Kādas ir VĒŽA mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

26-06-2020

vezis

Laimīgas un harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Tas ir gan partneru psiholoģiskais briedums, kopēji mērķi un, protams, mīlestība. Taču vairākām savienībām ir lielākas izredzes uz veiksmi – tas ir atkarīgs no zodiakālās saderības.

Dažādu zodiaka zīmju saderību ir izskaitļojusi slavenā astroloģe Tamāra Globa. Pārbaudiet, cik lielā mērā šis apraksts atbilst patiesībai!

Tālāk lasi VĒŽA saderību mīlestībā ar katru no pārējām horoskopa zīmēm!

Vēzis – Vēzis
vezis

Bieža un diezgan veiksmīga laulība. Vēžiem nepieciešams dvīnis, kas dalīsies ar viņiem pasaules uztverē un sapratīs viņu emocionālo dabu. Šī laulība ir ļoti vētraina un jūtīga – skandāli, apvainojumi un asaras mijas ar kaisli un maigumu. Un tas ir tieši tas, ka abi vēlas.

Vēzis – Lauva
lauva

Dīvaina un diezgan reta savienība. Vēzis prot apburt Lauvu un burtiski paralizēt viņa gribu. Taču – atbrīvojoties no burvības valgiem, Lauvas arī turpmāk tieksies pēc mirdzuma, slavas un sabiedrības. Vēzim savukārt nepieciešams mājas cilvēks. Ja viņiem tomēr izdosies pielāgoties vienam otra raksturam, laulība būs ļoti aizraujoša un nebūs garlaicīga.

Vēzis – Jaunava
jaunava

Veiksmīga laulība. Jaunavas apbrīno Vēžu smalko dvēselisko būtību un ir gatavas vienmēr piedot un saprast. Vēži savukārt ciena gudrību un pašaizliedzīgo kalpošanu ģimenei, uz kuru ir spējīgas tikai Jaunavas.

Vēzis – Svari
svari

Šajā savienībā starp partneriem vienmēr saglabājas zināma distance. Viņu attiecības ir iespējamas tikai tad, ja Svari uzņemsies mājas pavarda un omulības glabātāja pienākumus, kas principā viņiem ir pa prātam.

Vēzis – Skorpions
skorpions

Šos cilvēkus tā vien velk vienu pie otra. Tomēr viņu savienība ir maz ticama, jo Vēži nevar ilgi atrasties zem Skorpionu spiediena. Viņi apgrūtina viens otru, pārsteidz un noved strupceļā. Šīs attiecības iespējamas tikai tad, ja abi nav tipisku šo zodiaka zīmju pārstāvji.

Vēzis – Strēlnieks
strelnieks

Šī savienība līdzinās amerikāņu kalniņiem – kritumi mainās ar kāpumiem un vēl lielākiem bezdibeņiem. Strēlnieks cenšas iegūt varu pār Vēzi, viņa domām un viedokļiem. Un, kad tas viņam neizdodas, attiecības izirst.

Vēzis – Mežāzis
mezazis

Mežāzis mīl pārveidot partneri pēc sava ģīmja un līdzības. Viņš cenšas pāraudzināt Vēzi, kas principā nav iespējams. Šai savienībai lemti konflikti, vilšanās un abpusējas pretenzijas.
Vēzis – Ūdensvīrs
udensvirs

Bieža, bet ne veiksmīgākā savienība. Šīs attiecības nodara daudz sāpju Vēzim, kas cenšas visādi noturēt neatkarīgo un brīvību mīlošo Ūdensvīru. Tomēr neraugoties uz visiem upuriem, tas agri vai vēlu aiziet. Bet – kad atgriežas, viss atkārtojas no jauna.

Vēzis – Zivis
zivis
Šo zodiaka zīmju attiecības ir diezgan grūti prognozēt. Tās abas ir ļoti jūtīgas un emocionālas, tāpēc katrai no tām mēdz būt biežas garastāvokļa maiņas. Tomēr viņi viens otru pievelk, un iemācoties vienoties un upurēt savas intereses, viņi var izveidot ļoti laimīgas attiecības.Vēzis – Auns
auns
Diezgan šaubīga savienība. Sākumā katru no partneriem otrā piesaista tās īpašības, kas pietrūkst viņam pašam. Tomēr stipras attiecības viņiem ir grūti izveidot pārāk atšķirīgo jūtu un emociju izpausmju dēļ. Vēži ir pārāk noslēgti un emocionāli, un viņu jūtīgumu aizskar Aunu taisnprātīgums un dedzīgums.

Vēzis – Vērsis
versis
Šī harmoniskā savienība turas uz partneru abpusēju mīlestību pret mājas pavardu, bērniem, pastāvīgumu un mazajiem dzīves priekiem. Pat nenozīmīgi sānsoļi tikai nostiprina šo laulību, jo partneri kārtējo reizi pārliecinās, ka nav nekā labāka par otro pusīti, kas vienmēr nomierinās, sapratīs un piedos.

Vēzis – Dvīņi
dvini
Šim pārim ir salīdzinoši veiksmīgas attiecības. Šiem cilvēkiem ir interesanti būt kopā – viņi abi ir bērnišķīgi un nepastāvīgi. Viņiem ir vienam no otra ko pamācīties. Tomēr Vēžiem nevajadzētu sev “piesiet” Dvīņus. Sajūtot, ka viņus tur īsā pavadā, Dvīņi vienkārši aiziet.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vēža zīmē dzimusi sieviete. Viņu vislabāk saprot jūra un mēness

Desmit faktu par Vēža zīmē dzimušajiem, kurus tu varēji nezināt

Tuvojas Vēža valdīšanas laiks. Kas jāzina šai zīmē dzimušajiem?

loading...