Kādi talismani nesīs veiksmi, laimi un panākumus 2024. gadā. + Horoskopi jaunajam gadam!

02-01-2024

Meklējot papildu atbalstu 2024. gadā, astrologi iesaka pievērst uzmanību zodiaka zīmēm atbilstošiem talismaniem. Šie amuleti var piesaistīt veiksmi, laimi un pozitīvas emocijas, palīdzot cilvēkiem sasniegt svarīgus dzīves mērķus.

Auns

Auniem, enerģiskiem un apņēmīgiem, ieteicams nēsāt rotaslietas ar malahītu, lai gads būtu veiksmīgs. Šis akmens saskaņā ar astroloģiju palīdzēs viņiem piesaistīt veiksmi un veikt lielas pārmaiņas dzīvē.

Vērsis

Vērši, kas pazīstami ar savu atbildību, var izmantot lazurītu kā talismanu, lai nākamajā gadā piesaistītu veiksmi un veiksmīgi atrisinātu dzīves situācijas.

Dvīņi

Dvīņi, kas ir aktīvi un strādīgi, saņems atbalstu no jasmīna. Nēsājot rotaslietas ar šo akmeni, viņiem var palīdzēt iepazīt visus nākamā gada priekus.

Vēzis

Pašpārliecinātiem un darbīgiem Vēžiem astrologi iesaka rotaslietas ar turmalīnu, kas veicina veiksmi un panākumus.

Lauva

Lauvām, kuras gaida grūts gads, vajadzētu pievērst uzmanību aventurīnam – akmenim, kas, pēc astrologu domām, palīdzēs tām izvairīties no nelaimēm.

Jaunava

Jaunavām, kurām piemīt talants kārtības uzturēšanā un kuras ir sabiedriski aktīvas, rozā kvarcs būs ideāls talismans, kas palīdzēs viņiem sasniegt lielas virsotnes.

Svari

Svariem, kas dzimuši zem līdzsvara zīmes, ieteicams nēsāt sudraba rotaslietas, kas sola panākumus karjerā un mīlestībā.

Skorpions

Skorpioniem, lai gads būtu veiksmīgs, ieteicams kā talismanus izmantot granātu un rubīnu, kas pozitīvi ietekmēs nākotni.

Strēlnieks

Strēlniekiem, kuri vēlas, lai dzīve vienmēr būtu laba, derēs rotaslietas no dzintara, kas motivēs viņus jauniem un interesantiem darbiem.

Mežāzis

Mežāžiem astrologi iesaka oniksa rotaslietas, kas sola veiksmi un atvieglojumus no nelaimēm un sliktas veselības.Ūdensvīrs

Ūdensvīriem, lai vienmēr justos labi, piemērotas rotaslietas ar hrizolītu, kas sniedz motivāciju jauniem sākumiem.

Zivis

Zivīm ieteicams valkāt baltā kvarca rotaslietas laimei un veiksmei. Šis akmens saskaņā ar astroloģiju viņus atbalstīs visa gada garumā.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Manikīra un nagu kopšanas kalendārs JANVĀRIM. + Vēl trīs mēness kalendāri!

Eņģeļa stundas janvārim. Kad vērsties pie augstākiem spēkiem?

Pārsteidzoši precīzs horoskops 2024. gadam. + Vēl piecas jaunākās astrologu prognozes!

Sieviešu horoskops 2024. gadam jūs pārsteigs: mūs gaida labas ziņas

Unikāls špikeris veiksmei! Kad būs labākais laiks 2024. gadā dažādām zodiaka zīmēm?

loading...

1 komentārs

  1. Miss. Veronica 24.01.2024 2:02 pm - Atbildēt

    Pročitajte moje svjedočanstvo o tome kako sam dobio brzi zajam od pouzdane tvrtke. Pozdrav, ja sam gospođica Veronica iz Hrvatske. Bio sam u financijskoj situaciji i trebao sam kupiti kuću. Pokušao sam potražiti zajam od različitih kreditnih tvrtki, privatnih i korporativnih, ali nije išlo, a većina banaka mi je odbila kredit. Ali kako bi Bog htio, upoznali su me s privatnim zajmodavcem koji mi je dao zajam od 90,000 eura i danas imam svoju kuću i vlasnik sam tvrtke i trenutno mi je dobro, ako morate ići na tvrtka za osiguranje zajma. bez kolaterala, bez provjere kreditne sposobnosti, samo 3% kamatna stopa i supotpisnik s boljim planovima i rasporedom otplate, kontaktirajte Davidson Albert Loan (davidsonalbertloan@gmail.com). On ne zna da to radim, ali sada sam tako sretna i odlučila sam dati ljudima više informacija o njemu i želim da ga Bog još više blagoslovi. Možete ga kontaktirati putem njegove e-pošte. davidsonalbertloan@gmail.com