Kādu enerģētisku labumu sniedz atslēgas? Tautas maģija profesora vērtējumā

05-08-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Amerikāņu profesors S. Kaningems ir atzīts speciālists augstākās un tautas maģijas jautājumos. Viņa atzinumi un ieteikumi par mājokļa maģisko aizsardzību ir elementāri vienkārši un īstenojami, ja vien tiem tic.

PAR DURVJU ENERĢĒTIKU LASI ŠEIT!

PAR LOGU ENERĢĒTIKU LASI ŠEIT!

Atslēgām piemīt savas individuālās maģiskās īpašības, un senajos reliģiskajos rituālos tās bija ārkārtīgi nozīmīgas.

Burvestības dieviete Hekate turēja Visuma atslēgas; Jānuss, romiešu durvju dievs, arī ļoti bieži tika attēlots ar atslēgām rokās, senie priesteri un priesterienes turēja atslēgas, jo tās simbolizēja viņu ciešo maģisko saikni ar savām dievībām.

Atslēgas ir falla simbols, kas pārstāv vīrišķo principu. Bet ne tikai. Tās simbolizē arī gudrību, apziņas augstāko līmeņu sasniegšanu un maģisko aizsardzību.

Ar šo priekšmetu saistās arī ļoti daudz dažādu paražu. Mazu atslēdziņu kā kulonu ap kaklu nēsā, lai iegūtu gudrību, bet vecu dzelzs atslēgu zem matrača paliek, lai izārstētos no impotences.

Atslēgas var nēsāt vai izmantot dažādiem mērķiem. Zelta atslēdziņa pasargā no ļaunas acs; trīs atslēgas, pakārtas ķēdītē, nesīs veselību, bagātību un mīlestību; uzskata, ka atslēga uz muguras atbrīvo no galvassāpēm vai aptur deguna asiņošanu; jebkura atslēga, kas vienmēr tiek nēsāta līdzi, gādā par veiksmi tik ilgi, kamēr vien ir piemērota kādai slēdzenei.

Ja otrādi apgrieztu atslēgu noliek līdzās gultai, naktī nemocīs murgi un miegs būs mierīgs.

Savukārt, ja atslēgu tur pie miesas, tā stiprina reproduktīvās spējas.

loading...