Kā tikt galā ar aizvainojumu un pārvērst to veiksmes enerģijā

15-12-2017

sieviete_jura

Katram cilvēkam ir raksturīgi apvainoties. Piemēram, šodien ceļā uz darbu kāds netīšām jums uzkāpa uz kājas un neatvainojās. Aizvainojoši? Protams! Vai vakar mīļotais cilvēks pateica vai izdarīja kaut ko ne tā. Aizvainojoši? Vārdam nav vietas! Vai arī jūs pats aizdomājāties, iedzērāt malku pārāk karstas kafijas un apdedzinājāties. Un tūlīt par apvainojāties – uz sevi, kafiju un visu pasauli. Tāda neraža!

Neraugoties uz to, ka aizvainojuma sajūta ir ļoti izplatīta un to regulāri izjūt ikviens cilvēks, nepieciešams saprast tās kaitīgumu un pakļauties šai sajūtai iespējami mazāk. Lai jūs maksimāli labi saprastu, kāpēc ir ieteicams izvairīties no aizvainojuma sajūtas, tā ir “jāatšifrē” – no kurienes tā rodas un kāpēc tik spēcīgi ietekmē cilvēku.

sieviete

Uzreiz jāsaka, ka nevienu ne ar ko apvainot nav iespējams. Cilvēks pats pieņem lēmumu apvainoties vai nē. Lielākajā daļā gadījumu, protams, apvainojas – kā gan citādi uztvert netaisnīgu priekšnieka aizrādījumu, kā reaģēt uz mīļotā cilvēka aiziešanu pie, jūsuprāt, mazāk vērtīga partnera, kā vēl parādīt pasaulei savu neapmierinātību ar dzīves līmeni?

Savos aizvainojumos iestiguši pieauguši cilvēki izskatās nedaudz smieklīgi un līdzīgi silītes vecuma bērniem, kuri ar apvainošanos un asarām acīs cenšas panākt uzmanību. Ko gan var panākt cilvēks, kas sen pārkāpis šo vecumu, bet apvainoties ar un bez iemesla nav pārstājis, turklāt apvainojas viņš nopietni un tic, ka šī sajūta viņam kaut kā palīdzēs dzīvē?

– Viņš nesaprot, ka apvainošanās ir destruktīva sajūta, kas traucē viņa personības attīstībai. Cilvēki, kas apvainojas, nekad nesasniedz panākumus nevienā dzīves sfērā.

– Ja ielaiž aizvainojumu dvēselē un ļauj tam tur nostiprināties, tā kļūs par galveno sajūtu, kas liedz attīstīties citām jūtām. Tā sāk arī iznīcināt iedīglī visas cilvēka cēlās tieksmes, kas nepieciešamas personības izaugsmei.

– Aizvainojums ir galvenais mērķu sasniegšanas bremzētājs.

– Aizvainojums ir iemesls slimībām, kas rodas fiziskajā plānā

Vai jūs saprotat, cik tas ir nopietni?

sieviete_mezs

Visu aizvainojumu pamatā ir nepamatotas gaidas un nerealizētas vēlmes. Saskarsmē ar tuviem cilvēkiem, pret kuriem jūs neesat vienaldzīgi, jūs atrodaties pastāvīgās kaut kā gaidās: lūk, mamma nopirks lelli (nenopirka), lūk, mans puisis šodien agrāk beigs darbu un mēs iesim uz kafejnīcu (nepabeidza ātrāk, neaizgājām), lūk, mans bērns ideāli iemācīsies angļu valodu un iestāsies prestižākās augstskolas prestižākajā fakultātē (neiemācījās, neiestājās, viņam vispār patīk ārstēt dzīvniekus).

Aizvainojumi rodas uz līdzenas vietas, praktiski no jūsu fantāzijām, pārmetumi birst pār radinieku un tuvinieku galvām kā no pārpilnības raga, bet tie nesaprot, kur ir problēma un sāk uzskatīt sevi par vainīgajiem jūsu izdomātajās “bēdās”.

Tādējādi apvainojies cilvēks iznīcina ne tikai sevi, bet uzspiež destruktīvas sajūtas saviem tuvākajiem.

Lai aizvainojums nesadragātu jūsu pasauli, jūsu plānus, jūsu personību, nepieciešams iemācīties transformēt šo negatīvo sajūtu pozitīvā veiksmes un attīstības enerģijā.

Kā to paveikt, lasi nākamajā lapā!

sieviete_dzied

1. Atlaidiet aizvainojumu, atbrīvojieties no tā. Ja esat apvainojies uz konkrētu cilvēku vai cilvēkiem, piedodiet viņiem un jebkādā pieejamā veidā lieciet viņiem saprast, ka jūs neesat apvainojušies uz viņiem, bet uzskatāt par savas dzīves skolotājiem – uzrakstiet viņiem par to, nosūtiet īsziņu, piezvaniet. Ja viņi nevēlas jūs ne redzēt, ne dzirdēt, vai jūs viņus, izmantojiet vizualizācijas metodi – ļoti spilgti un skaidri iztēlojieties cilvēku, kam piedodat, un patiesi un ar mīlestību izsakiet piedošanas frāzi. Piedodiet nevis ķeksīša pēc, bet no visas sirds.

2. Mēģiniet neielaist aizvainojumu dziļi dvēselē, abstrahējieties no nepatīkamām situācijām un nepatīkamiem cilvēkiem. Atcerieties, ka aizvainoti un agresīvi cilvēki ir enerģētiskie vampīri un ar savu aizvainojumu viņi provocē jūs uz kontaktu, lai kaut nedaudz pabarotos no jūsu svaigās enerģijas. Nedodiet viņiem tādu izdevību.

3. Neveiciet asas kustības ceļā uz savu mērķu sasniegšanu. Iedomājaties, ka jūsu nodoms, talants, spējas ir savdabīga enerģētiskā roka, bet gala rezultāts (tas, ko jūs vēlaties saņemt) – mirdzošs sabiezējums, balons Visumā. Ja jūs mēģināsiet pārāk ātri satvert šo balonu, tad tas īsā laika sprīdī no jums aizvirzīsies “drošā” attālumā vai arī jums tomēr izdosies to satvert, bet ne vairāk. Vēlamā realizācijai jūs patērēsiet ļoti daudz enerģijas, taču īsti nesasniegsiet rezultātu – tas būs pavisam ne tāds, kādu gaidījāt.

Rezultātā cilvēks saprot, ka viņam nav izdevies sasniegt savu mērķi, viļas, apvainojas uz dzīvi, uz sevi, uz Visumu, kas viņam it kā nav palīdzējis, un pārstāj darboties, bet tas nozīmē – pārtrauc attīstīties.

Lai nepieļautu stagnāciju attīstībā un neievāktu uz aizvainojumiem audzētu bagātu neveiksmju ražu, iesakām sekot padomiem, kas aprakstīti nākamajā lapā!

sieviete_laimiga4
Lai nepieļautu stagnāciju attīstībā un neievāktu uz aizvainojumiem audzētu bagātu neveiksmju ražu, iesakām

– pārstāt gaidīt no apkārtējiem jums nepieciešamo uzvedības modeli, kaut kādas, jūsuprāt, pozitīvas izmaiņas šeit un tagad. Atcerieties, ka Visums darbojas pēc principa “Neviens nevienam neko nav parādā”;

– ja jums galvā radusies kaut kāda vēlme (kļūt bagātam, mīlētam), virzieties uz to ļoti pakāpeniski un piesardzīgi, netērējiet laiku nevajadzīgiem aizvainojumiem (lūk, šodien neizdevās), bet pakāpeniski ieejiet rezonansē ar šo vēlmi, demonstrējot mieru, nevis pārmērīgu ieinteresētību (ja es to nedabūšu, tad dzīvot nevarēšu).

Aizvainojums ir lepnības sekas. Viltus pašpaaugstināšanās liek cilvēkam uztvert sevi kā superbūtni – es esmu visskaistākais, gudrākais, veiksmīgākais. Bet Visums un pārējie ļaudis uztver viņu kā parastu cilvēku – priekšnieks izsaka rājienu par darba kavēšanu kā ierindas darbiniekam, mīļotā meitene aiziet pie cita, jo nesaskata viņa personībā neko interesantu.

“Superbūtne” nesaprot, kāpēc viņu, tādu ideālu, nenovērtē un sāk norobežoties un aizsargāties no pasaules ar aizvainojumu.

Bet pat cilvēks, kas visvairāk “saindēts” ar iedomību un aizvainojumiem, var savas graujošās emocijas pārvērst radošā enerģijā. Viss nokārtojas, ja tiek patiesi piedots. Piedodiet apkārtējiem, piedodiet visiem, kas ir tuvu vai tālu, visiem, kas ir dzīvi, un kuru vairs nav, ja viņi jūs kaut kādā veidā ir aizvainojuši. Taču galvenais – piedosiet sev! Vairākums cilvēku visvairāk ir apvainojušies paši uz sevi – varēju izdarīt, bet neizdarīju, varēju pateikt, bet noklusēju, ja toreiz es būtu rīkojies citādi, tagad viss būtu savādāk.

Neuzkrājiet aizvainojumus, bet, ja esat uzkrājuši, jūsu spēkos ir pārvērst šo enerģiju attīstībā un personības izaugsmē. Un nevienā vecumā nav par vēlu sacīt: “Man nebija taisnība, bet es sev piedodu un ļauju sev sasniegt tos mērķus, kurus esmu cienīgs sasniegt!”

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...