Video: Kāpēc Brikmaņi izlēma šķirties, turklāt divreiz?

21-07-2021

Aija un Nauris Brikmaņi šovā “Ģimene burkā”, 1188play

Ir tādi brīži, kad “Tu jau jūti, ka tas cilvēks vairs nav ar tevi, un ir absolūti auksts, ” Nauris Brikmanis ir atklāts, komentējot attiecību krīzi ar mīļoto Aiju. Šķiršanās soli piedzīvo daudzas ģimenes, Brikmaņu ģimene šķiršanos piedzīvojusi divreiz.

Aija atzīst, ka tajā laikā, pēc Universitātes beigšanas, viņai bija svarīgi fokusēties uz karjeru. Tas ir bijis pārmaiņu laiks, kura cēlonis pamatā, iespējams, bijusi neapmierinātība ar sevi, ar darbu, ko tu tajā brīdī dari – tādos brīžos reizēm mēs saprotam, ka kaut kas ir steidzami jāmaina, bet nomainām pilnīgi visu, izņemot darbu jeb patieso neapmierinātības cēloni.

Vienlaikus Aija un Nauris atzīst, ka šis atšķirības periods ir bijis laiks, kad abi ir auguši un attīstījušies, lai pēc tam paskatītos viens uz otru jau citā kvalitātē.

Savukārt otrā šķiršanās bijusi sekas tipiskajai trīsdesmitgadnieku krīzei, kas vienlaikus sakrita arī ar pēcdzemdību depresiju – laiku, kad viss mainās, ir mazs bērns, ir nogurums, jāpierod pie ķermeņa izmaiņām u.c. Aija atzīst, ka patiesībā šim vecumposmam arī astroloģiski ir pamatojums, kādēļ iestājas krīze.

Savukārt Nauris piebilst, ka viens no iemesliem, kādēļ cilvēki mēdz šķirties ir fakts, ka viņi neatļaujas strīdēties. “Viens no šķiršanās iemesliem bija tāds, ka mēs nestrīdējāmies, jo, kā mēs sastrīdējāmies, tā mēs šķīrāmies, “ saka Nauris.

Skaties sarunu TV šovā “Ģimene burkā” 1188play.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

VIDEO: Ilona Balode-Ūdre atceras jautro iepazīšanos ar Ūdrīti

Filozofs Vents Sīlis: Arī izstaipītā pidžamā un pelēkās apakšbiksēs var slēpties seksualitāte!

loading...