Kādas ir SKORPIONA mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

22-10-2020

skorpions1

Laimīgas un harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Tas ir gan partneru psiholoģiskais briedums, kopēji mērķi un, protams, mīlestība. Taču vairākām savienībām ir lielākas izredzes uz veiksmi – tas ir atkarīgs no zodiakālās saderības. Dažādu zodiaka zīmju saderību ir izskaitļojusi slavenā astroloģe Tamāra Globa. Pārbaudiet, cik lielā mērā šis apraksts atbilst patiesībai!

Tālāk lasi SKORPIONA saderību mīlestībā ar katru no pārējām horoskopa zīmēm!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

2 Comments

 1. Karīna 28.10.2017 at 17:55 - Atbildēt

  Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ja vien neesi kādās koruptīvās shēmās vai noziedzībā, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palnagu vai Pērnavu.
  Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! https://goo.gl/tmeeJF

 2. miss Polina 24.10.2018 at 20:10 - Atbildēt

  Mekl︍︍ējat p︍uisi!
  E︍s e︍smu 2︍3, ja︍utrs, sla︍ids u︍n na︍v pie︍ticīg︍s v︍isp︍ār))
  F︍o︍to u︍n tālr︍uņa num︍urs a︍nke︍︍tā >︍>︍> http://18pop.tk