Kāds ir tavs veiksmīgais skaitlis 2019. gadam? Aprēķini tūlīt!

22-01-2019

1
Ja personiskais skaitlis ir 1, šajā gadā, visticamāk, piedzīvosi daudz jauna. Jaunu projektu sākums un tālāko šķēršļu pārvarēšana. Tas viss būs ilga un smaga darba rezultāts, kas ļaus uzlabot tavu pašreizējo situāciju.

2
Ja skaitlis ir 2, tu vari rasti iekšējo spēku un izvairīties no konfrontācijas. Virzīties uz priekšu dažādos veidos un nostiprināt pašreizējās attiecības.

3
Ja tavs skaitlis ir 3, tātad šajā gadā vari kļūt daudz radošāks nekā parasti. Tava domāšana patiesi būs nestandarta.

4
Ja tavs šī gada skaitlis ir 4, tātad tu vari izveidot dziļākas saiknes ar savām saknēm un būt vēl čaklāks nekā parasti. Šobrīd esi tuvāk visam ar zemi saistītajam, praktiskajam.

5
Ja tavs skaitlis ir 5, tu, iespējams, gribēsi rast lielākas iespējas pašizpausmei. Tev būs vairāk piedzīvojumu un brīvības nekā agrāk.

6
Ja tavs skaitlis ir 6, tu kļūsi rūpīgāks un atklātāks pret apkārtējiem. Aktīvākā dalība cilvēku dzīvē ļaus izveidot jaunus, stiprus sakarus un draudzības, kas ilgs visu dzīvi.

7
Ja tavs skaitlis ir 7, šogad tu, iespējams, būsi noslēgtāks nekā parasti. Neklausies baumās un velti vairāk laika sava sapņa īstenošanai.

8
Ja tavs skaitlis ir 8, tev jākoncentrējas uz to, lai līdzsvarotu savas finanses un justos ērti.

9
Ja tavs skaitlis ir 9, tātad tev jākļūst pacietīgākam. Mazāk jākritizē apkārtējie, vienlaicīgi palīdzot sev tuvajiem cilvēkiem, kuriem patiešām vajadzīga palīdzība. Iespējams, uz brīdi jutīsies nedaudz vīlies, bet ar laiku sapratīsi, kāpēc to esi darījis!

Avots: “Esotericblog”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...