Kāpēc jāpiedomā, pirms kādam sacīt maģisko “Paldies!”

19-12-2017

paldies


Ko nozīmē “Paldies!”

Šoreiz piedāvājam pārdomas par interesantu tēmu – to, kā lietojam pieklājīgo vārdiņu “paldies”. Vairākums piekritīs, ka katram vārdam ir sava noteikta enerģija, pat ja ikdienā par to nepiedomājam. Kad sakām to kādam cilvēkam, nododam noteiktu vēstījumu — ne burtiskā nozīmē, bet smalkākā, enerģētiskā līmenī.

Vārds “paldies”stabili ienācis mūsu dzīvē, domājams – uz palikšanu. To izrunājam visur un vienmēr, praktiski automātiski sakām “paldies” dažādās situācijās, pat neaizdomājoties, ko tas īsti nozīmē.

Burtiskā skaidrojumā “paldies” būtu “palīdzi, Dievs”. Tas ir, lai Dievs palīdz – tikt vaļā no šī cilvēka, lai viņš ar iet ar Dievu un tevi vairs netraucē. Tātad aizveras enerģētiskais kanāls, kas tevi saista ar šo cilvēku.

Tādējādi “paldies” savā būtībā ir ļoti spēcīga mantra, kas pasargā tevi no turpmākas saistības ar to cilvēku, kuram tu to pateici. Sakot “paldies” pa labi un pa kreisi, mēs noslēdzam savas saiknes ar šiem cilvēkiem.

Paanalizē, kad saki “paldies” kādam!

Kad vēlies atkratīties no kāda. Jā, jā, tas patiešām tā ir. Zemapzinīgi tu vēlies ar to pateikt: “Jā, paldies, paldies, bet man ir savas darīšanas. Man laiks iet.” Tas notiek gandrīz pilnībā neapzināti.

Lai gan apziņā vari pat justies pateicīgs, bet kaut kur dziļi sirdī… Pamēģini sajust šo mirkli!
Kad neteikt “paldies”?

Nesaki “paldies” tad, ja vēlies turpināt kontaktēties! Citādi attiecības sāks pasliktināties.

Kā jāizsaka pateicība?

Domāju, apakšvirsraksts to jau pasaka! Saki “pateicos”, pieņemot pakalpojumu, kuru tev sniedza, vai palīdzību, ko saņēmi. Tādējādi nosūtīsi savu enerģiju apmaiņā pret labu darbu.

Kādos gadījumos tomēr teikt “paldies”?

Ja nevēlies turpināt kādas attiecības, saki “paldies!” Domājot ar to: “Paldies tev par visu, palīdzi Dievs turpmākajā ceļā, bet mani no šīm attiecībā pasargā.”

Tāpat pateikt “paldies” var pateikt tiem, kas tev pateikuši kaut ko sliktu. Tas nepavisam nenozīmē labā vaiga pagriešanu, tieši pretēji, tā ir aizsardzība pret turpmākām nepatikšanām, kuras varētu sagādāt šis cilvēks.

Svarīgi: lieto vārdus “paldies” un “pateicos” apzināti, kā spēcīgu maģiju, lai sevi pasargātu vai piesaistītu sev veiksmi. Redzēsi, kā dzīve sāks mainīties uz labo pusi!

Pirmajā laikā varētu būt grūti, varētu izjust pat diskomfortu (jo tev pievērsīs uzmanību, ja lietosi nedaudz senlaicīgo “pateicos” saziņā ar draugiem), bet ezoteriķi uzskata, ka šī sīkā neērtība ir tā vērta! Jo biežāk pateiksies apzināti, jo ātrāk tas kļūs par labu ieradumu.

Runā, ka Visumam jāsaka “paldies” par sliktiem notikumiem kā mācībstundām? Bet varbūt vērts teikt “pateicos”?
Kā rīkoties, ja nācies pārdzīvot kādas negatīvas situācijas, bet tu esi sapratis savas kļūdas un pat guvis no tā labumu? Tādā gadījumā jāpateicas Visumam par mācību. Bet, ja nevēlies, lai šāda pieredze atkārtos, saki “Pateicos, paldies.” Tādējādi gan pateiksies par gūto mācību, gan aizvērsi šo kanālu un palūgsi vairs līdzīgas situācijas neatkārtot.

Nobeiguma vietā – eksperiments!

Izrunā vārdu “paldies” un pēc tam “pateicos”. Ieklausies savās izjūtās, salīdzini tās abos gadījumos! Vai tās bija vienādas, vai atšķirīgas? Un atceries: kas norisinās iekšienē, tas parādās uz āru.

Sagatavojusi Alise Bērziņa

loading...

5 Comments

 1. Madara 16.12.2016 at 16:53 - Atbildēt

  Interesants tulkojums. Es par šo arī biju iedomājusies – dieva piesaukšana. Līdzīgi kā musulmaņi, kuri pateicas savam Allaham, nevis cilvēkam, kurš viņiem darījis labu. Tas, ka kristieši, jūdi un musulmaņi pielūdz vienu un to pašu dievu Jahvi, atšķiras tikai pravieši, taču nvienam nav noslēpums?
  Starp citu – kāds noskaņojums gada tumšākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Gada beigu prēmija gaidāma? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies pats: https://goo.gl/3OxSEu

 2. Màra 22.06.2017 at 17:12 - Atbildēt

  Man patìk krievu valodà- благо дарю…interesanti,ka tad latviski teikt,ja velies vnk pateikties nevis distanceties?:)

 3. es 29.09.2017 at 20:40 - Atbildēt

  Un kā ir ar – tencinu?

 4. Anita 30.09.2017 at 19:52 - Atbildēt

  Kàrtéjàs muľķįbas! vai vairàk mums nevajadzétu paskatįties paśiem uz sevi? padomàt uz ko es sabłàvu, kàpĕc man ir skaudįba, ka kaimiñš ir nopircis kaut ko jaunu un t.t.ko sésim to płausim! tad nebůs vainįgs paldies! citi ieraudzįjuśi ka bįbele baigàs ir -ele, kaut gan ko Cilvěks bija domàjis raksta ar diviem l.tad gribàs teikt nelasįsi śo dzįvįbas gràmatu -bībeli ,nonàksi patieśàm -ellě!

 5. Sarma 05.01.2018 at 20:54 - Atbildēt

  “Burtiskā skaidrojumā “paldies” būtu “palīdzi, Dievs”. Tas ir, lai Dievs palīdz – tikt vaļā no šī cilvēka” – Kādā sakarā tāds piekabinājums!??
  Pasakot Paldies – Palīdzi Dievs ir laba vēlējums otram. Tāpat kā ar dievpalīgu darbiņš padarīts, vai atvadāmies- Ar Dievpalīgu, vēlot otram Dievišķo blakus.
  Gribētos zināt, kurš šo rakstu sagudrojis un pilnīgas muļķības sludina…