Kaķu horoskops. Izzini sava mīluļa rakstura noslēpumus!

06-01-2023

Foto – Pixabay

Jūs mīlat savu kaķi, bet vai jūs to patiešām pazīstat? Kaķi var būt noslēpumaini, sarežģīti un neizprotami. Kad jūs domājat, ka saprotat sava kaķa uzvedību, viņi izdara kaut ko pilnīgi negaidītu, kas maina visu, ko jūs domājāt, ka zināt.

Neatkarīgi no tā, vai esat kaķu vecāks pirmo reizi, vai arī kaķi jums ir bijuši visu mūžu, katram kaķim ir savas dīvainības, garastāvoklis un attieksme. Kad mēs labāk izprotam savus kaķus, mēs spējam veidot labākas attiecības ar tiem.

Viens no veidiem, kā varam iegūt atbildes, ir astroloģija. Neatkarīgi no tā, vai esat patiess astrologs, vai arī jums vienkārši patīk laiku pa laikam ielūkoties sava mīluļa horoskopā, zvaigznes var būt ceļvedis, kas palīdzēs jums izzināt jūsu kaķa patieso personību.

Ja jums ir paveicies un jūs precīzi zināt, kad jūsu kaķis ir dzimis, ir pietiekami viegli noskaidrot viņa zodiaka zīmi. Ja nezināt dzimšanas datumu, pamēģiniet izlasīt dažādu zīmju aprakstus un noskaidrojiet, kura no tām vislabāk atbilst jūsu kaķim. Sāksim, zvaigznēm ir daudz ko teikt par jūsu kaķa personību.

Kaķis Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Foto – Pixabay

Jūsu pūkainais Auns mīl piedzīvojumus un vienmēr meklē jaunus veidus, kā sevi fiziski izaicināt. Šis kaķis atradīs visaugstāko vietu mājā un uzkāps tur – pat tad, ja tas cilvēkam izraisīs sirdsklauves.

Auns ir drosmīgs un iestāsies par sevi, ja būs apdraudēts.

Kaķi Auni ir dzīvespriecīgi, konkurētspējīgi un impulsīvi. Viņi daudz nedomā, pirms rīkojas, vienkārši tāpēc, ka tas varētu nozīmēt, ka viņi uz mirkli apstāsies.

Kaķis Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Vēršu kaķi ir piezemēti, mierīgi un nosvērti. Viņiem patīk, ja viņus glāsta, kopj, un viņi, visticamāk, nekad neatteiksies no kārtīgas maltītes. Viņi izbauda ēdienu un novērtē, kad var izmēģināt ko jaunu.

Vēršu kaķi var būt spītīgi, tāpēc ievilkt tos kaķu pārnēsātājā, ja viņi nevēlas tajā atrasties, ir izaicinājums! Šiem kaķiem patīk greznība un mīksta midziņa, tāpēc nebrīnieties, ja viņi izvēlēsies jūsu kašmira džemperi, lai gulētu uz tā!

Kaķis Dvīņi (21. maijs – 20. jūnijs)

Dvīņu kaķis ir entuziasma pilns un gatavs izklaidēties – viņi vienmēr ir kontaktā ar savu iekšējo kaķēnu. Ja jums ir Dvīņu kaķis, jūs, iespējams, jau esat pamanījuši, cik gudri viņi ir.

Mēs visi uzskatām, ka mūsu kaķi ir ģēniji, bet jūs varat aizdomāties, ka jūsu kaķis patiešām tāds ir, spriežot pēc tā, kā viņi, šķiet, spēj atrisināt jebkuru problēmu.

Dvīņu kaķis vienmēr spēs atrast to kaķenīti, kuru jūs paslēpāt. Dažkārt Dvīņu kaķi var būt nedaudz nervozi un svešu cilvēku apmeklējuma laikā var paslēpties zem gultas. Taču, tiklīdz Dvīņu kaķis ar kādu iepazīstas, viņi ir draugi uz mūžu.Kaķis Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)

Jūs neatradīsiet uzticamāku, mīlošāku vai aizsargājošāku kaķi par Vēzi. Viņi mīl savus cilvēkus, un, kamēr vien viņiem ir ērta gulta, tīra pakaišu kastīte, regulāra ēdināšana un pastāvīga pieķeršanās, viņi ir laimīgi.

Vēža kaķim ir dažādas emocijas, tāpēc zināma iejūtība un līdzjūtība pret to, ko viņi jūt, palīdz Vēzim justies droši, mīlētam un aizsargātam.Kaķis Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Ja jums ir kaķis Lauva, jūs zināt, ka neatkarīgi no tā, kad jūs to dabūjāt, viņš vienmēr būs galvenais kaķis jūsu mājās.

Lauvas ir spēcīgi, uzticīgi un enerģiski kaķi. Viņi ir dzimuši ar instinktu aizsargāt un ir dabiski līderi. Viņiem patīk būt uzmanības centrā, un tie alkst pēc tik daudz mīlestības, cik vien var saņemt. Vai kaķiem piemīt harizma? Ja tas iespējams, tad kaķim Lauvam tā piemīt.

Kaķis Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Jaunavas kaķi ir vērīgi un vērīgi, pat ja jums šķiet, ka viņi ir dziļā miegā, viņi apzinās, kas notiek apkārt. Viņi ir ļoti gudri un spēj atrisināt lielāko daļu problēmu, ja ar tām saskaras.

Jaunavas ir jūtīgi, tāpēc esiet uzmanīgi, lai nesāpinātu viņu jūtas. Jaunavas kaķi var justies pārāki par visiem apkārtējiem, un, ciktāl tas attiecas uz kaķi – Jaunavas kaķis vienmēr ir pati nopietnība. Jaunava neuzskata nevienu “kaķu” rotaļlietu par amizantu.

Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Svaru kaķis ir sabiedrisks, apburošs un mīlīgs. Kad tie pieskaras tev, viņi ne tikai atzīmē tevi kā savu, bet arī ļauj tev saprast, cik ļoti tevi dievina.

Svaru kaķis bieži maina savas domas. Vienu dienu viņiem var patikt kaķu barība, ar ko jūs viņus barojat, bet nākamajā dienā viņi tai nepieskarsies. Svari kaķi labprāt atpūšas un ļoti labi prot būt slinki, jo uzskata, ka viņu galvenais uzdevums ir izskatīties skaisti un būt mīļiem.

Kaķis Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Skorpiona kaķis ir mērķtiecīgs un intensīvs. Ja viņi kaut ko vēlas, darīs visu iespējamo, lai to iegūtu, neatkarīgi no tā, vai tās ir otrās brokastis vai rotaļas ar jaunu rotaļlietu.

Skorpiona kaķis nereti iesaistās kautiņos – un ne vienmēr ar citiem kaķiem. Skorpiona kaķi mēdz būt bezbailīgi un konfrontējoši, tāpēc, ja viņiem ceļā stājas suns, Skorpiona kaķis nevairās no konflikta vai kautiņa, lai piespiestu suni mukt.

Nav uzticamāka kaķa par Skorpionu. Vai esat dzirdējuši stāstus par kaķiem, kas šķirti no ģimenes un mērojuši kilometrus tālu ceļu, lai atgrieztos pie ģimenes? Iespējams, tie visi bija Skorpioni.

Kaķis Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Strēlnieku kaķi ir pētnieki – viņiem patīk izpētīt katru mājas un pagalma stūrīti. Strēlnieku kaķis mēdz būt ļoti draudzīgs pret cilvēkiem un ielēks svešiniekam klēpī neatkarīgi no tā, vai viņš ir vai nav kaķu mīļotājs.

Strēlnieku kaķiem ir grūti pretoties, jo tie ir tik skaisti un mīļi. Strēlnieku kaķi bieži vien neuzturas vienā vietā ilgu laiku, jo tiem ir daudz enerģijas, viņus interesē jaunas lietas un viņiem apnīk rutīna.

Kaķis Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāži ir gudrāki par saviem gadiem, piesardzīgi un praktiski. Šie kaķi nerīkojas impulsīvi, viņi apsver savas iespējas.

Jūs praktiski varat redzēt, kā Mežāža kaķa galvā griežas ritentiņi. Vai viņi celsies no savas ērtās vietas uz dīvāna, lai paēstu vai vienkārši paliks tajā pašā vietā līdz vakariņu laikam?

Mežāžu kaķi nopietni izturas pret tādām lietām kā kopšana, pakaišu kastes etiķete un darbs.

Mežāži strādā par deratizatoriem, kompanjoniem, miesassargiem, medmāsām un kastīšu inspektoriem – un viņiem patīk viņu darbs.

Kaķis Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdensvīra kaķi ir draudzīgi, neatkarīgi un uzticīgi saviem cilvēkiem. Tie ir ārkārtīgi inteliģenti, radoši un spēj gandrīz jebko izmantot un pārvērst par rotaļlietu.

Ūdensvīrs ir vienlīdz laimīgs, ja viņu lutina cilvēks, vai arī ja viņš kaut ko dara pats. Reizēm viņi var būt atturīgi, bet neuztveriet to personīgi, tas ir tikai Ūdensvīra kaķis, kas rūpējas par savām emocionālajām vajadzībām norobežojoties.

Nekad nevar zināt, ko Ūdensvīra kaķis gatavojas darīt, jo viņi ir neprognozējami un var būt grūti izprotami.

Kaķis Zivis (19. februāris – 20. marts)

Zivju kaķis ir intuitīvs un spēj sajust, kad viņa cilvēkam nepieciešams mierinājums un mīlestība. Zivju kaķis ir laipns un tik pašaizliedzīgs, cik vien kaķis var būt. Viņi ir mīlīgi, maigi un izpalīdzīgi.

Lai gan var šķist, ka viņi ir slinki un neko daudz nedara, patiesībā Zivju kaķiem piemīt bagāta iztēle un tie ir ļoti radoši. To, ko jūs varētu uzskatīt par kaitējumu, piemēram, nagiem saecēto dīvānu, Zivis uzskata par mākslu. Un būtu nepareizi stāties ceļā īstam ģēnijam.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

HOROSKOPS. Divas piemērotākās suņu šķirnes katrai zodiaka zīmei

Ķeltu koku un dzīvnieku horoskops jeb alfabēts. Kurš atbilst tavai dzimšanas dienai?

loading...