Kādēļ baznīcā nedrīkst aizdegt sveci no blakus esošās. Svētīgi padomi

03-01-2017

svece_baznica


Ticīgie dodas uz baznīcu kā uz vietu, kur viņi var attīrīt savas domas, dvēseli, bet daži turp iet tikai lielos svētkos. Taču ir cilvēki, kuri pat šajā svētajā vietā vēlas uzlikt citiem savas nelaimes vai aiz niknuma nolādēt tos, kas ir veiksmīgāki. Ticēt vai neticēt – tā ir katra privāta lieta.

Lai cik tas nešķistu pārsteidzoši, tomēr arī baznīcā var satikt raganu vai enerģētisko vampīru. Mēs pastāstīsim svarīgas lietas, kas ir jāņem vērā baznīcā, lai pasargātu sevi un tuviniekus no iespējamām nelaimēm.

Kā izturēties baznīcā

Lai baznīcā justos droši un zinātu, kā pareizi izturēties, ko un kad darīt, ieteicams konsultēties ar garīdznieku, nevis ar vietējām tantiņām. Lūk, dažas lietas, ko “cilvēki saka”.

Pirms ieiešanas baznīcā var iedot žēlastības dāvanas ubagiem, vienlaikus pie sevis saki: “Dots devējam atdodas.” Ejot ārā, to darīt vairs nav vērts, jo kopā ar naudu tu atdod to, pēc kā nāci, ko lūdzi Dievam un svētajiem.

Runā, ka raganas un burvjus var atpazīt pēc vairākām pazīmēm. Esot baznīcā vai tās teritorijā, pievērs uzmanību cilvēkiem, kas stāv tev apkārt. Raganas un burvji cenšas sakrustot pirkstus vai rokas tā, lai kreisā roka būtu virs labās rokas. Baznīcā viņi stāv tā, lai to mugura vienmēr prom no altāra. No baznīcas ārā viņi iet iespējami lēnāk un ar muguru.

Vēl ir svarīgi: baznīcā tev var apiet apkārt pulksteņu rādītājiem pretējā virzienā, piebikstīt ar roku, pēc tam nostāties aizmugurē, lai atņemtu enerģiju. Ja kas tāds notiek, nekautrējies un uzreiz pieskaries šim cilvēkam ar kreiso roku, lai indeve plūstu atpakaļ.

Tāpat īpaša uzmanība ir jāvelta svecēm, jo tieši ar to palīdzību raganas bieži veic savus rituālus. Par šo ir daudz ticējumu.

Kā pareizi izmantot baznīcas sveces

Daudzi iesācēji nezina, kur likt iedegtu sveci. Šādam cilvēkam ar padomu noteikti centīsies tuvoties ragana vai burvis. Cilvēkam saka: “Noliec svecīti un izej no baznīcas atmuguriski.” Ja tā izdarīsi, tad nolādēsi sevi.

Baznīcā nav vēlams aizdedzināt sveci ar sērkociņiem vai šķiltavām, tam jāizmanto svecītes pie svētbildes centrā. Nekādā gadījumā neaizdedzini savu svecīti no līdzās esošajām, lai neuzkrautu sev svešas problēmas. Tāpat neļauj citiem aizdedzināt no tavējās, lai tie neatņemtu tavu laimi.

Neatej no savas sveces, kuru tu esi uzlicis veiksmei, līdz brīdim, kamēr nenodegs vismaz puse. Tādēļ, ka to vienkārši var noņemt un uzlikt citu.

Sveci nodzēs pats un dari to ar pirkstiem, nenopūt.

Pievērs uzmanību: tu esi aizdedzinājis sveci, atgāji no tās, bet tā sāka kūpēt. Nepaslinko un paskaties sev zem kājām. Tu vari būt nostājies uz nolādētas adatas. Taču, ja vērtējam reāli, tad iemesls var būt vienkārši nekvalitatīva dakts.

Kad tu liec sveci uz veselību kāda svētā svētbildes priekšā un sāc lūgties, tad neļauj citiem to pārlikt. Seko tam, lai tavu svecīti nenodzēstu vai nenoliktu tās vietā citu. Tā parasti vēlas nolādēt.

Un visbeidzot. Var būt arī šāda situācija: tu ej pa ielu netālu no baznīcas, bet pie tevis pienāk mīļa tantīte, kura līdz tev saskaitīt kupolus. Nedari to! Runā, ka pie baznīcas ar vienu kupolu “pārnes” vientulību, pie baznīcas ar trīs kupoliem – raizes, bailes, problēmas ar likumsargiem, pie baznīcas ar pieciem kupoliem – dažādas slimības.

Tas nenozīmē, ka baznīcai ir jāiet ar līkumu. Tieši otrādi, dodies turp, tiklīdz tev ir radusies iekšējā vajadzība. Vienkārši atceries, ka ne visiem cilvēkiem ir labi nodomi, taču tas nevar traucēt tev ko darīt. Atceries šos padomus, iespējams, reiz tie tev noderēs.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...

2 Comments

  1. Liene 15.01.2018 at 11:19 - Atbildēt

    Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību. Savu laimīgo Jaunā gada loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/NdqjC4 saņem papildus biļeti bez maksas un sāc Jaunu dzīvi ar Jauno gadu!

  2. Crazy 27.04.2018 at 22:25 - Atbildēt

    Nu tiešam sviests… tas kas izrakstija – cieļš uz tvaiku ielu…. come on