Kam ir, tam taps dots jeb pārpilnības likums, kas jāapgūst katram

19-02-2018

rokas_gaisma


“Jo kam ir, tam tiks dots, un tam būs pārpilnība; bet, kam nav, tam tiks atņemts arī tas, kas tam ir.”

Šie Mateja evaņģēlija vārdi var šķist kaitinoši: kā tad tā, pat Bībele piespēlē nelietīgajiem bagātniekiem?! Bet to patiesā nozīme ir cita, un tam piekrīt ne tikai kristieši, bet dažādu pārliecību un reliģiju viedie vīri.

Lai par to pārliecinātos, divas nedēļas izmēģini sekot šajā rakstā sniegtajiem padomiem, un pavēro, kā mainīsies dzīve: kad tev šķiet, ka cilvēki tev atsaka – atzinību, augstu novērtējumu, mīlošas rūpes tā tālāk – sniedz viņiem tieši to, kā trūkst tev pašam. Tev tā nav? Tad vienkārši rīkojies tā, it kā tev viss būtu, un tas atnāks. Un drīz pēc tam, kad sāksi atdot, tu sāksi arī saņems. Tu nevari saņemt to, ko neatdod. Izejošā plūsma nosaka ienākošo, ir pārliecināti ezoteriķi.

Domājot, ka pasaule tev kaut ko atsaka, zini, ka patiesībā tev tas jau ir, bet, kamēr pats neļausi tam izplūst virspusē, tu pat neuzzināsi, ka tas tev ir. Un tieši to dēvē par pārpilnību.

Likumu, ka izejošā plūsma nosaka ienākošo, izteikts Bībelē un augstāk minētajos Mateja evanģēlija vārdos, un “ar kādu mēru jūs mērojat, ar tādu jums taps atmērots.”

Pārpilnības avots neatrodas ārpus tevis. Tā ir daļa no tavas būtības. Tomēr sāc ar pateicību un ārējās pārpilnības atzīšanu. Saskati dzīves pilnību visā, kas tev apkārt. Sajūti ar ādu saules siltumu, papriecājies par ziediem veikala skatlogā, pagaršo sulīgu augli vai izmirksti līdz ādai, sajūtot no debesīm plūstošā ūdens pārpilnību.

Dzīves pilnība atklājas uz katra soļa. Pateicība šai ārējai pārpilnībai atmodina to pārpilnību, kas snauž tevī. Izlaid to ārā, ļauj tai izplūst. Kad uzsmaidi svešiniekam, notiek neliela enerģijas izlāde.

Tu to atdod. Biežāk uzdod sev jautājumu: “Ko šobrīd varu dot; kā varu pakalpot šim cilvēkam, šai situācijai?” Tev nekam nav jāpieder, lai justos bagātam, tomēr: ja tu pastāvīgi jūties kā pārpilnībā, lietas noteikti pie tevis atnāks. Pārpilnība atnāk tikai pie tiem, kuriem tā jau ir. Tas izklausās gandrīz netaisnīgi, tomēr tā ir.

Gan pārpilnība, gan trūkums ir iekšējais stāvoklis, kas atspoguļojas tavā realitātē.

loading...