Kādas ir MEŽĀŽA mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

30-12-2020

mezazis1

Laimīgas un harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Tas ir gan partneru psiholoģiskais briedums, kopēji mērķi un, protams, mīlestība. Taču vairākām savienībām ir lielākas izredzes uz veiksmi – tas ir atkarīgs no zodiakālās saderības. Dažādu zodiaka zīmju saderību ir izskaitļojusi slavenā astroloģe Tamāra Globa. Pārbaudiet, cik lielā mērā šis apraksts atbilst patiesībai!

Tālāk lasi MEŽĀŽA saderību mīlestībā ar katru no pārējām horoskopa zīmēm!

mezazisudensvirs” />

Mežāzis – Mežāzis
Šie divi spītnieki nespēj līdz galam viens otram atvērties, tāpēc savās attiecībās bieži mēdz būt vientuļi. Tomēr dažkārt viņiem izdodas rast kompromisu, un tad viņi kļūst par viena veseluma divām pusītēm.

udensvirs
Mežāzis – Ūdensvīrs

Šīs attiecības ir abpusējas vientulības auglis. Sākumā partneriem šķiet, ka viņi ideāli papildina viens otru. Ūdensvīrs saskata Mežāzī pastāvīgumu un uzticību, nesaprotot, ka tas nav gatavs nevienu ielaist savā iekšējā pasaulē. Bet Mežāzis priekšlaicīgi cer uz brīvību, neapzinoties, ka Ūdensvīrs to grib tikai sev, bet partneri cenšas “piesiet” mājai.

zivis

Mežāzis – Zivis

Šī savienība var būt ļoti veiksmīga ar nosacījumu, ka abi partneri tieksies pēc pašattīstības. Tad viņi spēs gāzt kalnus. Pretējā gadījumā Mežāžu pragmatisms un piezemētība izraisīs attiecību izjukšanu.

auns
Mežāzis – Auns

Bieži vien šajā savienībā valda abpusēja nesaprašanās un vientulība divatā. Mežāži grib pāraudzināt Aunus, bet tie vai nu zaudē gribu un iniciatīvu, vai arī skandāli un attiecību saraušana ir neizbēgama.

versis
Mežāzis – Vērsis

Šī ir viena no labvēlīgākajām savienībām. Līderis tajās ir Mežāzis, kurš kļūst Vērsim kā vecāks un padomdevējs. Dažkārt šāda moralizēšana noved Vērsi līdz baltkvēlei, tad Mežāzis atkāpjas tikai tāpēc, lai dotu partnerim iespēju nomierināties, bet pēc tam atkal sāktu komandēt.

dvinis
Mežāzis – Dvīņi

Reta un ārkārtīgi neveiksmīga savienība. Sākumā Mežāžus piesaista Dvīņu vieglums un izglītotība, taču ar laiku viņus sākt kaitināt partnera vieglprātība un nepastāvīgums. Dvīņi, kurus piesaista Mežāžu skumjā noslēpumainība, atduras pret vēsuma un noslēgtības sienu. Mežāzis visiem spēkiem cenšas pāraudzināt partneri, tam viņš ir gatavs veltīt visu dzīvi. Pretējā gadījumā laulība sabrūk.

vezis
Mežāzis – Vēzis

Mežāzis mīl pārveidot partneri pēc sava ģīmja un līdzības. Viņš cenšas pāraudzināt Vēzi, kas principā nav iespējams. Šai savienībai lemti konflikti, vilšanās un abpusējas pretenzijas.

lauva
Mežāzis – Lauva

Šo divu zīmju savienība nav vienkārša, taču pilnībā iespējama. Lauva “uzpērk” Mežāzi ar savu dāsnumu un saldiem solījumiem, kurus, kā likums, neizpilda gan sava rakstura, gan objektīvu apstākļu dēļ. Tomēr Mežāzis ilgi tic un gaida solīto. Kad viņš beidzot saprot, ka viņš ir apmānīts, izjūt dziļu satricinājumu un vilšanos. Lauvam arī nav viegli veidot attiecības ar Mežāzi – sākumā aiz ārējās Mežāža stingrības meklē kaisli (un bieži nekļūdās), taču ar laiku nogurst no tiešās un vienkāršās Mežāža stratēģijas – Lauvam vienkārši nepieciešamas pārmaiņas un jauni iespaidi.

jaunava
Mežāzis – Jaunava

Līdzsvarota un stipra savienība. Abi reāli skatās uz dzīvi, ir prātīgi un praktiski. Mežāzim imponē Jaunavas saprātīgās prasības un kritiskais prāts, kā arī spēja saskatīt mazu, bet svarīgu detaļu, bez kuras nevar atrisināt globālu problēmu. Savukārt Jaunava kopā ar Mežāzi iepazīst viņai nezināmus mīlestības noslēpumus, viņai vitāli nepieciešami maigi vārdi un komplimenti. Abus partnerus īpaši apvieno bērni.

svari
Mežāzis – Svari

Diezgan harmoniska savienība, kurā partneri viegli atrod kopēju valodu un papildina viens otru. Mežāži apbrīno pedantiskos Svarus, viņu saprātīgumu un mērenību. Kā likums, Svari virza Mežāžus, ir viņu skolotāji un padomdevēji. Tomēr mīlestībā un intīmajās attiecībās var rasties pilnīga nesaprašanās. Uz pilnīgas labklājības fona partneri var vēsi un asi šķirties, apberot viens otru ar pārmetumiem.

skorpions
Mežāzis – Skorpions

Šī divu spēcīgu personību savienība var būt ļoti veiksmīga. Kā likums, viņus vieno ļoti dziļas jūtas, kas saglabājas daudzus gadus. Ja abi partneri tomēr šķiras, tad kļūst par pretiniekiem un pat ienaidniekiem.

strelnieks
Mežāzis – Strēlnieks

Šie divi spītnieki nespēj līdz galam viens otram atvērties, tāpēc savās attiecībās bieži mēdz būt vientuļi. Tomēr dažkārt viņiem izdodas rast kompromisu, un tad viņi kļūst par viena veseluma divām pusītēm.

loading...