Kāds tev būs NOVEMBRIS? Izvēlies rudenīgo attēlu un uzzini!

09-11-2020

Pēdējais rudens mēnesis daudziem notiek paaugstinātas gatavības režīmā. Daudz darba, gada beigas un nereti arī garastāvokļa svārstības var izsist no līdzsvara.

Piedāvājam attēlu testu, lai mēģinātu saprast, kāds būs novembris un kā var piesaistīt dzīvē pozitīvas pārmaiņas.

Attēlu tests ir lielisks veids, kā uzzināt visu par to, ko gaida drīzumā. Eksperti iesaka uzticēties intuīcijai, jo iekšējā balss ir katram no mums, un tieši tā palīdzēs atvērt noslēpuma plīvuru. Tiem, kuri ir apbruņoti ar zināšanām, būs vieglāk tikt galā ar šķēršļiem ceļā uz personisku laimi.

1. Novembris būs mēnesis ar neskaidrām perspektīvām, bet, ja paši nerīkosimies aktīvi, par likteņa dāvanām var aizmirst.

Neskatoties uz nākotnes neskaidrībām, ir vērts spert soli uz priekšu, lai pēc tam nežēlotos par zaudētajām iespējām.

Bailes un šaubas tikai traucē, un no tām vislabāk ir tikt vaļā vienreiz un uz visiem laikiem. Apņēmība un prasme ieklausīties intuīcijā palīdzēs nekļūdīties ceļa izvēlē.

2. Novembrī dzīvē var traucēt jebkas: mākoņains laiks, noskaņojums, vēlme paslēpties no visas pasaules un citas rudens nomāktības pazīmes. Ar tām ir vērts cīnīties, lai ceļu uz laimi neaptumšotu kritiska attieksme pret sevi. Vēlāk var būt grūti atgūt visu to, ko varēja izdarīt ar vienu vēzienu. Palīdzēs prasme redzēt skaistumu pat parastajās lietās.

3. Grūtības sastopamas jebkura cilvēka ceļā, un to pārvarēšana palīdz audzināt gribasspēku, redzēt perspektīvu un cīnīties par savu labklājību. 2020. gada novembrī pārvarēt barjeras un šķēršļus palīdzēs mīlestība un prasme sargāt to, kas ir dārgs un atklāj ceļu uz laimīgu nākotni.

4. Rudenī vientulība jūtama īpaši asi, tomēr padoties grūtsirdībai nozīmē zaudēt. Lai nu kā, vienatne ir jāizmanto savā labā. Paliekot vienatnē ar savām domām, negremdējies nomāktībā. Jāmeklē pareizie lēmumi, jaunas idejas un jāplāno izšķirošais izrāviens, kas ved uz veselīgu dzīvi. Tikt galā ar stresu palīdzēs arī mākslas terapija, kas palīdz attīstīt slēptās radošās spējas.5. Jūtām un emocijām novembrī būs svarīga loma, un no tām nav vērts bēgt. Spilgtas emocijas palīdzēs tikt galā ar jebkādu stresu un bez bailēm sagaidīt problēmas. Nevajag baidīties lūgt palīdzību. Tuvinieki palīdzēs pārvarēt īslaicīgas grūtības un atbalstīs grūtā brīdī. Galveno lomu spēlē arī mīlestība, kas var novākt visus šķēršļus savā ceļā.

6. Novembrī laikapstākļi var radīt daudz pārsteigumu, mainot noskaņojumu kā uz burvju mājienu. Tomēr iekšējais līdzsvars būs nepieciešams laimīgai dzīvei. Aukstos vakaros nav jāskumst un jāieslīgst skumjās. Šajā laikā ir svarīgi tikties ar tuviem cilvēkiem un arī spēcīgu emociju viļņos atrast veidu, kā atrisināt radušās grūtības, kā arī ieviest dzīvē idejas, kuras gaida savu stundu.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies asteres un uzzini, kas gaidāms tuvākajā laikā!

TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, kas tev traucē! + Labāko testu izlase

TESTS. Paskaties uz kāju formu un uzzini, kāda sieviete esi!

loading...