Kā tikt pie ideālām telefonbildēm?

13-12-2017

3telefonbildes

Viedtārunis ir kļuvis par uzticamu sabiedroto ikdienas gaitās, un par vienu no viedtrālruņa būtiskākajām funkcijām ir kļuvusi arī attēlu iemūžināšanas iespēja. Līdz ar aizvien pieaugošo dalīšanos ar attēliem gan draugu lokā, gan sociālajos medijos, viedtālrunim tā lietotājam ir jānodrošina augstvērtīgas kvalitātes fotokamera, kas izceļ un papildina piedzīvotos mirkļus.

Tieši tādēļ Huawei jaunākajā flagmanī – Huawei Mate 10 Pro – ir iestrādāta ar mākslīgo intelektu papildināta Leica fotokamera, kas darbojas kā viedais palīgs fotografēšanā. Kamera ir spējīga atpazīt dažādus objektus un piemērot tiem atbilstošākos fotogrāfēšanas uzstādījumus, ļaujot lietotājam koncentrēties uz mirkļa baudīšanu un tveršanu, nesatraucoties par kameras uzstādījumiem.

Piemērots jebkurai dzīves situācijai
Huawei Mate 10 Pro sērijas viedtālrunī ir iestrādāta Leica fotokamera, kas tiek darbināta ar mākslīgā intelekta palīdzību. Viedtālrunim ir ne vien jaudīga baterija ar ilgāku darbības laiku un enerģijas patēriņa optimizācijas funkciju, bet tas ir arī apveltīts ar mākslīgo intelektu, kas palīdz viedtālrunim atpazīt objektu un pielāgot dažādus fotogrāfijas uzņemšanas parametrus, ļaujot lietotājam uzņemt nevainojamus fotoattēlus.
1telefonbildes
Jaudīgā kamera spēj atpazīt 13 atšķirīgus objektus un situācijas. Kamera ir spējīga izšķirt zilas debesis, augus, ziedus, nakts apgaismojumu (vājš apgaismojums), ēdienu, saullēktu un saulrietu, skatuvi, tekstu, pludmali, sniegu, cilvēku portretus, kā arī mājas mīluļus. Atkarībā no konkrētās situācijas, kameras uzstādījumos tiek pielāgoti dažādi parametri, kā rezultātā fotogrāfija ir skaidra un gluži kā profesionāļa uzņemta.

2telefonbildes
Huawei Mate 10 Pro sērijas ierīces ir spējīgas veikt 1,97 triljonus skaitļošanas darbību sekundē, kas ļauj viedtālrunim jau laicīgi reaģēt attiecībā pret fotografējamo objektu un pielāgot piemērotākos iestatījumus.
6telefonbildes
Ļauj savam telefonam mācīties no tevis
Leica kamera spēj atpazīt aptuveni 2,000 attēlus katru minūti. Huawei stāsta, ka ir trenējuši telefona Mate 10 Pro kameru kontrolējošos algoritmus ar vairāk nekā 100 miljoniem fotogrāfiju, lai iemācītu tiem atšķirt dažādas fotografēšanas situācijas un priekšmetus.

Šī telefona mācīšanās spēja ir iemesls, kāpēc tas ir spējīgs atšķirt situāciju, kad kamera pavērsta pret gardiem salātiem un kad zaļā krāsa fotokameras kadrā ir meža ainava. Tas sniedz kamerai potenciālu iespēju pielāgoties katra lietotāja fotografēšanas paradumiem, un, ņemot vērā arī Huawei solījumus par turpmākiem algoritmu uzlabojumiem sistēmu atjaunināšanas laikā, ar laiku tālrunis mācīsies arvien vairāk un tā spējas būs arvien jaudīgākas.
4telefonbildes
Kameras efekti – perfektam fotoattēlam
Papildus jau minētajam, lietotājam ir iespējams arī apstrādāt fotoattēlus, pievienojot tām jau tālrunī iestrādātos īpašos efektus, tādējādi katru bildi padarot īpašu. Tikai viens klikšķis, un fotogrāfija kļūst melnbalta, vai arī, aktivizējot kameras light trail uzstādījumus, vakara pastaigas laikā būs iespēja iemūžināt ielas apgaismojuma veidotos rakstus.

5telefonbildes
Pašbilžu cienītājiem noteikti patiks fotokameras bokē jeb attēlu izpludināšanas funkcija, kas koncentrējas uz vienu objektu un izpludina tā fonu, panākot profesionāla portreta efektu, ļaujot fotoattēlam izskatīties kā no modes žurnāla vāka.

Par Huawei Consumer BG
Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto viena trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā atvērti kopā sešpadsmit izpētes un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa struktūrvienībām, tā nodarbojas ar viedtālruņiem, mobilajām platjoslas iekārtām, iekārtām mājām un mākoņpakalpojumiem. Huawei globālais tīkls balstās uz 20 gadu pieredzi telekomunikāciju nozarē, un uzņēmums darbojas, lai nodrošinātu jaunākas tehnoloģijas patērētājiem visā pasaulē.

loading...