Pašgatavota kakao maska “Mīnus desmit gadu”. Mājas atbilde salonu procedūrām!

30-12-2017

1482059621_3-2

Salonos piedāvātās sejas ādas atjaunināšanas maskas satur ne tikai ādai labvēlīgas sastāvdaļas, kas palīdz atjaunot tās šūnas, bet arī atslābina, tonizē, dāvā pozitīvas emocijas. Pēc līdzīga principa izveidota pretgrumbu sejas maskas recepte ar zaļo tēju, kuru katra sieviete var pati pagatavot mājās.

Sejas atjaunināšanas kurss mājas apstākļos prasīs sešas līdz astoņas nedēļas. Ja ņem vērā, cik maz maksā tās sastāvdaļas, šis laiks nemaz nešķitīs tik garš!

Maskas efekts būs jūtams jau pēc nedaudzām procedūrām: āda kļūs stingrāka, bet sīkās grumbiņas pazudīs gluži kā izdzēstas.

Uzmanību! Pirms pirmās procedūras pārliecinies, vai tev nav alerģijas pret kādu no sastāvdaļām.

Nākamajā lapā lasi mājas maskas pret grumbām recepti!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Davila 22.05.2017 at 13:19 - Atbildēt

    Labdien,
    Taisnība, cilvēki ir tie, kas tur, kas zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma ar nosaukumu Ms. LYSE ir devusi man aizdevumu eur 250 000 bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, žēlastība ir tā ti šodien super tirgus ap stūri, tas ir mans glābējs un tiešām nezinu, ko darīt ar to, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu šodien, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli .Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu . Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas varētu palīdzēt jums savas e-pasts : lysemarie3@gmail.com