Kādu mācību šis rudens atnesīs katrai zodiaka zīmei?

19-09-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Vai esi aizdomājies, ko atnesīs šis rudens periods, kādas dzīves mācības tevi sagaida šajā sezonā? Esi uzmanīgs pret Visuma sniegtajiem mājieniem un neignorē intuīcijas balsi. Un uzzini, kas gaidāms šajā rudenī ikvienai zodiaka zīmei.

1. Auns
Tu uzzināsi, ka labākās lietas dzīvē prasa laiku un reizēm paši skaistākie skati paveras tajā virzienā, kur tu nemaz neesi domājis doties. Tava mācība – iemācies pacietību un spēju priecāties par pašām mazākajām lietām dzīvē.

2. Vērsis
Tu uzzināsi, ka nebūt ne vienmēr tev ir taisnība, tev būs tas jāpieņem un ar to jāsamierinās. Iespējams, tas skan dīvaini, bet ir noteikti plusi tam, ka tu visu nezini un kļūdies, jo dzīvē tev vēl daudz nāksies iemācīties.

3. Dvīņi
Tu sekosi savas ziņkārīgās dabas pavadā, pat ja tas tevi reizēm aizvedīs pie nelielām problēmām. Cilvēki reizēm saka, ka tu esi pretrunīgs un nepastāvīgs, un zināmā mērā viņiem ir taisnība. Bet šajā rudenī tu iemācīsies tikt galā ar šiem saviem trūkumiem.

4. Vēzis
Tev nāksies samierināties ar to, ka daži cilvēki tevi nemīlēs tik stipri kā tu viņus. Tu esi daudz jūtīgāks nekā citi, bet šis fakts ir vienkārši jāpieņem! Šajā rudenī tu sapratīsi, ka tas ir tavs spēks nevis vājība.

5. Lauva
Tev jāpieņem tas, ka bez tevis ir vēl kāds, kurš var ieņemt centrālo vietu un piesaistīt sev uzmanību. Kad tu paej malā, tas dod tev jaunas perspektīvas un idejas, un tu vari uz tām paskatīties ar daudz svaigāku un objektīvāku skatu.

6. Jaunava
Pieņem to, ka tu nedrīkst pārāk piekasīties sev un gaidīt pārlieku daudz no sevis. Tas ir neproduktīvi, un tevi nemaz nemotivē. Tev ir tiesības pieļaut kļūdas, turklāt vienlaikus nejūtoties kā pilnīgam neveiksminiekam.

7. Svari
Tu sapratīsi, ka neapmierinātība ar kaut ko neizmainīs situāciju. Drīzāk tu sapratīsi, ka nesaprašanās un nesaskaņas tikai iedzen arvien lielāku ķīli tuvinieku attiecībās. Un, jo tas notiek ilgāk un spēcīgāk, jo grūtāk būs attiecības atkal uzlabot. Orientējies uz spēju piedot nevis uz sāpēm.

8. Skorpions
Tev nāksies saprast, ka bez uzticības nav mīlestības. Rudenī tu sapratīsi, cik svarīgi ir saziņa un, iespējams, tu ļausi dažiem cilvēkiem ienākt savā dzīvē. Māka būt atvērtam ir pamats veselīgām un veiksmīgām attiecībām.

9. Strēlnieks
Tev nevajag pret visu, kas ir tev apkārt, izturēties tik vieglprātīgi. Ļauj sev izjust īstas, dziļas emocijas, pārstāj lidināties pa dzīvi kā bezrūpīgs tauriņš un iemācies atbildību.

10. Mežāzis
Tu sapratīsi, ka darbaholisms ne vienmēr nozīmē, ka tu gūsi panākumus vai iegūsi to, ko vēlies. Nepieciešams laiku pa laikam atslābināties un veikt pilnīgi spontānas un neiedomājamas rīcības, lai justos kā dzīvs cilvēks.

11. Ūdensvīrs
Tev nepieciešams apjaust, ka nepietiek tikai ar to, ka tu jūti. Savas jūtas ir jāmāk arī izteikt un izrādīt. Tieši spēja parādīt visu, kas notiek tavā prātā un sirdī, dod tev patiesu brīvību. Atklāj savu iekšējo pasauli apkārtējiem cilvēkiem.

12. Zivis
Tu uzzināsi, ka, pieverot acis uz problēmām, tu neliksi tām aiziet, bet tikai pasliktināsi situāciju. Tava rudens mācība ir tā, ka tev ir nepieciešams iemācīties cīnīties ar grūtībām, nevis gaidīt to pazušanu.

Avots: “Esotericblog”

loading...