Kāds vīrietis tev pienākas atbilstoši horoskopa zīmei? Brīžiem pārsteidzoši astrologu ieteikumi!

18-11-2019

Vari neticēt astroloģijai, bet diez vai noliegsi, ka, lasot horoskopus, reizēm pieķer sevi pie domas: “Hmm, nu, gluži kā par mani!”

Informācija par tavu zodiakālo saderību ar citām zīmēm var izrādīties noderīga. Šobrīd vari arī vēl nezināt, ka labākā otrā pusīte dažām zīmēm ir tieši tām pretējā!

Lasi tālāk un uzzini, kāds vīrietis tev “pienākas” pēc horoskopa.

Auns: intelekts
Auna zīmē dzimušas sievietes ir pilnīgi neatkarīgas un racionālas būtnes. Viņām patīk būt patstāvīgam un periodiski ieslīgt dziļās pārdomās.

Viņas sev meklē vīrieti, kurš viņas lutinātu ar regulārām gudrām sarunām. Attiecībās viņas ir godīgas un ļoti pārliecinātas par sevi. Auni nekad netērē savu laiku niekiem.

LASI VAIRĀK: MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

Vērsis: gribasspēks
Vērsim tīk mazas vājības. Attiecībās šādi cilvēki ir ļoti uzticīgi savam partnerim.

Vērša zīmē dzimušai sievietei vajadzīgs kaislīgs un romantisks vīrietis. Un vēl viņa vēlas būt kopā ar to, kurš prot uzstāt. Viņasprāt, nav nekā seksīgāka kā vīrietis ar milzīgu gribasspēku.

Dvīņi: godīgums
Dvīņi dievina izmēģināt kaut ko jaunu. Šie avantūristi un sabiedrības dvēseles gaida, ka partneris neatpaliks no viņa saviesīgās dzīves virpulī.

Šajā zīmē dzimušas sievietes meklē vīrieti, kurš nerunā aplinkus, bet saka to, ko domā. Un vēl viņam jābūt jautram un draiskulīgam.

Turpinājums – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...