Kā raksturu ietekmē vārda pirmais burts. Izlasi un salīdzini!

21-06-2019


Ezoteriķi uzskata, ka vārda pirmais burts daudz pasaka par cilvēka raksturu. Izlasi šos aprakstus un salīdzini, vai tā patiešām ir.

Tātad – ja tavs vārds sākas ar burtu:

A, Ā
Šis burts iemieso maiguma un agresivitātes vienotību. Cilvēkiem, kuru vārds sākas ar burtu A vai Ā, bieži ieņem līderpozīciju attiecībās, taču viņiem ir nepieciešama pastāvīga jauna emociju deva, citādi viņi var zaudēt interesi par partneri. Šiem ļaudīm var ieteikt attīstīt pacietību un uzmanību pret citiem.

B
Šie cilvēki mīlestību atrod ar lielām grūtībām. Viņi ilgi prāto un ar piesardzību saista savu likteni ar otru cilvēku. Ja partneris ir pacietīgs un saprotošs, tad pēc kāda laika viņš pilnā mērā iepazīs tavu patieso mīļumu un maigumu.

C, Č
Šie cilvēki ir godīgi un optimistiski, tāpēc piesaista citu uzmanību. Tu pārlieku nepārdzīvo, ja attiecības neizdodas un ātri atrodi jaunu partneri. Tomēr ir gadījumi, kad tev izdodas atrast vienīgo visas dzīves mīlestību.

D
Tava dzīve ir pilna emociju un notikumu. Tu steidzies dzīvot un esi nedaudz paradoksāls mīlestībā: prasi uzticību no partnera, bet ne pārāk vēlies saistīt sevi ar laulības saitēm.

E, Ē
Tu esi romantiķis, tāpēc tavu mīlestību var izpostīt sadzīves problēmas. Tomēr attiecībās tu esi ļoti uzticams, tāpēc centies vairāk laika pavadīt ar savu otro pusīti, lai visu laiku uzturētu romantiskumu. Tu bieži negribi atzīt savu vainu, uzveļot visu uz citiem vai apstākļiem.

F
Tevi nav viegli iekarot, taču tu pats viegli sasniedz jebkurus mērķus. Vienatne tevi neapgrūtina, jo tu esi interesants, dzīvespriecīgs cilvēks.

G, Ģ
Tu esi uzticams un sentimentāls partneris, tu glabā lietas, kas atgādina par patīkamiem brīžiem. Tā kā esi godīgs un uzticams, tu vēlies sev blakus redzēt tādu pašu partneri, un esi ļoti sarūgtināts, ja viņš (viņa) neatbilst taviem standartiem.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...

1 Comment

  1. Lelde 22.06.2019 at 18:06 - Atbildēt

    Ļauj Īpašā Mēness jaudīgajai enerģijai būt par tavu sabiedroto. Savus Laimīgos skaitļus aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2019.gadu par veiksmīgāko savā dzīvē!