Kā suņu šķirne iemieso tavas horoskopa zīmes būtību? + Vēl trīs dzīvnieku horoskopi

17-12-2023

Ekrānuzņēmums

Zodiaka zīmēm izvēlētas suņu šķirnes, kas tādā vai citādā veidā atspoguļo to garu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kura šķirne atbilst jūsu zīmei.

Auns – Karēlijas lāču suns

Auns atradīs kopīgu valodu ar šo šķirni, kas ir pazīstama ar to, ka mēdz iesaistīties cīņās ar dzīvniekiem, kuri ir daudz lielāki par viņu pašu. Karēlijas lāču suņiem, tāpat kā Auniem, patīk izaicinājumi.

Vērsis – angļu buldogs

Ja jūs uzmeklēsiet Google “Kurš suns ir vislabākais, lai kopā ar jums snauduļotu?”, angļu buldogam nav līdzvērtīgu. Un, ja jūs esat tas pats cilvēks, kas to meklējat Google, jūs, iespējams, esat Vērsis.

Dvīņi – taksis

Ziņkārīgi līdz pat vieglprātībai, skaļi un spējīgi iekļūt nepatikšanās un izvairīties no tām, takši ir ideāls papildinājums šai gaistošajai gaisa zīmei.

Vēzis – karaļa Čārlza spaniels

Vēzis meklē sunī to pašu, kas viņam vienmēr ir bijis vajadzīgs cilvēkos – spēju intuitīvi sajust, paredzēt un nomierināt šīs Ūdens zīmes pastāvīgi mainīgo noskaņojumu. Šim uzdevumam nav piemērotākas šķirnes par karaļa Čārlza spanielu. Maigi un mīlīgi, viņi mīl savu aprūpētāju un mēdz būt viegli aktīvi vai nežēlīgi slinki.

Lauva – Rodēzijas ridžbeks

Lauvas redz cienīgu pretinieku majestātiskajā un mīlīgajā Rodēzijas ridžbekā. Tāpat kā Lauvas, arī šie suņi ir pazīstami ar savu kažoku un sākotnēji tika audzēti, lai spētu izsekot zvēru karali, padarot tos par lieliskiem lauvu bara mājdzīvniekiem.

Jaunava – Meksikas cekulainais suns

Labākās šķirnes šai zīmei ir vienlīdz inteliģentas un hipoalerģiskas. Pūdeļi ir acīmredzama izvēle, taču prasībām atbilst arī senais un elegantais Mekiskas cekulainais suns.

Svari – afgāņu kurts

Svari ir dzimuši aristokrāti, un, iespējams, nav skaistāka un aristokrātiskāka suņa par afgāņu kurtu. Tās ir haizivis, kas tiek audzētas medībām un medībām ar medījumu. Svariem, kuriem piemīt muzikālas tieksmes un kuri ir pazīstami kā iekārojami un izvairīgi, noteikti izdosies atrast kopsaucēju ar šiem suņiem.

Skorpions – ungāru puli

Kad Skorpioni socializējas ar suņiem, viņiem vislabāk veicas ar tādas šķirnes suņiem, kas ir tikpat savdabīgi un uztverīgi kā viņi paši. Ungāru puli ir ideāli piemērots. Šiesuņi ir neticami inteliģenti, veikli un lojāli, kas ļauj tiem ātri mācīties. Tomēr viņiem ir nepieciešama stingra, bet taisnīga roka.Strēlnieks – Austrālijas aitu suns

Šiem suņiem, tāpat kā tiem, kas dzimuši zem Strēlnieka zīmes, piemīt kovboju enerģija. Gan suņi, gan strēlnieki ir bezgalīgi optimistiski un neprātīgi ziņkārīgi, taču, kad jautrība ir beigusies, gan suņi, gan Strēlnieki dodas kalnos. Strēlnieki ir optimisti, un šie nemitīgi optimistiski noskaņotie suņi viņiem noteikti ir piemēroti.

Mežāzis – čau-čau

Mežāža suņiem ir nopietna tēvišķīga noskaņa. Kurš gan labāk varētu staigāt viņiem līdzās, ja ne majestātiskais čau-čau? Viņi ir cienījami, nopietni un atturīgi. Viņu atšķirīgās iezīmes ir drūma, snobiska sejas izteiksme un taisnu kāju gaita.Ūdensvīrs – kurts

Stilīgs un izturīgs, ar svešzemniecisku pievilcību, Ūdensvīrs sastop cienīgu konkurentu greihaundā. Šie suņi izskatās kā gadsimta vidus modernās mēbeles, un tos ciena gan to staltās estētikas, gan neatkarīgā temperamenta un nāvējošās darba ētikas dēļ. Ūdensvīri cienīs un saskatīs savu atspulgu šīs šķirnes autonomo raksturu.
Zivis – īru vilku suns

Zivis, kuras pārvalda Neptūns, lielā mērā orientējas uz sapņiem, un īru vilku suns ir suņu šķirne, kas ir iedvesmojusi vairākus gotisko romānu autorus. Šis cēlais suns regulāri meklē dzīvniekus emocionālajam atbalstam, tāpat kā Zivis pastāvīgi meklē šādus cilvēkus.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Zivīm bīstams melns kaķis, Skorpionam – asi priekšmeti. Māņticības horoskops visām zodiaka zīmēm!

Kaķu horoskops. Izzini sava mīluļa rakstura noslēpumus!

HOROSKOPS. Divas piemērotākās suņu šķirnes katrai zodiaka zīmei

loading...