Kāpēc 24. jūlija pilnmēnesi dēvē par Briežu, Negaisu vai Medus mēnesi

21-07-2021


Kārtējais Pilnmēness iestāsies 24. jūlijā, bet šīs dabiskās astronomiskās parādības spēku mēs jutīsim pirms un pēc šī laika. Jau iepriekš sagatavosimies pareizai Medus, bet citos variantos – Negaisa vai Briežu – pilnmēness sagaidīšanai.

Sākot ar 20. gadsimta trīsdesmitajiem gadiem, amerikāņu “Meinas štata almanahs” sāka publicēt pilnmēness nosaukumus, kādus šai dabas parādībai devuši Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāji. Saskaņā ar šo almanahu, jūlija pilnmēnesi indiāņu ciltis sauca par Briežu mēnesi, jo parasti šajā laikā briežiem beidzas jaunu ragu veidošanās. Jūlija pilnmēness arī tika saukts par Negaisa mākoņu mēnesi.

Eiropieši tam devuši Medus vai Siena mēness nosaukumu, jo tas ir medus un siena gatavošanas laiks.

Hinduistiem un budistiem ir pilnmēness guru (Purnīma guru), kas tiek svinēts kā prāta un garīgā skolotāja prāta attīrīšanās laiks.

24. jūlijā mūs gaida pilnmēness Ūdensvīra zīmē, kuru vada Urāns, un tas nozīmē, ka mēnesim būs enerģija, kas raksturīga septītajai Saules sistēmas planētai. Var gadīties negaidītas tikšanās, gan labas, gan ne ļoti, palielināsies smadzeņu aktivitāte, gaisā būs pārmaiņu gars, radošums vai, kā pieņemts tagad runāt, derīgu sakaru veidošanās. Laiks ir lieliski piemērots jaunām aizraušanās, emuāra vai sociālā projekta startam. Var atrast nestandarta risinājumus situācijai, kas jau sen kļuvusi par smagu.

Laikposmā no 22. līdz 27. jūlijam nedrīkst padoties grūtsirdībai. Labāk atlikt jautājumus, kas saistīti ar birokrātiskajām procedūrām pēc tam, ja to neizdodas risināt tiešsaistē. 24. datumā paaugstinās trauksmes fons, tāpēc cilvēki būs emocionālāki un saspringtāki. Šādā laikā nevajag spontāni pieņemt svarīgus lēmumus, labāk nogaidīt un apdomāt savas darbības pāris dienas.

Pacentieties 24. jūlijā kontrolēt emocijas. Ja ir nobriedis kāds konflikts vai arī bija nesaskaņas ar tuviniekiem, šis periods var saasināt negatīvo enerģiju. Esiet morāli gatavi emocionālajai sarunai – izstrādājiet savu rīcības plānu, lai būtu vieglāk rast kompromisu.

Pilnmēnesī spēcīgi iedarbojas visas vielas, kas nonāk mūsu organismā, gan labas, gan kaitīgas. Tāpēc ir vērts dot priekšroku dabiskajam: sezonas dārzeņiem, augļiem, gaļas, zivīm, putniem, piena produktiem. Čipsus, ātrās uzkodas, alkoholu un saldu limonādi labāk izslēgt no ēdienkartes pāris dienās pirms 24. jūlija un pēc tam, jo visas kaitīgās sastāvdaļas, kuras satur šie produkti, paliek organismā ilgi.

Pilnmēness Ūdensvīrā ir lieliski piemērots meditatīvajām praksēm, afirmācijām, kā arī dažādiem rituāliem naudas, mīlestības, laimes piesaistīšanai.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Slimības ietekmē Mēness. Kurās fāzēs vieglāk saslimt, kurās – izārstēties?

Kā Mēness fāzes ietekmē cilvēku, skaidro astrologs Kristaps Baņķis

Maģisks Mēness rituāls kaislības vairošanai attiecībās

loading...