Kādas pārmaiņas visām horoskopa zīmēm atnesīs jūnija Jaunmēness

12-06-2018

meness5


Jauns Mēness Dvīņu zīmē norisināsies paralēli Merkura ieiešanai Vēža zīmē un Urānam savienojoties ar Vērsi, kā arī Veneras pāriešanai Lauvas zīmē. Visām šīm astroloģiskajām parādībām būs ievērojama ietekme uz mūsu dzīvi, tāpēc jāizturas piesardzīgi. Jauna Mēness ietekme jūtama no tā iestāšanās brīža un vēl divas nedēļas – līdz Pilnmēness brīdim.

Jauns Mēness iestāsies 13. jūnijā plkst 22:43 22°44′ Dvīņos.

Jaunais Mēness mūs apveltīs ar elastīgumu un prasmi nonākt pie kompromisa. Jūnijā radīsies jaunas idejas, prātā ienāks neparasti problēmu risināšanas veidi, kā arī parādīsies iespēja pārskatīt un koriģēt plānus.

Daudzus gaida braucieni, mācības, darbs ar informāciju, komunikācija ar dažādiem cilvēkiem.

Auns
Auns kļūs atvērtāks saskarsmei, vieglāk komunicēs, domās virspusējāk un ar prieku iesaistīsies sabiedriskos pasākumos. Tas palīdzēs sasniegt mērķus un uzlabot attiecības ar cilvēkiem. Jūnija Jaunmēness Aunam sola braucienus, darījumu tikšanās, sarunas ar dažādiem cilvēkiem. Auns kļūs sociāli aktīvāks, un tas viņam nāks tikai par labu.

Vērsis
Jauns Mēness 2018. gada jūnijā sola Vērsim materiālas rūpes, pirkumus, domas par naudu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vairāk domās par dzīves finansiālo pusi, un tieši šajā jomā gaidāmas pārmaiņas. Vērsi gaida panākumi naudas lietām, var palielināties ienākumi vai parādīties papildu ienākumu avoti.

Dvīņi
Dvīņi šajā laikā kļūs uzņēmīgāki, aktīvāki, atradīsies uzmanības centrā un radīs daudz jaunu ideju. Šī zodiaka zīme var spēcīgi mainīties, sākot ar ārējo izskatu un beidzot ar izturēšanās veidu. Tas palīdzēs sasniegt mērķus un atšķirt jaunu lappusi dzīvē.

Vēzis
Vēzi gaida iekšējas pārmaiņas, kas palīdzēs uzlabot attiecības ar citiem cilvēkiem, kļūt sociāli aktīvākam, piesaistīt panākumus un veiksmi. Lai tas notiktu, Vēzim būs daudz kas jāuzzina un jāizdara pareizi secinājumi. Vēzis tiks galā ne tikai ar savu iekšējo pasauli, bet arī kļūs labsirdīgāks un uzmanīgāks pret citiem cilvēkiem.

Lauva
Lauvam būs daudz jaunu ideju, domu par nākotni. Šai zodiaka zīmei it kā izaugs spārni, tā sajutīs vieglumu un brīvību. Radīsies vairāk kontaktu, kļūsi sociāli aktīvāks, spēsi dalīties domās ar draugiem un domubiedriem.

Jaunava
Jaunava šajā periodā daudz uzmanības veltīs karjerai, darbam, panākumiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus gaida panākumi un veiksme karjerā, sociālā statusa paaugstināšanās, pārmaiņas profesionālajā dzīvē. Raisīsies jaunas idejas un iedvesma, palīdzot sasniegt mērķus.

Svari
Svarus šomēnes gaida daudz kas jauns un interesants. Šīs zīmes pārstāvji ceļos, uzzinās daudz ko jaunu, dibinās jaunas draudzības ārpus valsts robežām. Iespējams, būs jārisina kādi juridiski jautājumi, jāstrādā ar dokumentiem. Daudzi Svari mācīsies vai paaugstinās kvalifikāciju.

Skorpions
Skorpions būs noslēgtāks un iekšēji saspringtāks nekā parasti. Var būt darīšana ar noslēpumiem vai svešu naudu. Daudzus Skorpionus pārņems pretrunīgas izjūtas un emocijas, notiks iekšējas pārmaiņas. Šai zodiaka zīmei nāksies parādīt savu iekšējo spēku un gudrību.

Strēlnieks
Strēlnieks šajā laikā spēs izveidot ciešu saikni ar kādu cilvēku, piemēram, draugu, partneri vai otro pusīti. Šī zodiaka zīme kļūs līdzsvarotāka, labvēlīgāka, gatavāka saskarsmei. 2018. gada jūnija Jaunmēnesī Strēlnieks varēs ienest harmoniju visā dzīvē, uzlabot attiecības ar cilvēkiem.

Mežāzis
Mežāzis 2018. gada jūnijā padarīs savu dzīvi vēl labāk organizētu un kārtīgāku. Šīs zīmes pārstāvjus gaida panākumi darbā un pārmaiņas karjerā. Mežāzis kļūs uzmanīgāks un skrupulozāks, spēs salikt visas domas, idejas un dzīvi pa plauktiņiem.

Ūdensvīrs
Ūdensvīru gaida svētku, jautrības, izklaides un mīlestības laiks. Šajā zodiaka zīmē dzimušie biežāk apmeklēs dažādus pasākumus, kā arī spēs parādīt sevi no labākās puses saziņā ar citiem cilvēkiem.
Ūdensvīrs kļūs kaislīgāks, romantiskāks un nedaudz narcistisks. Šajā laikā Ūdensvīri ģērbsies vēl ekstravagantāk un košāk nekā parasti, būs ļoti pārliecināti par sevi.

Zivis
Zivis gaida pārmaiņas, kas saistītas ar māju, ģimeni, tuviniekiem. Šī zodiaka zīme būs aizņemta ar nekustamā īpašuma un zemes jautājumiem, tiksies ar radiniekiem. Zivīm būs vēlme pēc mājas komforta, siltuma un saprotošiem cilvēkiem to apkārtnē. Viņas kļūs mierīgākas, jūtīgākas, dvēseliskākas.

Avots: Esotericblog

loading...