Šķiet, ka pat šo vārdu ir baisi pateikt, bet cilvēki mūsdienu pasaulē bieži nolād viens otru. Autovadītāju, kurš nogrieza ceļu otram šoferim, lēnu pārdevēju, priekšnieku, kurš neiedeva prēmiju. Daži lāsti lido no mēles daudz biežāk nekā labi vārdi.
Vai viņi par to atbildēs? Jāsaprot, ka galvenā atbilde vienmēr ir vide, kurā mēs dzīvojam. Dzīvot nemitīgā negatīvismā pasaulē, kur visi dara nepareizi un it kā tīši sabojā tavu dzīvi – kas gan tas ir, ja ne sods? Mēģiniet mainīt savu saskarsmes stilu ar pasauli, kļūstiet atturīgāki un draudzīgāki. Varbūt kaut kas mainīsies?
Lāsti var būt dzimtas, radniecības, ģimenes lāsti, tie gulstas vai nu uz vienu cilvēku, vai uz vairākām paaudzēm. Jāsaprot, ka nevar nolādēt tikai vienu cilvēku, nemaz nerunājot par ģimeni. Kas zina, kas jums ienāca prātā, kurš ar kuru sastrīdējās vai kuru apskauda. Strādājiet ar sevi, kā mēdz teikt.
Lāsts un sods
Lai lāsts uzliktu un saglabātu tā postošo iedarbību, nepieciešams, lai tiktu izlietas asinis un cilvēks izdarītu noziegumu pret citu cilvēku vai viņa radiniekiem. Un viņam par to nav piedots.
Ja cilvēks tika sodīts saskaņā ar pastāvošo likumu, bet kāds nolēma, ka ar to viņam nepietiek, un nolādēja pēc tam, lāsts neiedarbosies. Bet tagad ir cilvēki, kas cenšas izvairīties no noziegumiem, bagātie algo dārgus advokātus, pērk tiesas. Nesaprotot, ka tad, kad nav neviena, kas aizstāvētu cietušo, viņu aizstāv Dievs.
Vēsturiski cilvēki ir nolādēti par slepkavībām un nāves izraisīšanu. Par noziegumiem pret dzimtas godu – notiesāšana, kam seko sods vai personas izraidīšana. Piemēram, kāds puisis lūdza pieklājīgu meiteni apprecēties un pēc tam viņu pameta. Vai arī ciematā kaut kas tika nozagts, atrasts viltus liecinieks un norādīts uz nevainīgu cilvēku. Nevainīgs cilvēks vairs nevarēja dzīvot šajā ciematā. Tas tika uzskatīts par pamatu lāstam.
Par lāsta spēku sprieda pēc nodarījuma smaguma un seku smaguma. Bet arī tas diemžēl atkarīgs no teiktā būtības un agresijas virziena. Ja sieva nolādēja vīru par bendi, tad, iespējams, vīrs piedzersies un pēc tam no bēdām pakārties. Bet, ja viņa dusmās nolādēja “un visas viņa asinis”, un viņai no viņa ir bērni, īpaši dēls, tad lāsts iet pār visu ģimeni, sagraus dzīvi, līdz tas apstāsies, apgalvo ezoteriķi.
Uzmanieties par sevi un… saviem mīļajiem
Visbriesmīgākie lāsti – “dzimtas lāsti”, tas ir, uz tuviem cilvēkiem, radiem, radiniekiem, bērniem. Bet tie ir arī visizplatītākie. Svešam cilvēkam, kam ir iemesls, dažkārt dusmās negribēsies pateikt tik daudz ļauna kā tuvam cilvēkam. Es bieži sastopos ar gadījumiem, kad māte nolād savu meitu. “Lai tev nekā nav, lai vīrs tevi pamet!”. Un sirdī ir skaudība par meitas laimi un jaunību, pretenzijas, aizvainojums. Ja meita to visu dzird un pārdzīvo, tas gandrīz vienmēr iedarbojas.
Ja kāds tevi nolād, tev jāatbild: “Dievs ir tavs tiesnesis!”, strauji apgriezies un ātri aizej, lai to nedzirdētu un neredzētu.
Jūs varat nolādēt aiz muguras, bet tikai tad, ja tam ir pamatoti iemesli. Un tā nolādēšana visspēcīgāk ietekmē to, kurš to dzird (atkal kvēls sveiciens nolādēšanas cienītājiem uz ceļiem).
Te arī jāsaka, ka ir lāsti – rituāli, un ir sadzīves lāsti. Rituālus “pēc likuma” veic cilvēki ar maģiskām spējām – un viņi tos neveiks bez iemesla. Tikai tad, ja ir pierādījumi par netaisnību un cietsirdību – un nav citas iespējas sodīt pārkāpēju. Maģiskajā pasaulē ir savi iedibināti noteikumi. Visbiežāk mēs sastopamies ar sadzīves lāstiem (kā tie izskatās, es jau aprakstīju), un sekas tur skar abas puses. Lai tā nenotiktu, ir ļoti labi jākontrolē savas emocijas un valoda.
Nenolādi pats sevi!
Un tad ir tāds fenomens kā pašuzlikti lāsti. Kad cilvēks pats sev ir ienaidnieks, kad viņš nemitīgi atkārto, cik slikts cilvēks viņš ir, neveiksminieks, nelaimīgs, un pareģo sev neveiksmes (“atkal nekas neizdosies”, “kam es tāds esmu vajadzīgs” utt.).
Daudzi cilvēki zina, ka tā nevajadzētu darīt, bet viņi to dara. Viņi jautā, kā sevi kontrolēt, un uzreiz sevi attaisno – “bet es taču esmu tāds karstasinīgs, emocionāls”. Ja jūs tā domājat, tā tas arī paliks. Un tāpēc… piesieniet sev pie rokas sarkanu diegu un paskatieties uz to katru reizi, kad vārds ir gatavs izlidot no mēles.
Ja jūs to sakāt, speriet soli atpakaļ, mentāli pārspēlējiet vārdus savā galvā un atdodiet tos atpakaļ – vai arī pierakstiet tos uz papīra un izmetiet. Bet tomēr iemācieties sevi kontrolēt. Pretējā gadījumā jūs radīsiet nepatikšanas.
Un visspēcīgākie pašnāvnieciskie lāsti notiek vainas apziņas, kauna un šausmu dēļ par to, ko esi izdarījis.
Es strādāju ar daudzām sievietēm, kuras sevi vainoja un nolādēja par kāda cita cilvēka nāvi, agrā vecumā veiktiem abortiem un citām briesmīgām lietām. Bija reizes, kad tas patiešām bija tā: bērns nomira, māte neuzmanījās.
Kā ar to sadzīvot? Lūk, ir nelaimīga sieviete un sasien sev liktenīgu mezglu, sāk pašiznīcināšanās procesus, kas noved pie slimībām.
Laiks iet, un viņa nevar ne dzīvot, ne elpot, ne priecāties.
Gadās arī tā, ka nav nekādas vainas, bet ir, piemēram, tuvinieku apsūdzības, pašapvainojumi. Daudzi cilvēki nevarēja sev piedot par savu vecāku agrīnu aiziešanu. Visu mūžu viņi nes šo krustu. Šādiem cilvēkiem ir nepieciešama profesionāla psihoterapeita palīdzība – un būtu labi, ja būtu arī garīdznieks.
Pārstrādājiet to vai pārtrauciet to
Tiek uzskatīts, ka lāstu nav iespējams noņemt, to var tikai pārstrādāt vai apturēt. Lai gan ir cilvēki, kas saka, ka viņi noņem lāstus. Taču šeit ir jāsaprot maģijas būtība. Jebkura ietekme no ārpuses ir sūtīta enerģija plus tās sekas.
Cilvēki ar savu rīcību var vai nu pasliktināt situāciju, rīkojoties saskaņā ar vēstījumu, vai arī atteikties rīkoties tā, kā prasa tā daba un kas ir pretrunā ar morāles likumu.
Gadās, ka paša lāsta spēks bija ļoti mazs, bet dzimtas locekļiem uz sirds ir daudz grēku – tāpēc viņi tādā vai citādā veidā atkārto sava senča nodarījumu. Un lāsts seko lāstamu, sāpes – sāpēm.
Mans vectēvs badā pameta vecmāmiņu ar septiņiem bērniem, bailēs aizbēga uz pilsētu. Vecmāmiņa izdzīvoja, izaudzināja bērnus, bet viņa palika melnā, niknā aizvainojumā pret viņu. Un dēli pārņēma nelaimes tēva vietā.
Viens bija nemiernieks, otrs – klaidonis, trešais kā nepilngadīgais nonāca cietumā. Arī meitām bija slikta dzīve. Mazbērni… Kāda sieviete nāca pie manis pēc padoma par savu mazdēlu. Puisis nemācās, nestrādā, bet apprecējās, viņam piedzima bērns, un viņš aizbēga.
Mātei ir kauns, māte mīl savu mazdēlu, bet vedekla neļauj viņai viņu redzēt, viņa ir aizvainota. Tāpēc viņa aizgāja, lai noņemtu lāstu, viņa deva daudz naudas. Tas nepalīdzēja. Viņa nāca pie manis.
Kas jānoņem?
Kas tieši jānoņem? Kā cilvēks var mainīties vienā naktī, ja tā ir daba, asinis, raksturs plus audzināšana, kurā vienīgajam dēlam viss tika piedots un viss atļauts, neviens neko no viņa līdz noteiktam brīdim neprasīja.
Noņemt var tikai to, kas ir uzspiests, bet nav nolikts, vēl nav ieaudzis cilvēkā “līdz kaulam”, un ne visu. Un cilvēku maina tikai dzīve, psihoterapija (daļēji) vai viņš pats – pārbaudījumu, pieredzes un savas ticības ietekmē. Maģijai nav varas pār to.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!
Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. Kā to vislabāk noņemt?
Mātes lāsts – briesmīga nelaime, uzskata ezoteriķi. Pazīmes, aizsardzība, kā atbrīvoties
Dzimtas lāsts: kā tiek pārmantotas ģimenes problēmas un slimības
Uzmanību, okults uzbrukums! Desmit pazīmes, ka tev uzlikts lāsts
Seši līmeņi, kā var būt uzlikts lāsts. Ezoteriķi atklāj veidu, kā to uzzināt!