pēc tam trīs reizes jāpārmet krusts un jālūdz augstākajiem spēkiem aizsardzība no visa sliktā.

Pirmdienā kreisā acs niez, brīdinot par konfliktiem ģimenē vai darbā. Lai no tiem izvairītos, rūpējies par tuviniekiem un esi neitrāls kolektīvā.

Otrdienā nieze kreisajā acī norāda uz saskarsmes problēmām neizpildītu solījumu vai nepatiesības teikšanas dēļ. Ja vēlies no tā izvairīties, uzmanīgi seko saviem vārdiem un rīcībai, nedod veltus solījumus.

Trešdien niezēšana brīdina: esi uzmanīgāks, lai izvairītos no likteņa izliktajām lamatām. Tāda zīme brīdina no impulsīvas rīcības, kas ved projām no mērķa un izraisa naudas zaudēšanu.

Ceturtdienās savukārt nieze kreisajā acī pareģo laimīgus un līdz asarām priecīgus notikumus.

Piektdien pēkšņi ieniezējusies kreisā acs norāda, ka šajā dienā nevajag veidot nākotnes plānus – nepatikšanas vien iznāks un, iespējams, pat izgāšanās. Ticējums brīdina, ka cilvēkam jāatsakās no avantūrām un riskiem un jābūt ļoti piesardzīgam.

Sestdien nieze kreisajā acī visbiežāk prognozē tuvu romantisku piedzīvojumu. Īpaši tas attiecas uz vientuļiem cilvēkiem, kuri meklē otro pusīti.

Svētdien niezoša auss nozīmē negaidītus notikumus, kurus neizdosies izmainīt. Var būt gaidāmi gan patīkami, gan nepatīkami notikumi, tas nozīmē, ka vienkārši jānomierinās un jāuzticas liktenim. Viss notiks uz labu.

Avots: “Esotericblog”

loading...