Kad dvēsele briest par ķermeni. Skaists astrologa Baņķa lūgums grūtniecēm

04-08-2019

Mīļās un brīnišķīgās sievietes savas uzziedēšanās apogejā jeb grūtniecībā: lūdzu, visus šos deviņus mēnešus domājat:

a) par sevi – bez stresa un par veselību;

b) par attiecību harmoniju caur garīgumu;

c) un galvenokārt par to, ka dvēsele vēl tikai briest kā ķermenis un veidošanās process ir atkarīgs no šiem aptuveni deviņiem mēnešiem (BĒRNS PIEDZIMST, KAD LEMTS – ne par ātru, ne par vēlu – nav dzīvē /izņemot medicīnisku terminu – priekšlaicīgi dzimušie/), kuru laikā notikušais atspoguļosies jaunā cilvēka dzimšanas horoskopā.

Jā, astro pro var redzēt no dzimšanas kartes 9 mēnešu ģenerālnotikumus bērna mātes dzīvē, saka astrologs Kristaps Baņķis un aicina ielūkoties savā blogā www.astrologi.lv).

Saskanīgi pavadītais grūtniecības laiks triumfēsies dvēselei vispiemērotākos un maksimāli labākajos apstākļos jeb horoskopā. Citiem vārdiem sakot, Tu radi bērnu un bērns Dvēseliski vēl izvēlas Tevi, atkarībā no tā kā Tu pavadi grūtniecību. Un tā vieniem tiek vecāku-bērnu attiecībās jau iekodēta laime, citiem – karma… BET TAS NAV LEMTS – TAS VĒL TIKAI TOP! Es pat teiktu: pasūti caur visu pieminēto grūtniecības laikā sev labāko SEV, vīrietim un bērnam lemto!

Astro var palīdzēt ar unikālu sarunu par konkrēto grūtniecību un jaukajiem uzdevumiņiem, kā arī astro kalendāri un labie laiki palīdz maksimāli labvēlīgi ieguldīties, bet sarežģītie laiki palīdz neiekrist liktens lamatās.

Daudzi par ŠO nepadomā… ejot falšu mērķu pavadā – jādomā par galveno – DIEVIŠĶI RADOŠO! Baudas un kaislības vēl paspēsi atlikušo mūžu…

ASTRO LAIMES ZVAIGZNE PIEDZIMST NO TEVIS!

Laimes krekliņā.

loading...

1 Comment

  1. Anonymous 04.08.2019 at 17:02 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Vasaras Mēness spēcīgo enerģiju padari 2019. gadu par labāko, kas noticis tavā dzīvē jau šovasar, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā – aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. https://goo.gl/X17csF Starp citu – iesaku izmantot Sindikāta stratēģiju, kas laimesta gūšanas izredzes uzlabo vairākas reizes, noteikti ieskaties arī sadaļā Specpiedāvājums – šobrīd SuperEnalotto biļešu iegādei piedāvā 15% CashBack..
    Un atceries – ja vajag “kaut ko vinnēt”, ņem izlozes ar augstāku uzminēšanas iespēju – jau pieminētu Japānas Mini-lotto, izmēģini arī Meksikas Chispazo un Dienvidāfrikas Daily Lotto, bet, ja gribi ķert īstu zivi – izvēlēšos SuperEnalotto ar 203 miljonu eiro Džekpotu, vai PowerBall, kur izspēlēs 112 miljonu dolāru Džekpotu!