Kaķi ir lieliski dziednieki; vislabāk ārstē “sētas strīpainie”

08-04-2019

kakis

Šādi dabas radīti spēcīgi biorezonatori ir kaķi. Pat tikai ar savu klātbūtni cilvēka miteklī viņi rada īpašu miera noskaņu – retāk notiek ķildas un konflikti. Pārāk strauji un viegli uzbudināmi bērni kļūst mierīgāki un nosvērtāki, bet klusētāji un īdētāji – aktīvāki un jautrāki.

Kā visīstākie ekstrasensi kaķi ļoti smalki uztver sava saimnieka trauksmes, agresijas, skumju vai nomāktības stāvokli, paši ielec klēpī vai uzguļas krūtīm un sāk malt savas dzirnaviņas. Taču šīs skaņas nav tikai parasta murrāšana, tās ir īpašas vibrācijas, kuras var sajust un sadzirdēt.

Pakāpeniski (pārēja ir absolūti nepamanāma, jo notiek ļoti dabiski) cilvēka elpošanas ritms sāk rezonēt ar kaķa vibrācijām un izlīdzinās. Pēc tam normalizējas pulss, atslābinās muskuļi. Jau pēc 5–10 minūtēm cilvēks jūt atvieglojumu visā ķermenī.

Kaķis uzturēsies līdzās tik ilgi, cik pats uzskatīs par vajadzīgu, aizkavēt viņu ar varu nav nozīmes. Kad cilvēka stāvoklis normalizējies, kaķis aiziet pats: savu uzdevumu pasaules harmonizēšanā viņš ir izpildījis.

Tās vai citas problēmas ar veselību mēdz gadīties visiem ģimenes locekļiem. Šādā gadījumā kaķis pēc sava vērtējuma izvēlas pašu slimāko – parasti bērnu – un sāk savu ārstēšanas kursu ar viņu. Vai arī pēc kārtas apmeklē visus, taču visilgāk uzturas pie paša slimākā ģimenes locekļa.

Cilvēka bioenerģijas plūsma (siltuma, elektromagnētiskās un citas svārstības) veido viņa auru. Veselam cilvēkam aura veido kokonu, kas apņem fizisko ķermeni.

Dažādu slimību gadījumos šajā kokonā parādās caurumi, deformācija, pārrāvumi, mainās arī tā krāsa.

Zinātnieki, kas novēroja cilvēka auru ļoti spēcīga, ilgstoša stresa situācijā un pēc tam, kad ar viņu bija pastrādājis kaķis, skaidri redzēja, ka caurumi pazūd un biolauka kontūras izlīdzinās.

Tiesa, ne visi kaķi spēj dziedināt vienādi labi. Daudziem tīro līniju pārstāvjiem, ko apvieno klubi, šīs spējas diemžēl ir zudušas.

Persiešu vidū, piemēram, labi dziednieki sastopami ārkārtīgi reti. Šķirnes, kas tiek radītas ar noteiktām eksterjera īpašībām, ir pierādījums tam, ka, kaut ko iegūstot, kaut kas ļoti vērtīgs tiek zaudēts.

Paši labākie dakteri ir parastie tā sauktie sētas kaķi. Un vēl. Sterilizēts kaķis, lai cik gudrs un mierīgs arī būtu, nekad vairs nespēs ārstēt tik efektīvi, kā to dara dzīvnieks, kas nav bijis pakļauts dabīgo īpašību izmaiņām.

loading...

1 Comment

  1. ~Lelde~ 09.04.2019 at 08:04 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas SuperEnalotto izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti vairāk kā 132 miljoni eiro, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.