Kāpēc kaisīt sāli uz sliekšņa? Iedarbojas pret pesteļiem un kukaiņiem!

18-03-2023

Foto – Pixabay

Tiek uzskatīts, ka garšvielai, pie kuras esam pieraduši, piemīt maģiskas īpašības, tāpēc dažkārt sāli var redzēt nevis uz galda, bet gan uz durvju sliekšņa.

Pirms dažiem gadsimtiem sāls bija rets un ļoti vērtīgs produkts. Jau no seniem laikiem tam piedēvēja vairākas maģiskas īpašības. Tika uzskatīts, ka to var “uzlādēt” gan pozitīvi, gan negatīvi, izmantot kā aizsardzību vai līdzekli ļauno nodomu īstenošanai.

Kāpēc sāli kaisa uz sliekšņa?

Šī garšviela var palīdzēt ne tikai attīrīt domas, bet arī tiešā nozīmē aizbiedēt ļaunos garus. Tiek uzskatīts, ka sāls uz durvju sliekšņa var burtiski “sadedzināt kājas” cilvēkam ar ļaunām domām.

Lai sāls iedarbotos spēcīgi, ieteicams nolasīt lūgšanas un uz labo vērstus aizlūgumus. Pievērsiet uzmanību, ka rituāli ar sāli jāveic slepeni – citādi, pēc tautas domām, visa maģija var “izklīst”.

Sāls aizsardzībai pret kukaiņiem

Ir arī ļoti praktisks skaidrojums, kāpēc sāli kaisīt uz sliekšņa. Tas īpaši attiecas uz gadījumiem, ja dzīvojat savrupmājā vai daudzdzīvokļu vai daudzdzīvokļu mājas pirmajā stāvā. To izmanto kā aizsardzību pret kukaiņiem, piemēram, skudrām vai blusām, kas varētu iekļūt mājoklī no ielas.Noslaukiet sāli uz sliekšņa, lai novērstu negatīvu enerģiju

Sāli var izmantot ne tikai labiem nolūkiem – un to ir vērts apzināties. Tā kā tiek uzskatīts, ka sāli var piesātināt ar dažādām enerģijām, slikti cilvēki to izmanto, lai “nolādētu” jūs.

Ja pēkšņi to ieraudzītu uz sava sliekšņa, pats galvenais – nedomājiet par sliktām lietām, bet vienkārši noslaukiet to, sakiet lūgšanu, izmetiet sāli un visu, ar ko tas nonācis saskarē.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mājokļa attīrīšana ar sāls palīdzību. Kā to dara?

Attīri māju no negatīvas enerģijas! Vajadzīgs sāls, svece un ūdensKā attīrīt mājas enerģētiku? Palīdzēs arī zvana skaņas, sāls un telpaugi

Astoņi padomi, kā telpaugi attīra cilvēka biolauku un mājokli

Gatavojies izmest nevajadzīgas lietas? Vispirms veic šo rituālu, lai neizmestu savu veiksmi!

loading...