Izvēlies pareizo sveces krāsu, lai piesaistītu sev vēlamo dzīvē!

24-07-2021

sveces

Ar svecēm cilvēki kopš senseniem laikiem izgaismoja savus mājokļus, bet ar to parastas sveces labums nebeidzas. Ar sveču palīdzību var iegūt abpusēju mīlestību, palielināt ienākumus vai aizsargāties no ienaidniekiem.

Pirmajā acu uzmetienā var šķist, ka krāsai, materiālam un sveces lielumam ir otršķirīga nozīme. Taču tas tā nav. Praktiķi zina – dažādiem mērķiem nepieciešams savs, noteikts sveces veids. Piemēram, vienas krāsas sveces piesaista naudu, bet citas krāsas sveces pamodina kaisli starp laulātajiem. Pirmās labāk iedegt pie darba galda, bet otrās – guļamistabā.

Labākā izvēle rituālajai svecei ir vasks. Tas ir dabīgs materiāls, kas saistīts ar dzīvu spēku. Kopā ar uguni tas nodrošina ticamu rezultātu, veicot zīlēšanu ar sveci, un arī labi noder rituālu veikšanai. Vaska svece, kas pagatavota pašu rokām, būs spēcīgāka par veikalā pirkto.

Bet ne vienmēr iespējams izgatavot sveci mājas apstākļos. Šajā gadījumā vaska vai parafīna sveci var iegādāties. Ievies sveci, un laiku pa laikam aizdedzot to, tu izmainīsi sava mājokļa enerģētiku, bet kopā ar to arī savu dzīvi.

Sveces krāsas bagātības, mīlestības un veiksmes piesaistīšanai – nākamajā lapā!

Pirms iegādāties sveci, izlem, kādam mērķim tu to izmantosi. Vaska sveču un to krāsu nozīme ir ļoti atšķirīga. Atkarībā no tā nepieciešams izvēlēties tavai situācijai piemērotu krāsu.

Baltā krāsa. Šādas sveces ir labas aizsardzības rituālu veikšanai. Tā nomierina un sniedz harmoniju. Baltu sveci labi aizdegt guļamistabā, ja esi sastrīdējies/sastrīdējusies ar mīļoto cilvēku. Gaišais materiāls arī ir labi piemērots meditācijai uz sveces liesmu.dzeltena

Dzeltenā krāsa. Šāda svece strādā ar mājokļa enerģētiku, piesaistot labklājību un atbrīvojot no negatīvā. Tiek uzskatīts, ka tā labvēlīgi ietekmē arī noskaņojumu, uzlabojot cilvēka iekšējo stāvokli. Sveci var aizdegt kopā ar vīraku vai aromātiskajām eļļām, lai pastiprinātu tās efektu. Teicams papildinājums būs pareizi izvēlēti aromātiskie kociņi, kas piesaista mīlestību vai bagātību.
Red Candle
Sarkanā krāsa. Šī krāsa tiek vienlaikus uzskatīta par asins un kaislības krāsu. To izmanto pieburšanā, lai iedegtu kaisli, bet sarkanas krāsas svecīte var kalpot arī aizsardzībai. Tā nostiprinās organismu, dāvās spēkus cīņai ar apstākļiem, aizsargās īpašnieku no enerģētiskiem triecieniem. Apstaigājot savu mājokli ar iedegtu sarkanu sveci, tu pasargāsi to no negatīvā.

Oranžā krāsa. Veiksmes krāsa. Šādu sveci ir labi iedegt pirms atbildīga pasākuma, piemēram, uzstāšanās publikas priekšā, randiņa vai darījuma, kuram noteikti jābūt tev par labu.

Zaļā krāsa. Naudas krāsa. Aizdedzot mājoklī zaļu sveci, tu liec Visumam saprast, ka gribētu uzlabot savu finanšu stāvokli. Ar zaļu sveci var aizsargāt maciņu, lai to nenozagtu un nauda tajā neapsīktu. Lai to panāktu, trīs reizes pulksteņrādītāja virzienā apļo iedegtu sveci apkārt makam, it kā iezīmētu apkārtni ap to. Turklāt zaļā ir veselības krāsa. Lai uzlabotu pašsajūtu, pārstātu slimot, noņemtu trauksmi vai galvassāpes, zaļu sveci tu vari iedegt savā guļamistabā un atstāt to degam neilgu laika sprīdi.

Zilā krāsa. Intuīcijas krāsa. Palīdz uzzināt patiesību. Tā piesaista vēlamās pārmaiņas. Var kombinēt šo sveci ar citu. Piemēram, ja tu gribi atrast savu aicinājumu un pelnīt vairāk, nekā pašlaik, pamēģini aizdegt zilu un zaļu sveci.

Gaiši zilā krāsa. Šāda svece vienlaikus palīdz atrast sevi un nomierināt iekšējos dēmonus. To arī labi iedegt, lai panāktu samierināšanos. Gaiši zilā krāsa noņem trauksmi un noskaņo uz meditatīvu stāvokli.

violeta1
Violetā krāsa. Mistiska krāsa. Ja zilā krāsa pastiprina sesto maņu, bet sarkanā stiprina fiziskos spēkus, tad kopā tās atbrīvo tavu iekšējo enerģiju.

Zelta krāsa (vai citas mirdzošas sveces). Tās tiek izgatavotas, lai dedzinātu svētkos un radītu svinīgu atmosfēru. Taču ar šādu sveci var ieviest dažādību arī pelēkajā ikdienā. Iegādājies zelta krāsas sveci, nogaidi mierīgu brīdi, kad tevi neviens netraucē, aizdedz sveci un pamēģini krāsās iztēloties vēlamo. Iedomājies, kā tu vari to iegūt, ko dari tā labā, kāds būs tavs triumfs, kad iegūsi vēlamo.

melna_svece

Melnā krāsa. Dažkārt sastopamas arī šādas krāsas sveces. To nereti izmanto lāsta uzlikšanai. Tās izsūc enerģiju no sava īpašnieka, barojoties no tās. Uzliekot negatīvu, svarīgi ir atcerēties, ka tas vienmēr atgriežas, dod atbildes triecienu tam, kurš ir iecerējis ļaunus darbus.

Pievērs uzmanību tam, kā svece deg – tas var daudz ko pastāstīt par tavām iecerēm.

Ja svece deg nevienmērīgi, mirguļo, tas nozīmē, ka tu pats/pati netici, ka tev kaut kas izdosies. Svecei nepietiek enerģijas lādiņa, lai atrisinātu tavas problēmas bez tavas palīdzības.

Izdalās sodrēji – nepārdzīvo, tas nozīmē, ka svece sadedzina negatīvu, kas uzkrājies tavā mājoklī.

Svece nodziest – tā ir nopietna zīme no augšas, ka tavas domas izjauc līdzsvaru. Nav jēgas censties īstenot tavu vēlēšanos. Tev vajag mainīt savas prioritātes – iespējams, ir kaut kas tev svarīgāks, bet tu to ignorē.

Svece degot sāk krakšķēt, pīkstēt, izdot skaņas – tas nozīmē, ka tavā mājoklī atrodas viesi no viņpasaules, kas grib tev kaut ko pavēstīt. Nebaidies, tie var būt tavi tuvinieki, kas vēlas tevi pasargāt vai pavēstīt kaut ko svarīgu. Ieklausies, iespējams, tu spēsi saprast viņu vēstījumu.

Iedegt sveces mājoklī ir ļoti vērtīgi. Ieteicams to darīt vismaz reizi mēnesī. Tas spēs tevi aizsargāt, barot ar enerģiju un palīdzēt atrisināt problēmas. Pastāsti saviem draugiem par sveču spēku un izmanto tās tikai labiem mērķiem.Universāls rituāls ar krāsainu sveci

Ar katru sveci var strādāt dažādi, bet ir arī kopēja metode, kurai der jebkura svecīte. Uzraksti vēlamo uz papīra un sadedzini to sveces liesmā. Sveces krāsu izvēlies, vadoties no savas vēlēšanās – ja tā saistīta ar bagātību, atceries par zaļās sveces nozīmi, bet, ja ar personīgo laimi, tad sameklē sarkanu vai rozā sveci.

Avots: “mirror-venus.ru”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

TESTS. Izvēlies sveci un uzzini, kādas pārmaiņas tevi gaida!

Tuvojas Pilnmēness. Izmēģini rituālu ar baznīcas svecīti un bļodiņu!

Svece piepildīs tavu vēlēšanos! Slavenā pareģa Volfa Mesinga metode

loading...

2 Comments

 1. Skolnieciņš no sidrabbirzs 26.07.2021 at 15:06 - Atbildēt

  Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid-19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Veselības ministrija reģistrēja ceturto vakcīnu pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Krievijas Veselības ministrija reģistrēja pirmo vakcīnu pasaulē pret COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Kādas ir Krievijā reģistrēto vakcīnu atšķirības? COVID-19 — Krievijas avīze (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [EpiVacCorona — vakcīnas efektivitāte, lietošanas instrukcija un blaknes, vakcinēto atsauksmes (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Veselības ministrijas eksperte Oksana Drapkina par otrreizējo vakcināciju (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Asais stūris’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Sputnik V neefektivitāte]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
  Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs

 2. Сколниецыньш из святорощи 26.07.2021 at 15:06 - Atbildēt

  С 13. марта 2020. года пандемия Covid-19 угнетает наш народ и нашу родину – Латвию. Многие мои сограждане злятся на правительство, но во время этого кризиса нам не надо сердиться на правительство, нам надо бороться против злобного вируса Covid-19. Во время этих трудностей мы должны быть единым народом. Оставим свою злобу и ненависть в прошлом, будем смотреть на будущее с надеждой! Будем вакцинироваться! На данной момент в Латвии доступны такие вакцины против Covid-19 как Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [ответы на вопросы | SPKC]). Жители Латвийской Республики могут свободно выбирать которой прививкой прививаться. В отличии от Российской Федерации, где господствует капиталистическая диктатура переходящая в откровенный тоталитаризм, в Латвийской Республики господствует демократия. На территории Российской Федерации зарегистрированы четыре вакцины (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав зарегистрировал четвертую российскую вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав России зарегистрировал первую в мире вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Чем отличаются три зарегистрированные российские вакцины от COVID-19 — Российская газета (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [ЭпиВакКорона — эффективность вакцины, инструкция и противопоказания, отзывы привитых (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Главный внештатный терапевт Минздрава России Оксана Драпкина: о проведении повторной вакцинации (minzdrav.gov.ru)]). К величайшему стыду и презрению, на территории Российской Федерации запрещено использовать заграничные вакцины, это серьёзное нарушение прав человека. В России разработанные вакцины являются очень сомнительными, их безопасность и эффективность не доказано (видео из Ютуб канала Российской оппозиции ‘’Острый Угол’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Эффективность Спутника V. Лукашенко и Магутны Божа. Питер Де Врис и события в Гаити]). В мире не одна из Российских вакцин нету признана и сертифицирована. Хвала Богам, все вакцины доступные на территории Латвийской Республики являются в мире признанными и сертифицированными! Будем патриотами Латвии. Будем молиться древним языческим Богам. Помолимся Латвийским Богам! Вознесем хвалу и свой молитвы Латвийским Богам! Латвийские Боги некогда не покидали наш народ в беде. Они помогут нам и в этот раз.
  С уважением, Сколниецыньш из святорощи [сын Латвийских Богов]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
  #Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святороща