Kaislību horoskops oktobrim. Kā jūtu dzīvē veiksies katrai zodiaka zīmei?

23-09-2017

paris_romantika

AUNS

Vēlme pēc lielas personiskās brīvības un neatkarības radīs iekšēju spriedzi gan mājās, gan darbā. Amora bulta pārsteigs darbā, kur daiļā dzimuma simpātija palīdzēs virzībā pa karjeras kāpnēm. Laimes baudīšanu ģimenē var sabojāt partnera neizlēmība un vēlme pastrīdēties. Jauna un neparasta draudzība var rasties, apmeklējot publiskus pasākumus.

paris_romantika

VĒRSIS

Jauna informācija par ceļošanas iespējām var izrādīties liktenīga kādā svešzemju valstī, jo Amora bultas sagaidīs tieši tur! Nopietna filozofēšana par jaunās mīlestības piederību reliģiskajai konfesijai uzjundīs dziļi zemapziņā noslēptās vēlmes izlauzties ārpus visiem ierobežojumiem un tabu zonām. Bet ko darīt ar pašreizējo darbu un kā pielāgoties sadzīvē?

paris_romantika

DVĪŅI

Romantiskās kaislības sitīs augstu vilni, pateicoties pilnajam bankas kontam un lieliskajām iespējām nopelnīt. Amors lutinās savu mīļoto, ļaujot palietot savu kredītkarti. Tomēr esi uzmanīgs – par to var nākties samaksāt, zaudējot ko citu. Dots devējam atdodas – bet ne jau uz tavas veselības un smagā darba rēķina!

paris_romantika

VĒZIS

Paša pārliekais optimisms, pašpārliecinātība un Amora bultu sagādātais liktenīgais partneris šomēnes patiešām var pilnīgi negaidīti aizvest tevi pie laulību reģistrācijas galdiņa… Pašam nemanot, tikai pēc tam attapsies, kādā atvarā esi iekļuvis. Daudz enerģijas prasīs situācijas skaidrošana ģimenes locekļiem un aktivitātes mājās.

paris_romantika

LAUVA

Pārstrādāšanās var izrādīties visai liktenīga. Amora bultas šaudās gar kolēģu darba galdiem. Bet optimismam nav pamata – cēlsirdīgie nodomi var palikt nepiepildāmo sapņu sarakstā. Ļaujies prāta ceļojumiem augstākās matērijās – tas var radīt apvērsumu tavās dzīves koncepcijās.

paris_romantika

JAUNAVA

Iztērējot visu enerģiju naudas pelnīšanai, vari palaist garām tik daudz iespēju izklaidēties kopā ar Amoru. Darbs nav zaķis, ir vērts pārskatīt teātru un koncertu repertuāru. Iegūtās atziņas pēc kultūras pasākumu apmeklējuma varēsi racionāli izmantot savas intīmās dzīves atsvaidzināšanai.

paris_romantika

SVARI

Ģimenes drošību, komfortu un harmoniju var izprovocēt partnera saucieni pēc neatkarības. Nāksies pielikt visas savas diplomāta spējas, lai vienotos par saprātīgu kompromisu. Dzīve ir paradoksu pilna – tiklīdz mājās ir miers un saticība, kādam rodas vēlme to visu izjaukt.

paris_romantika

SKORPIONS

Satikšanās ar visu radu pulku miermīlīgas pasēdēšanas un pačalošanas vietā var radīt pamatīgu turbulenci tik pierastajā ikdienas rutīnā. Varbūt glābiņš meklējams tālēs zilajās, lai aizbēgtu no tuvinieku ietekmes un pieklājīgas izdabāšanas viņu vēlmēm? Atturība un distancēšanās ļaus saglabāt mērenību it visā.

paris_romantika

STRĒLNIEKS

Dilemma starp ārējo skaistumu un iekšējo… kurš no tiem palīdzēs justies mīlētai? Vēlme pēc mīlestības var izrietēt no vēlmes pēc materiālās nodrošinātības. Svarīgi nesajaukt kopā sirdslietas ar finansēm. Situāciju var atrisināt pēkšņa iemīlēšanās turīgā partnerī.

paris_romantika

MEŽĀZIS

Harizmātiskais magnētisms un izsmalcinātas manieres tev atvērs visas durvis. Lai ieraudzītu partnerī savu ilgi meklēto laimi, no paštīksmināšanās vairāk jāpievēršas savas reputācijas spodrināšanai. Priekšniecība var sagādāt galvassāpes, esi tolerants!

paris_romantika

ŪDENSVĪRS

Milzīgs apslāpētas mīlas vulkāns neļauj mierīgi justies darbā. Lai nesabojātu labo slavu, labāk neatklāj nevienam savas intīmās gaitas. Pēkšņa iepazīšanās interneta portālā liks sarosīties domām par nākotnes plāniem. Amors uz Pegaza – tas tik būs lidojums!

paris_romantika

ZIVIS

Gribēsies izklaidēties un justies svarīgam draugu lokā. Tepat apkārt pie horizonta ir tik daudz kārdinošu mūzu… Neremdināmā vēlme ielaisties visai riskantos pasākumos aizvedīs pie domas patukšot partnera maku vai meklēt netradicionālus finanšu risinājumus. Ne vienmēr vairāk ir labāk. Nerīkojies drudžaini!

loading...

1 Comment

  1. Anete 25.09.2017 at 08:26 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL