Kā tikt pie varenas gurķu ražas? Oriģināls padoms, kuru vērts izmēģināt

01-05-2021
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Gurķis izaug ļoti ātri – aptuveni nedēļas laikā. Tātad, ja stāds vienlaicīgi briedina desmitiem augļu, bet, kad tos novāc, sāk nobriest nākamie, šādam procesam vajadzīgs ļoti daudz barības vielu.

Ja augsne nesaņems papildu barības vielas, sākotnējais barības vielu daudzums pakāpeniski samazināsies un sāks augt “greizi” gurķi: barības vielu līdzsvara traucējumi ietekmēs augļu formu.

Lielisks triks gurķu mēslošanai
Lai iegūtu lielāku gurķu ražu, tos regulāri jāpiebaro. Maizes kvass ir lielisks mēslojums. Turklāt to ir ļoti viegli pagatavot.

Piepilda spaidi par divām trešdaļām ar rupjmaizes garoziņām, pārlej ar ūdeni un piespiež ar kaut ko smagu, lai saturs neuzpeldētu.

Spaini liek siltā vietā uzrūgt aptuveni nedēļu.Iegūto “kvasu” atšķaida ar ūdeni (1:3) un laista ar to gurķu saknes – 0,5 l katram augam.

Gurķi sāks augt gluži kā raudzēti. Ziedēšana kļūs bagātīgāka, aizmetīsies vairāk augļu, tie izaugs ātrāk un retāk dzeltēs.

Gurķi izaugs apskaužami skaisti, kraukšķīgi, sulīgi. Noteikti izmēģini!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Burkāniem patīk zilie graudiņi! Mēslojuma recepte varenas ražas iegūšanai

Kā iegūt lielisku tomātu ražu. Trīs kļūdas, kuras nepieļaut audzēšanā!

Kā panākt, lai gurķi neizaugtu rūgti? Zelta vērts triks!

loading...

1 Comment

  1. Serf 06.05.2019 at 19:02 - Atbildēt

    Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!