Kādas rotaslietas piesaista veiksmi, naudu un mīlestību, atklāj igauņu ragana Merilina Kerro

04-01-2020

rotas


Jau senatnē rotaslietas uzskatīja par spēcīgiem talismaniem. Kā atzīst populārā igauņu ekstrasense Merilina Kerro, sākotnēji rotas izmantoja, lai aizsargātos pret ienaidniekiem un ļauniem gariem, veiksmīgi apprecētos, piesaistītu veiksmi, ieņemtu veselīgu bērnu…

Mūsdienās gredzenu, aproču, auskaru un citu rotaslietu patiesā nozīme ir aizmirsta. Merilina vienā no intervijām Igaunijas plašsaziņas līdzekļos atklāj, ko patiesībā nozīmē rotas, kā tās var palīdzēt un kāpēc nēsājamas.

gredzeni3

Gredzens ir spēcīgs talismans. Šo rotaslietu Merilina iesaka valkāt tiem, kas ir pārliecināti par savām vēlmēm un iet uz noteiktu mērķi. Gredzens palīdzēs īstenot sapņus un realizēt plānus. Turklāt tas var pasargāt no skaudības un lāsta.
Aptverot pirkstu, gredzens it kā norobežo savu īpašnieku no dzīves ķibelēm, raksta Uspeh.club.

kulons

Piespraudes ieteicamas tiem, kas pārliecināti par sevi. Šī rotaslieta palīdzēs pārvarēt negatīvas emocijas un uzlabos garastāvokli.

Merilina iesaka vienu un to pašu piespraudīti nevalkāt ilgāk nekā gadu. Šajā rotaslietā uzkrājas daudz negatīvās enerģijas, tāpēc vēlams to katru gadu mainīt un regulāri enerģētiski attīrīt, piemēram, ar iesvētītu ūdeni.

Kulons, pēc ekstrasenses vārdiem, arī ir ļoti spēcīgs talismans. Tieši kulons piesaista mīlestību un labus cilvēkus. Turklāt kulonam ir arī aizsardzības funkcija. Tas pasargā no negatīvas enerģētikas un ienaidniekiem.

Rokassprādze savukārt piemērota par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem. Ja to uzvelk uz rokas, cilvēkam parādās vairāk drosmes un izlēmības. Turklāt rokassprādze ir labs amulets cilvēkiem, kuri viegli padodas svešai ietekmei. Ar rokassprādzes palīdzību kautrīgs cilvēks var pat kļūt par līderi.

rokasspradze
Pērlīšu rokassprādze – tā ir tapusi rūpīgā roku darbā, tāpēc tajā ieguldīts daudz pozitīvas enerģijas. Saitīte nes savam valkātājam laimi! To pazaudēt nozīmē zaudēt arī Fortūnas atbalstu. Šī rotaslieta var nostiprināt draudzības saites. Ja divi draugi nēsā vienādas rokassprādzītes, viņus ir neiespējami izšķirt.

auskari
Auskari piešķir iekšējo šarmu un magnētismu. Šī rotaslieta palīdz rast kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. Apvelta ar daiļrunību un sniedz pārliecību par sevi.
Ķēdīte valkātāju vienlaicīgi sargā un nes veiksmi. Šis talismans var brīdināt par draudošām briesmām. Ja ķēdīte pēkšņi nomelnē, tas liecina, ka draud kaut kas slikts.

loading...