Uzzini, kāda šogad būs tava mīlas dzīve! Kas jau piepildījies, kas vēl gaidāms?

04-10-2017

numerologija1

Mūsu pasaule ir uzbūvēta no dažādām matemātiskajām sekvencēm un kodiem, kas šifrēti mūsu ķermeņa proporcijās, ideālajā zelta griezumā, kura piemērus mēs pastāvīgi satiekam ikdienas dzīvē. Starp noslēpumiem īpašu vietu ieņem skaitļu noslēpumi, to rašanās un ietekme uz cilvēkiem, uzskata numerologi.

Numeroloģija atklāj šo informāciju, kas iekodēta skaitļos. Mēs ar tiem sastopamies uz katra soļa, tie pavada mūs no dzimšanas līdz pēdējām dienām. Dzimšanas datums atklāj mums daudz ko interesantu – no personības raksturojuma – līdz dzīves situāciju prognozei. Vienu no šādiem horoskopiem mēs piedāvājam jaunajam gadam.

Lai uzzinātu savu numeroloģisko prognozi, vispirms nosakiet savu personīgo skaitli 2017.gadam – saskaitiet savas dzimšanas datumu un mēnesi, lai rezultātā sanāktu viens cipars.

Piemēram, ja esat dzimusi 25.maijā (25.05), tad saskaitiet: 2+5+0+5=12, bet pēc tam 1+2=3.

Šim skaitlim vajag pieskaitīt 1 – tas ir 2017.gada skaitlis (2+0+1+7=10=1+0=1). Tātad – 3+1=4. Gala rezultātā 4 arī būs jūsu personīgais skaitlis 2017.gadam. Bet tad, ja sanāk divciparu skaitlis, vēlreiz to saskaitām.

numerologija

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 1
Ja jums ir otra pusīte, pašlaik ir īstais brīdis skaidri paust savu viedokli – jūs vairs neesat mazs bērns, lai kāds lemtu jūsu vietā. Jums ir visas tiesības pastāvēt uz savu un pietiekami argumentu, lai nostiprinātu savu viedokli. Ja partneris jūs uzklausīs un sapratīs – lieliski! Ja nē, tad jums nebūt nav obligāti jāprasa atļauja par visu, kas attiecas uz jūsu dzīvi.

Ja pastāvīgu attiecību jums pagaidām nav, pašlaik ir īstais brīdis, lai sekotu savām vēlmēm – tās norādīs pareizo ceļu.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 2
Pašreizējā brīdī jums trūkst pārliecības. Bet par sevi vai par partneri? Jūsu jūtas “lēkā”, jums gribas atrast mierinājumu un iegūt cerību. Ja jūsu starpā radies saspīlējums, vislabāk ir sākt dialogu. Pamēģiniet rast kompromisu un ceļu uz samierināšanos. Dodiet priekšroku diplomātijai, nevis atklātam izaicinājumam, pacietībai, pasivitātei un smaidam, nevis uzbudinātībai.

Ja pastāvīga partnera jums vēl nav, 2017.gadā ir lielas izredzes viņu satikt.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 3
Visiem mēdz būt dienas, kad oma pasliktinās, taču tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka būtu jānoslēdzas sevī. Ja jums ir iemīļotais cilvēks, piedāvājiet savam vīrietim kaut ko tādu, ko nekad neesat darījuši kopā – tas iedvesmos jūs abus. Pārsteidziet viņu – tas viņam patiks. Pavediniet, jokojiet un smejieties, un vēlme pēc intīmas tuvības atgriezīsies!

Ja pastāvīga partnera jums vēl nav, eksperimentējiet ar jaunām situācijām, izmēģiniet dažādus variantus – šī pieredze sniegs jums daudz atklājumu un daudz pozitīvu izjūtu!

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 4
Ja jums ir partneris, iespējams, pienācis brīdis uzņemties atbildību, pārbaudīt jūsu savienības noturību un pierādīt, ka jebkurā situācijā jūs varat viens uz otru paļauties. Nezaudējiet no redzesloka savu mērķi. Atcerieties, ka dažkārt ir labāk ieklausīties veselā saprāta balsī, nevis ļauties emocionālam uzliesmojumam, tieši tagad novērtēt nelielus uzmanības pierādījumus, nevis gaidīt, kad jūs apciemos lielā kaisle.

Ja pastāvīga partnera jums vēl nav, atcerieties sakāmvārdu “Ar mīlestību nejoko”.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 5
Ir tādi brīži, kad šķiet, ka attiecības kļuvušas par rutīnu un pieradumu. Droši vien jums gribas pārmaiņas, svaigus iespaidus, jaunas sajūtas, tostarp arī seksuālās. Pamēģiniet pamainīt ritmu – ieplānojiet ceļojumu divatā uz pašu zemes malu, īstenojiet savas fantāzijas. Visi līdzekļi ir labi, ja tie ļauj ierastajai pasaulei kustēties daudz ātrāk!

Ja jums nav pastāvīga partnera, tad personīgajā plānā gatavojieties izbaudīt “amerikāņu kalniņus”.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 6
Jūsu saikne šogad kļūs vēl stiprāka. Jūs varēsiet kā nekad novērtēt tās attiecības, kādas pastāv jūsu starpā. Jūs saprotat viens otru no pusvārda, taču jums gribas komunicēt vēl vairāk, jūs jau tā esat kopā, bet jums gribas vienam ar otru dalīties visā, pat sīkumos. Un jums ir absolūta taisnība – patiesu mīlestību mēs katru dienu radām pašu rokām!

Ja jums pastāvīga partnera vēl nav, neraizējieties – drīz jūs gaida izšķirošā tikšanās – jūs viens otru pazīstiet no pirmā acu uzmetiena.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 7
“Būt pašai un būt laimīgai” – šķiet, šāda devīze pēdējā laikā dzirdama arvien skaļāk. Nav tik svarīgi, vai jums ir partneris vai nav, jūs vēlaties sekot savām vēlmēm, būt harmonijā ar savām jūtām un paust tās, neraugoties uz to, ko par to teiks vai padomās citi. Šāda pozīcija sniedz jums lielu iekšējo spēku – jūs neizbiedēs pat krīzes brīži attiecībās, jo jebkurš pārbaudījums sniedz iespēju vēl labāk saprast sevi un tikt skaidrībā ar savām attiecībām.

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 8
Jūs ar neizsakāmi asi sajūtat, ka dzīve ir tikpat skaista, cik īsa, tāpēc nedrīkst laist garām nevienu tās brīdi. Ja jūsu dzīvē ir mīlestība, jums gribas to baudīt jebkādiem ierobežojumiem. Protams, pārvaldīt savas vētrainās emocijas nav vienkārši – esiet uzmanīgākas pagriezienos.

Ja jums vēl nav pastāvīga partnera, tad jūs diez vai par to tagad izjutīsiet nožēlu!

Ja jūsu personīgais skaitlis ir 9
Nav svarīgi, vai jums ir pastāvīgs partneris vai nav, periodiski ir ļoti vērtīgi uzdot sev būtiskus jautājumus: “Ko es gribu?”, “Kas no tā jau ir manā dzīvē, bet kā vēl trūkst?”, “Kādu es redzu savu (vai mūsu) nākotni?”, “Kādā virzienā labāk doties?”, “Ko es varu izdarīt tieši tagad, lai tuvinātos savam mērķim?”. Šāda periodiska sevis pārbaudīšana pazemina haotisku emociju ietekmi un ļauj uz sevi palūkoties objektīvi, bet pie viena arī labāk tikt skaidrībā ar savām attiecībām un mīlas lietām.

Avots: “you-journal.ru

loading...