Kādā tērpā sagaidīt 2023. gadu, lai naudas netrūktu līdz nākamajam jaungadam?

15-11-2022

Ilustrācija – Pixabay

Eksperti pastāstījuši par svētku tēlu tērpiem vai atribūtiem, kas nodrošinās finansiālo veiksmi visu 2023. gadu.

Tuvojoties svētku periodam, jautājums, kāds būs 2023. gads, kļūst arvien aktuālāks. Astrologi dod padomus katrai zodiaka zīmei par apģērbu un aksesuāriem, kuriem jābūt Jaungada naktī, lai piesaistītu naudu visam 2023. gadam.

Auns

Zvaigznes stāsta, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vislabāk ir izmantot savā tērpā brūnu krāsu. Tas var būt krekls, žakete vai kurpes. Bagātību palīdzēs piesaistīt pulkstenis, kas arī jāvalkā Jaungada naktī. Ja tā nav, var aplikt brūnu aproci vai apsiet brūnu diedziņu.

Vērsis

Astrologi iesaka sagaidīt Jauno gadu zilā kleitā. Ja tādas garderobē nav, var izvēlēties zilu blūzi vai opiņu. Šī krāsa Vēršiem atvērs finanšu plūsmu no 1. janvāra.

Dvīņi

Dvīņiem zvaigznes Jaungada naktī iesaka ģērbties maksimāli vienkārši – džinsi, krekls vai T krekls, džemperis. Taču tēlā jāvairās no spilgtām un izaicinošām krāsām, uzrakstiem. Tas var tikai sabojāt finanšu jomu.

Vēzis

Vēžiem naudu piesaistīs zaļā krāsa tērpā. Tas var būt džemperis vai pat tikai šalle, bet par to nedrīkst aizmirst, jo krāsai ir svarīga loma.

Lauva

Lauvu labklājībai lieliski noderēs smaragda krāsa. Kleita šādā tonī ne padarīs Lauvu apburošu, bet arī atvērs ceļu uz finanšu un greznas dzīves pasauli.

Jaunava

Jāapģērbjas konservatīvi un pieticīgi, izmantojot savā tēlā baltu, krēmkrāsas vai piena toni. Tāpat naudu piesaistīs sudraba un baltā zelta rotaslietas.

Svari

Svariem 2023. gada krāsa ir dzeltena. Tāpēc svētku tērpā jābūt vismaz mazam dzeltenas krāsas elementam, kas padarīs savu darbu un nodrošinās pārticību.

Skorpions

Skorpioniem labāk izvēlēties tērpus ar rakstiem, svītrām, viļņiem, kvadrātiem vai rombiem. Tas labi izskatīsies, un nākamajā gadā būs labs naudas magnēts.Strēlnieks

Strēlniekam šajā Jaungada naktī jātērpjas grezni. Astrologi stāsta, ka finanšu plūsmas atvēršanai ir svarīgi savā tērpā izmantot pēc iespējas vairāk zilas vai zaļganzilas krāsas.

Mežāzis

Mežāzim sarkanā kaislības krāsa Jaungada naktī kļūs arī par naudas krāsu. Zvaigznes iesaka pievienot savam tēlam sarkanu krāsu, bet mērenā daudzumā.Ūdensvīrs

Ūdensvīram ne tik svarīgs apģērbs, kā aksesuāri. Lai piesaistītu finanses un labu darbu 2023. gadā, svarīgi Jaungada naktī nēsāt dārgas rotas. Tas var būt gredzens, aproce vai auskari. Bet rotas nedrīkst būt palienētas, citādi jūs visu gadu aizņemsieties naudu.

Zivis

Lai 2023. gadā būtu labi ienākumi, Zivīm ir svarīgi labi izvērtēt savu tēlu. Labāk dot priekšroku atturīgam klasiskajam stilam.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ar prieku gaidiet 2023. gadu: jums veiksies pilnīgi visur!

2023. gadā lieli pārbaudījumi gaida trīs horoskopa zīmes

Nākamais gads būs patiesi laimīgs trīs horoskopa zīmēm

Pasakaini skaista ziema gaida trīs zodiaka zīmes. + Aktuālo horoskopu tops!

loading...