Kādas ir AUNA mīlas attiecības ar dažādām zīmēm? Tamāras Globas zodiakālās saderības horoskops

23-03-2020

auns1

Laimīgas un harmoniskas attiecības veidojas no daudziem faktoriem. Tas ir gan partneru psiholoģiskais briedums, kopēji mērķi un, protams, mīlestība. Taču vairākām savienībām ir lielākas izredzes uz veiksmi – tas ir atkarīgs no zodiakālās saderības.

Dažādu zodiaka zīmju saderību ir izskaitļojusi slavenā astroloģe Tamāra Globa. Pārbaudiet, cik lielā mērā šis apraksts atbilst patiesībai!

Tālāk lasi Auna saderību mīlestībā ar katru no pārējām horoskopa zīmēm!

Auns – Auns
auns

Šāda savienība sastopama ļoti reti. Tā kā Auni ir dzimuši līderi, katrs no abiem grib ģimenē būt dominējošās pozīcijās. Divu Aunu kopdzīve ir pastāvīga sacensība, bet miera un pieklusuma periodi – tikai milzīgas vētras priekšvēstneši.

versis
Auns – Vērsis
Šī savienība iespējama tikai tajā gadījumā, ja vīrietis ir Auns, bet sieviete – Vērsis. Bet pat šajā gadījumā Vērsim būs jāapbruņojas ar pacietību un bez ierunām jāatzīst Auna dominance. Šī ir diezgan konfliktējoša laulība, tomēr tad, ja Vērsis smelsies gudrību, bet Auns būs maksimāli savaldīgs un maigs, šī savienība var kļūt par piemēru tam, kā pievelkas pretpoli.

Auns – Dvīņi
dvini

Šī ir ļoti spilgta un dinamiska savienība. Abi partneri ir impulsīvi un aizrautīgi. Ar laiku šie kaislīgie mīlnieki kļūst viens otram arī par labākajiem draugiem. Ja sākumā Auni cieš no Dvīņu nepastāvības un vieglprātības, bet tie savukārt ir neapmierināti ar Aunu uzstājību un raupjumu, ar laiku abi partneri izstrādā optimālu uzvedības taktiku un viņu savienība kļūst stiprāka ar katru gadu.

Auns – Vēzis
vezis

Diezgan šaubīga savienība. Sākumā katru no partneriem otrā piesaista tās īpašības, kas pietrūkst viņam pašam. Tomēr stipras attiecības viņiem ir grūti izveidot pārāk atšķirīgo jūtu un emociju izpausmju dēļ. Vēži ir pārāk noslēgti un emocionāli, un viņu jūtīgumu aizskar Aunu taisnprātīgums un dedzīgums.

Auns – Lauva
lauva

Šī laulība var būt pilna konfliktu un kaislīgu samierināšanas brīžu. Šo pāri bieži saista kopīgas lietas – hobijs, bizness vai bērnu audzināšana. Viņiem nav viegli satikt, taču Lauvas piesaista Aunu impulsivitāte un tiešums. Ja Lauvas nebūs pārāk augstprātīgas, šī savienība var būt stipra un ilglaicīga.

Auns – Jaunava
jaunava

Šī ir diezgan reta savienība. Impulsīvie un kaislīgie Auni saskaras ar Jaunavas vēsumu un lēnīgumu. Sajūtot, ka ir apmānīts, Auns, visticamāk, dosies iekarot jaunas sirdis. Pat tad, ja šis pāris nešķirsies, tad dzīvos kopā kā svešinieki.

Auns – Svari
svari

Šīs zīmes ir pilnīgs pretstats viena otrai, taču šajā gadījumā tas tikai nāk par labu šai savienībai. Ieturētā, apburošā un izsmalcinātā Svaru daba vienkārši apbur taisnprātīgos un naivos Aunus. Tomēr Svariem jābūt ļoti uzmanīgiem ar Auniem – šos cilvēkus nedrīkst ielikt rāmjos un ierobežot, citādi savienība var izjukt.

Auns – Skorpions
skorpions

Šī ir ļoti sarežģīta divu spēcīgu personību savienība. Auni ir pieraduši būt līderi un iet tieši uz savu mērķi, tomēr viņi bieži nesaprot, ka Skorpioni manipulē ar viņiem ar viltības un triku palīdzību, faktiski pārvelkot segu savā pusē. Kad Auns to saprot, tad vai nu salūst, pārvēršoties par klusu jēriņu, vai arī izaug garīgi. Šim pārim viss ir kārtībā ar kaisli, bet sadzīve nav viņu stiprā puse.

Auns – Strēlnieks
strelnieks

Strēlnieks ir vienīgā zīme, kas spēj iekarot Aunu. To viņš dara bez skandāliem un vardarbības, jo ir Auna padomdevējs un skolotājs. Protams, šīs abas zīmes ir impulsīvas, taču tas tikai vairo kaisli viņu attiecībās.

Auns – Mežāzis
mezazis

Bieži vien šajā savienībā valda abpusēja nesaprašanās un vientulība divatā. Mežāži grib pāraudzināt Aunus, bet tie vai nu zaudē gribu un iniciatīvu, vai arī skandāli un attiecību saraušana ir neizbēgama.Auns – Ūdensvīrs
udensvirs

Šī savienība var kļūt ideāla – neviens nesniedz Aunam tik daudz brīvības un patstāvības kā Ūdensvīrs, kas iekaro partneri ar savu avantūrismu un neparastumu. Abi gūst viens no otra milzīgu iedvesmu un attīstās radoši un garīgi.

Auns – Zivis
zivis
Diezgan grūta, taču izplatīta savienība. Šī laulība var kļūt veiksmīga tikai tad, ja partneru lomas būs skaidri noteiktas, un viens no viņiem bez ierunām nodos ģimenes vadības grožus otram.

loading...