Kaķis ir īsts empāts, kurš spēj izdziedināt dvēseli, ķermeni un garu

11-08-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Ja tev ir kaķis, tu droši vien zini, ka kaķi ir apbrīnojami dzīvnieki, kas ir tuvāki garu pasaulei, tāpēc daudz smalkāk jūt mūsu un apkārt esošo garu vajadzības.

Kaķi ir maģiskas būtnes. Viņi sargā mūsu mājas no negatīvas enerģijas un ļauniem gariem. Tie spēj uztver to, ko cilvēki parasti nevar.

Senie ēģiptieši turēja kaķus gluži vai dievību kārtā, un arī mūsdienās tie ieņem īpašu vietu.

Vienkārši esot blakus kaķim, cilvēkam mazinās stress, un murrāšana pat remdē galvassāpes. Dzīvnieki, šķiet, jūt, kad esam skumji vai pret kaut ko cīnāmies.

Ezoteriķi ievērojuši: kaķi dīvaini izturas tad, kad jūt neparastas vibrācijas savā apkārtnē. Runā, ka kaķiem pat patīk vietas, kur manāma garu pasaules klātbūtne. Ēģiptieši uzskatīja, ka kaķiem piemīt spēks, kas aizsargā pret ļauniem gariem, bet vai tas tā patiešām ir?

Tautas ticējumi arī vēsta, ka suņi naktī rej, lai aizbiedētu ļaunus garus. Tas pats attiecoties arī uz kaķiem. Savukārt budisti spriež, ka kaķi ir mirušo gari, kas dzīvo kaķa ķermenī, pirms došanās jaunā dzīvē. Kaķi arī redzot auru vai negatīvu ietekmi cilvēka tuvumā.

Daudzi tic, ka kaķi var viegli paredzēt nākotni, jo viegli nolasa apkārtējo izjūtas un par tām brīdina savus saimniekus.

Avots: “Flytothesky”

loading...

3 Comments

 1. Grietina 11.08.2018 at 23:50 - Atbildēt

  Mans kaķis ziema 3 meneśus staigaja man apkârt pirms gulétieśanas .vasara dzîvojās pa āru .tagad vakar sakas viss no jauna .grib visu laiku bût vinai man blakus .manas domas ir tâdas viņa sargâ mani es sargâju vinu ..kad vinai kautkas sâp .tad man visu nakti ir jatur rola uz vinas kermena .

 2. Tikai Suņi 14.08.2018 at 15:09 - Atbildēt

  Un ko darīt tiem, kam kaķi nepatīk?

  • PELE 21.03.2019 at 11:35 - Atbildēt

   iemīlēties:))