Kāds mīlestības jomā būs jūlijs, stāsta astrologi

12-07-2021

Foto – Pixabay


Katra jauna diena ir jauna iespēja, jaunas tikšanās, jaunas iepazīšanās un, protams, jauni iespaidi. Lai jūs nebēdātos 2021. gada jūlijā, iesakām pievērst uzmanību zvaigžņu rekomendācijām. Garantējam, ka jums paredzams kaut kas ļoti labs – tikai katram citādāks.

Auns

Jums nav jāgaida vēl labāks un piemērotāks brīdis. Ņemiet visu savās rokās, un tad jūsu partneris nevarēs jums atteikt.

Vērsis

Jūs gribēsiet salikt visus punktus uz “i”. Ticiet mums, ikviens jūsu lēmums padarīs jūs laimīgu. Jo tas ir daudz svarīgāk nekā vienkārši izklaide.

Dvīņi

Attiecībās ir svarīgi, lai savstarpējie noslēpumi būtu zināmi tikai abiem partneriem. Paturiet šo noteikumu prātā jo īpaši jūlijā. Jūsu partneris labprāt dalās ar jums visnetīrākos sapņos, bet nav jāiejaucas šajā procesā.

Vēzis

Ja iepriekš kaut kas traucēja jūsu tuvināšanās ar iekāres objektu, tad jūlijā viss mainīsies. Jūsu iepriekšējie mēģinājumi beidzot vainagosies panākumiem. Un tad jūsu iemīļotākā vieta laika pavadīšanai būs gulta.

Lauva

Vasara ir laiks, kad jums ir jāpievērš uzmanība sev un savām attiecībām. Bet esiet uzmanīgs, lai noskaidrotu attiecības, jo, ja jūs aizraujaties ar šo nevajadzīgo lietu, līdz gultai varat arī netikt. Vai tas jums vajadzīgs?

Jaunava

Jūs droši vien gribēsiet pārliecināties par attiecībām. Bet jūs, tāpat kā Lauva, riskējat nobiedēt savu partneri. Pievienojiet savai uzvedībai nedaudz maiguma, un tad viss būs lieliski. Un neaizmirstiet par savām jūtām.

Svari

Jūs riskējat atgriezties vecajās attiecībās. Nevajag uzreiz noraidīt savu bijušo. Iespējams, ka jūs varēsiet būt laimīgs. Un visi zina, ka labi zināms vecais reizēm ir vislabākais variants.

Skorpions

Zvaigznes jums iesaka nomierināt savus jutekļus un spriedzi. Citādi jūs nevarēsiet pievērst uzmanību cilvēkam, kurš jau sen jums patīk.

Strēlnieks

Jūlijs jums sagādās daudz iespēju attiecībām. Eksperimenti un romantika šovasar ir topā.

Mežāzis

Jums ir svarīgi atcerēties, ka jebkāda pieredze ir pieredze. Tāpēc centieties pareizi izvirzīt prioritātes un virzīties uz priekšu. Jā, jums nav ieteicama tuvība ar bijušajiem.

Ūdensvīrs

Pacentieties jūlijā pēc iespējas vairāk laika pavadīt kopā ar savu otro pusīti. Un runa nav tikai par jūru, dabu, pastaigām un tā tālāk, bet arī par “sarkano istabu”, kas sniegs jums neaizmirstamu prieku.

Zivis

Otrais vasaras mēnesis jums atnesīs tieši tās emocijas, ko jūs tik sen gribējāt dabūt. Sagatavojieties, jūs lidojat!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šajos datumos dzimušajiem ir īpaša karma un dzīves misija. Varbūt esi starp viņiem?

Šajā mēnesī dzimušās sievietēs vīrieši iemīlas uz visiem laikiem

loading...