Esiet sveicinātas, skumjas! Kā bēdīgos brīžos izturas katra zodiaka zīme?

17-12-2017

skumjas1


Auns. Auni kļūst dusmīgi, vēl impulsīvāki nekā parasti, zaudē interesi par ikdienas lietām, visam iebilst, bet mazāk enerģiski.

Vērsis. Noslēdzas sevī, par daudz ēd un kļūst miegains, jūtas opozīcijā visai pasaulei, zaudē pacietību, ātri sadusmojas.

Dvīņi. Klusē, kļūst nervozs, katru soli pārdomā vairākkārt, nenoturīga uzmanība, šķiet esam kaut kur citur. Necieš skumjas, tāpēc cenšas tās ātri aizgainīt.

Vēzis. Kļūst raudulīgs, kaprīzs, izolējas no citiem, krīt pārēšanās grēkā, raud par niekiem, cieš no vēdera sāpēm, jūtas vientuļš.

Lauva. Atklāti izrāda stresu, saspringti kā stīgas, izskatās kā uz nervu sabrukuma robežas. Nepacietīgs un kaprīzs, bet tikai draugu un ģimenes lokā. Mocekļa poza.

Jaunava. Izolējas no sabiedrības, ļaujas kompulsīvām darbībām (mājas tīrīšana, nemitīga roku mazgāšana, utt), kļūst neatsaucīga sarunās, strupa un vienmēr nostājas opozīcijā.

Svari. Vispārēja nedrošības sajūta/garastāvokļa maiņas, nevēlēšanās komunicēt, izvairīšanās no draugiem, sajūta, ka nevienam nepatīk/visi atraida. Cenšas būt priecīgs, bet bez jūtamām sekmēm.

Skorpions. Izvēlas izolāciju, opozīciju, ļaujas mežonīgām garastāvokļa pārmaiņām. Raksturīga melanholija, brīžiem maldi un pat paranoja. Pašu domas šķiet biedējošas.

Strēlnieks. Miegainība, eskeipisms (tostarp ļaušanās kaitīgu vielu lietošanai), neraksturīga nopietnība un saspringums, nepacietība, trauksme, domājot par nākotni.

Mežāzis. Motivācijas zudums, miegainība, bezcerīgums, domāšana “pa apli”, saspringums, stress, trauksme, aizrautības trūkums.

Ūdensvīrs. Nejūtas savā ādā, grūti “sasniedzams”, it kā atrastos tālu projām. Klusē, nošķiras no citiem, lai gan cenšas izskatīties priecīgs. Nenoturīga uzmanība.

Zivis. Raudulīgums, satraukums, izolēšanās, šķiet, ka visas sajūtas pārņem vienlaicīgi, nervozitāte, pastāvīgi domā par vienu un to pašu, atceras ikvienu nepatīkamu pieredzi, raud par sīkumiem.

loading...