Kāpēc nedrīkst šūt un labot apģērbu, to nenovelkot. Pārsteidzoši ticējumi

09-07-2024

Foto – Pixabay

Ja drēbes ir jāsašuj un to novilkšana nav iespējama, paņemiet mutē nelielu diega gabaliņu.

Droši vien ikviens no bērnības zina, ka uz sevis lietas šūt nedrīkst. To mums stāstīja mūsu mammas un vecmāmiņas, bet es deru, ka jūs neesat iedziļinājušies, kas notiek, ja šujat uz sevis.

Kāpēc uz sevis nevar piešūt lietas – ko saka ezoteriķi

Viena no slavenākajiem ticējumiem par šo tēmu vēsta, ka, šujot uz sevis, var “piešūt atmiņas”. Runa nav par pilnīgu atmiņas zudumu, bet gan par to, ka jūs riskējat palaist garām kaut ko svarīgu.
Pierādīt to praksē ir diezgan grūti, jo neviens neseko līdzi tam, ko un kad pēkšņi aizmirsis, un noteikti nesaista to ar šūšanu. Bet šeit ir runa par to, ka bieži vien pēc tam, kad cilvēki ir uzšuvuši sev kaut ko, viņi aizmirst svarīgas lietas visnepiemērotākajā brīdī – vai tas būtu eksāmens, vai darba intervija.

Ja apģērbs ir jāsašuj un tā novilkšana nav iespējama, paņem mutē nelielu diega gabaliņu.

Kas notiek, ja jūs šujat uz sevis – citi ticējumi

Ir vēl viens iemesls, kāpēc nedrīkst uzšūt apģērbu nenovelkot. Tas ir saistīts ar to, ka jūs riskējat piesaistīt nelaimi.

Tas var attiekties gan uz jūsu personīgo dzīvi, gan uz jūsu labklājību kopumā.
Dažās kultūrās uzskata, ka tad, kad cilvēks šuj drēbes, tās nenovelkot, it kā “sašuj” savu laimi, bloķējot ceļus veiksmei un labklājībai.

Turklāt šūšana uz sevi var apgrūtināt izkļūšanu no sarežģītām situācijām. Tiek uzskatīts, ka, šujot apģērbu, var “bloķēt” iespējas atrisināt problēmas. Jūs arī riskējat radīt stagnāciju lietās – jūs neredzēsiet progresu.

Jāpiebilst, ka dažās kultūrās uzskata, ka šūšana, apģērbu nenovelkot, var iztukšot cilvēka enerģiju, padarot viņu neaizsargātu pret slimībām un nepatikšanām.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Savu apģērbu lupatās griezt nedrīkst! Kas pamatā tādam ticējumam?

Vīrieši “neiesakņojas”. Ticējumi, kāpēc mājās nedrīkst turēt kaktusus

Kā likums: nelaimīgas sievietes valkā šo apģērba gabalu. Gribi būt laimīga, nevalkā!