Kādu enerģiju tev sniedz zodiakālais un austrumu horoskops KOPĀ?

09-01-2018

tabula

Vai zini, kādu summāro enerģiju sniedz tavas zīmes atbilstīgi Austrumu un zodiakālajam horoskopam?

Esam pieraduši lasīt zodiakālo un Austrumu horoskopu katru atsevišķi. Zinām savas rakstura īpašības pēc vienas un pēc otras sistēmas, bet, kas notiktu, ja tās apvienotu?

Atrodi tabulā savu zīmju sadures punktus zodiakālajā un Austrumu horoskopā un uzzini, kā tie ietekmē tavu raksturu!

I Karalis

Karalis dzīvo pēc principa “visu vai neko”. Tātad no dzīves viņš saņem visu, vai kļūst par kailo karali. Lai kādā situācijā dzīve viņu nenoliktu, viņš vienmēr izturas cienījami un saglabā cilvēcību. Viņš netiecas būt galvenais un visus vadīt, ko gan viņš ļoti labi prot, viņam tikai tas nav vajadzīgs. Īsts Karalis necieš no mazvērtības kompleksa un nealkst pašapliecināties. Viņš ir pašpietiekama, mierīga un par sevi pārliecināta personība.

II Vadonis

Vadonis iemieso spēku, varenību un neatlaidību. Viņš alkst pēc gudrā skolotāja lauriem, tomēr viņa galvenais spēks nav intelektā, bet spējā pārliecināt. Viņa galvenais dzīves uzdevums – celt visus kājās un vest sev līdzi. Vadoņa raksturs ir atklāts un patiess. Viņš nenolaidīsies līdz divkosībai un, kā likums, vienmēr dos priekšroku patiesībai pār glaimiem. Dzīvē viņam jāīsteno vērienīgi projekti, ar sīkumiem viņam nepietiek. Cilvēkos viņš ciena taisnīgumu un gribasspēku.

III Bruņinieks

Bruņinieks ir laipnības, godīguma un mīlestības iemiesojums. Viņam patīk palīdzēt citiem, reizēm uz sava rēķina. Viņš negaida uzslavas un sajūsmas saucienus par savu cēlo rīcību, jo uzskata, ka tā rīkoties ir viņa pienākums. Viņš ir vienmēr gatavs sniegt kādu gudru padomu, aizstāvēt vājāko un parūpēties par katru, kam rūpes vajadzīgas.

IV Aristokrāts

Viņa galvenā sūtība ir dāvāt pasaulei skaistumu. Viņš mīl mākslu, radošo darbību un estētiku. Bet pati galvenā viņa mīlestība ir sabiedrība, kurā iespējams mirdzēt ar saviem talantiem. Aristokrātam patīk būt uzmanības centrā! Viņš izceļas ar oriģinalitāti un izsmalcinātību itin visā. Cenšas izvairīties no konfliktiem un strīdiem, jo tie atņem spēkus.

V Profesors

Profesors izceļas ar racionalitāti un veselo saprātu. Viņš ir konsekvents itin visā, seko noteikumiem un saviem principiem. Profesors prot skaisti runāt, pārliecināt un uzstāt – un to izbauda. Viņa galvenais trumpis – vārdi un spēja atrast kopēju valodu. Emocijas viņam ir aizliegtā joma, jo, ja viņš tām padosies, viņa stabilā un ierastā pasaule sabruks.

VI Āksts

Āksta uzdevums – visus smīdināt un izklaidēt. Āksts nepavisam nav muļķītis, kā var šķist pirmajā acu uzmetienā. Viņš ir spilgts intelektuālis, asprātīgs un erudīts, kaut arī ekstravagants. Dzīvē viņam ļoti palīdz cilvēka psiholoģijas pārzināšana. Āksts vienmēr zina, kā viņam pret katru cilvēku izturēties, lai panāktu savu. Viņš ciena brīvību, radošo domāšanu un neatkarību. Prot pasmieties par sevi.

VII Vektors

Vektors ir avantūrists, neparasta personība. Viņam patīk cīņa, viss nepazīstamais un neparastais. Vektora dzīves uzdevums – rosināt domāšanu un neļaut pasaulei pārvērsties par garlaicīgu purvu. Viņam piemīt magnētisms, seksualitāte un šarms. Viņš ir īsts kaislību vulkāns!

loading...