Kādus rituālus veikt 10. februārī – maģiskā jaunmēness laikā Zivīs?

09-02-2024

Foto – Pixabay

2024. gada 10. februāris solās būt īpaša diena tiem, kuri tic mēness ciklu maģiskajam spēkam. Šajā dienā jaunais Mēness pārvietosies Zivju zīmē, sākot jaunu Mēnesi pulksten 1:59.

Zodiaka zīmes maiņa notiks plkst. 16:43. Šīs pārmaiņas nozīmē būtisku ietekmi uz cilvēka emocionālo stāvokli un enerģiju. Līdz ar to nāk laiks rituāliem, kuru mērķis ir piesaistīt naudu, laimi, mīlestību un pasargāt no negācijām.

Emocionālais stāvoklis jaunā mēness laikā

Jaunmēness laikā emocionālā nestabilitāte ir izplatīta parādība. Cilvēki var izjust agresiju, aizkaitinājumu vai, gluži pretēji, letarģiju un apātiju. Ieteicams atturēties no matu griešanas un nopietniem centieniem, tā vietā uzmanība jāpievērš kopšanas procedūrām, atpūtai un garīgai praksei.

Pieci rituāli veselībai, naudai un laimei

Jaunmēness maģiskais spēks ir zināms jau kopš seniem laikiem, un to var izmantot, lai sasniegtu vēlamos mērķus. Lūk, pieci rituāli, kas palīdzēs jums piesaistīt naudu, pasargāt sevi no negācijām, piesaistīt laimi un mīlestību.

1. Naudas rituāls

Lai palielinātu savus ienākumus un piesaistītu finansiālu labklājību, 10. februāra naktī novietojiet 13 vienādas vērtības monētas uz loga tā, lai tās būtu zem mēness gaismas.

Koncentrējiet savas domas uz vēlamajiem finansiālajiem mērķiem un lūdziet Mēnesim palīdzību.

No rīta pārvietojiet monētas makā un atstājiet tur uz 24 stundām. Pēc tam liec monētas maisiņā un glabā to dārglietu vai naudas kastītē.2. Atbrīvoties no ļaunas acs un lāsta

Ja jums ir aizdomas, ka uzlikta ļauna acs vai lāsts, nomazgājieties dušā, tad nostājieties sāls vannā un berzējiet ķermeni, vienlaikus sakot iesaukumu dziedinošajai sālei:

“Noņemiet no manis (ļauno aci, lāstu, burvestību). Aiznesiet prom visu, ko cilvēki ir atnesuši, aiznesiet to prom”.

Pēc tam nomazgājieties dušā un ejiet gulēt tīrā gultas veļā.

3. Burvestība laimei

Lai piesaistītu laimi, uz diega uzvelciet trīs atslēgas un sasieniet ciešu mezglu. Izrunājiet buramvārdus, pēc tam atslēgas var paslēpt pie gultas:

“Laime ir pie manis, viss, ko es vēlos, – man būs mans. Visu, par ko sapņoju, es piesaistīšu, aizvēršu, aizslēgšu ar atslēgām. Es izmetu atslēgas.”

4. Rituāls mīlestībai

Mēness cikla sākumā pārgriez bumbieri divās daļās un saki frāzi:

“Viss ir atdalījies, skumjas ir atnākušas”.

Pārduriet abas augļa daļas ar sērkociņiem un savienojiet tās kopā, sakot:

“Es savienoju daļas, es piesaistu savu otro pusīti”.

Pēc tam ietin bumbieri tīrā lupatiņā un novieto to uz palodzes. No rīta bumbieri aprok zemē.

5. Rituāls vēlmju piepildīšanai

Uzraksti savu vēlēšanos uz papīra lapas, pēc tam to sadedzini, izmantojot sveci katrai lapas pusei. Ļaujiet svecēm izdegt, saglabājot tīras domas un labus nodomus.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

10.02.2024 – maģisks Jaunais mēness drosmīgām vēlmēm. Kā šo periodu pavadīt lietderīgi?

Klāt Ķīniešu Jaunais gads. Kurām horoskopa zīmēm tas būs vislaimīgākais?

Superjaunmēness 2024. gada februārī: kad tas notiks un ko gaidīt

loading...