Decembra valdnieks: Strēlnieks. Kādas ir viņa attiecības ar citām zīmēm?

17-11-2023

strelnieks_1

No 21. novembra līdz 22. decembrim ir Strēlnieka laiks. Piedāvājam uzzināt, kādas veidojas šajā zīmē dzimušo attiecības ar citām horoskopa zīmēm – tas ir interesanti!

Laimīgas un harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Tas ir gan partneru psiholoģiskais briedums, kopēji mērķi un, protams, mīlestība. Taču vairākām savienībām ir lielākas izredzes uz veiksmi – tas ir atkarīgs no zodiakālās saderības. Dažādu zodiaka zīmju saderību ir izskaitļojusi slavenā astroloģe Tamāra Globa. Pārbaudiet, cik lielā mērā šis apraksts atbilst patiesībai!

Tālāk lasi STRĒLNIEKA saderību mīlestībā ar katru no pārējām horoskopa zīmēm!

strelnieks

Strēlnieks – Strēlnieks
Viņu kopdzīve ir līdzīga cīņai par varu. Neviens no partneriem nav gatavs otram atdot noteicošo pozīciju attiecībās. Saliedēt viņus var tikai kopēji mērķi vai nepatikšanas.

mezazis

Strēlnieks – Mežāzis
Strēlnieki cenšas uzspiest Mežāžiem uzvedības normas sabiedrībā, morāli un likumus. Taču Mežāzim vienīgā autoritāte ir viņa iekšējie dzīves principi. Tāpēc laulība iespējama tikai aprēķina dēļ vai arī tad, ja abi partneri ir sasnieguši ļoti augstu garīguma līmeni.

udensvirs
Strēlnieks – Ūdensvīrs

Teicama savienība. Šā pāra dzīve ir pilna piedzīvojumiem, pārmaiņām, zināmu avantūrismu un vieglumu. Viņi sniedz viens otram nepieciešamo brīvību, bet katrs no abiem zina, ka labāku partneri neatradīs. Viņiem kopā ir interesanti, bet radošums un humors nekad neļauj ieslīgt pelēkajā ikdienā. Šādā savienībā partneri jūtas mūžīgi jauni un pilni iedvesmas.

zivis
Strēlnieks – Zivis
Šie cilvēki reti saprot viens otru – aktīvais, dinamiskais un atvērtais Strēlnieks nokaitina sevī iegrimušās un noslēpumainās Zivis. Saliedēt viņus var tikai ļoti augstas idejas – kopēja ticība, reliģija un misticisms.

Strēlnieks – Auns
auns

Strēlnieks ir vienīgā zīme, kas spēj iekarot Aunu. To viņš dara bez skandāliem un vardarbības, jo ir Auna padomdevējs un skolotājs. Protams, šīs abas zīmes ir impulsīvas, taču tas tikai vairo kaisli viņu attiecībās.

versis
Strēlnieks – Vērsis

Šī savienība, iespējama tikai kā aprēķina laulība. Strēlnieki tiecas pēc bezierunu pakļaušanās un sava viedokļa uztiepšanas, ar ko nekādi nevar samierināties spītīgais Vērsis. Šīs attiecības neglābj pat bērni.

dvinis
Strēlnieks – Dvīņi

Šī ir skolnieka un skolotāja savienība. Strēlnieki vada Dvīņus, taču abi partneri rod lielu labumu no šādām attiecībām un viņiem ir liela telpa garīgajai izaugsmei.

Lai neļautu šīm attiecībām apsīkt, partneriem nepieciešama pastāvīga apstākļu maiņa, jaunas pazīšanās un spilgtas krāsas.

vezis
Strēlnieks – Vēzis

Šī savienība līdzinās amerikāņu kalniņiem – kritumi mainās ar kāpumiem un vēl lielākiem bezdibeņiem. Strēlnieks cenšas iegūt varu pār Vēzi, viņa domām un viedokļiem. Un, kad tas viņam neizdodas, attiecības izirst.

lauvaStrēlnieks – Lauva

Šo zīmju mīlestību un laulību bieži uzlādē abpusēja autoritāte, kopējs pasaules skatījums un darbs. Abi tiecas pēc azarta un avantūrām, mīl piedzīvojumus un ceļojumus. Tomēr partneru attiecības neaprobežojas tikai ar svētkiem, priekiem, sabiedrisko dzīvi. Visbiežāk to pamatā ir saspringta kopēja radoša darbība. Kopā viņi daudz ko sasniedz.

jaunava
Strēlnieks – Jaunava

Šī ir reta, bet bieži ļoti stipra savienība. Ekonomiskā Jaunava slimīgi uztver Strēlnieka izšķērdību un dāsnumu, kas izraisa neapmierinātību un pat strīdus. Šo zīmju pārstāvjus var apvienot abpusēja kalpošana sabiedrībai (piemēram, sociālajā vai reliģiozajā sfērā). Šādā gadījumā Jaunava kalpo Strēlnieka mērķiem un plāniem tāpat kā viņas aizgādnis Merkurs kalpo Jupiteram.svari
Strēlnieks – Svari

Brīnišķīga savienība. Tās pamatā ir ne tikai mīlestība un draudzība, bet arī kopējas pasaules skatījums. Abi tiecas pēc aktīvas darbības un, kā likums, pateicoties savstarpējam atbalstam kopā sasniedz zināmu stāvokli sabiedrībā.

skorpions
Strēlnieks – Skorpions

Dīvaina, bet bieža savienība. Azartiski mīlnieki, dzīvesdraugi-domubiedri – viņi it kā pamudina viens otru uz darbību. Un kopā sasniedz ļoti daudz. Viņu laulību stiprina bērni – gan Skorpions, gan Strēlnieks ir lieliski vecāki, kas pievērš daudz uzmanības savām atvasēm.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Strēlnieka zīmē dzimst lieliskas sievas. Bet, vīrieši, ir viens noteikums!

Horoskops. Kā decembra valdnieks Strēlnieks izturas mīlestībā?

Ziemas zodiaks: kas jāzina par Strēlnieku, Mežāzi, Ūdensvīru un Zivīm

Desmit precīzi mērķī trāpītas atziņu bultas par Strēlnieku