Kā piesaistīt veiksmi, naudu un mīlestību NOVEMBRĪ?

03-11-2019

Foto – Pixabay


Katrs cilvēks, protams, vēlas būt laimīgs un veiksmīgs. Piesaistīt Fortūnu un padarīt dzīvi skaistu var pat pelēkā novembrī!

Ja šobrīd dzīvē viss neiet tā, kā gribētos, vislabāk sākt mēnesi nevis ar kādu rituālu veiksmes piesaistīšanai, bet gan ar problēmu risināšanu.

LASI VAIRĀK: HOROSKOPS NOVEMBRIM PĒC DZIMŠANAS GADA

Viens no Visuma likumiem: lai iegūtu kaut ko jaunu, atbrīvojies no vecā. Ja esam nolēmuši pirkt jaunu galdu, pirmāmkārtām domājam, ko darīt ar veco. Tāpat
jātiek galā ar uzkrātajām negatīvajām emocijām, lai tās nebojātu gada nogali.

Kad tikts galā ar problēmām, var pāriet pie veiksmes piesaistīšanas.

Buramvārdi veiksmei
Piesaisti veiksmi ar ražas rituālu. Sagatavo lielu trauku, izmantojot ogas, augļus vai dārzeņus, kurus esi izaudzējusi savām rokām, kurus dāvājuši radinieki vai draugi. Vari tos nopirkt zemnieku tirdziņā.

Galvenais, lai pie tevis tie būtu nonākuši ar personisku, labvēlīgu attieksmi.

Veikala produktiem nav ne vainas, tomēr tiem nepiemīt šī rūpju un mīlestības, personiskas attieksmes enerģētika.

LASI VAIRĀK: BĪSTAMĀKĀS DIENAS NOVEMBRĪ

Kad trauks gandrīz pabeigts, saki šādus vārdus: kā ēdiens ienākas, tā mani darbi sokas!

Svarīgi izmantot šī gada ražu, svaigu un dabas spēka pilnu.

Vēl kāds novembra rituāls veicams laikā, kad sācis uzsnigt pirmais sniegs, bet īsta ziema vēl nav sākusies. Mājās, siltumā un omulībā, saki šādus vārdus: rudenim – lapkriti, ziemai – sniegu, bet man – mājās labklājību un prieku. Pēc tam jānododas patīkamām rūpēm.

Novembra veiksmes zīmes

8. novembrī sākas gada tumšākais laiks. Svarīga diena, lai vērotu, kāds būs laiks turpmāk. Ja šajā dienā sniegs, tad arī Lieldienās (2020. gadā 12. aprīlis) būs sniegs. Ja šī diena silta – būs barga ziema. Ja 8. novembrī ar ratiem brauc, tad 9. decembrī ar ragavām. Ja diena auksta un sniegaina, tad pavasaris būs vēls un auksts. Ja atkusnis – ziema un pavasaris būs silti.

Mārtiņi (10. novembris) ir novembra galvenie svētki. Ap 10. novembri arī Mārtiņa tirgi. Ja Jurģis (23. aprīlis) iezīmēja zemes darbu, pieguļas un ganu laika sākumu, tad Mārtiņi pretēji – visa tā nobeigumu. Nedēļu, kurā iekrīt Mārtiņdiena, sauc par Mārtiņa nedēļu. Šīs nedēļas Piektvakars nozīmē Veļu laika beigas. Ar Mārtiņu vakaru sākās Budēļu (Čigānos iešanas) laiks, kas turpinās līdz pat Metenim (17. februāris).

Ticējumi. Ja Mārtiņos salst – Katrīnas (25. novembris) un Andreji (30. novembris) būs slapji, tajos līs. Ja nedēļā ap Mārtiņiem ir atkušņi – visa ziema būs ar atkušņiem. Ja Mārtiņi ir skaidri – ziemā būs sali, bet kopumā sagaidāms labs gads. Ja ap Mārtiņiem ir skaidras mēness naktis – būs skaidrs siena laiks. Mārtiņu nedēļā lācis dodas uz ziemas guļu un pamodīsies tikai Pavasara Mārā (25. marts).

22. novembrī Cecīlija. Ja šajā dienā migla – būs atkušņi. Ja kokos sarma – būs sals. Ja 22. novembrī apmācies un sniegains – maijs būs lietains.

Katrīnas ir 25. novembrī. Arī Katrīnās iet budēļos. Tikai šoreiz galvenie čigānos gājēji ir sievietes.
Ticējumi. Ja Katrīnās sniegs, tad līdz 6. decembrim ziemu nav ko gaidīt. Ja līst – 4. decembrī arī līs. Ja Katrīnas dienā salst, tad visa ziema būs auksta. Kad Katrīnas dienā kūst, tad ziema būs silta.

Andrejus svin 30. novembrī. Šogad ar 30. novembri kristiešiem sākas Adventa laiks. Novembra beigās arī Andreja tirgi. Līdz tiem bija jānokauj visi tie mājdzīvnieki, kurus nebija domāts izmitināt līdz pavasarim. Svarīga loma Andreja naktī ir zīlniecībai. Puiši lūkoja uzzīlēt, kādas viņiem būs līgavas, meitas – kādi būs viņu līgavaiņi.

Ticējumi. Ja šajā dienā brāzmains vējš, tad līdz 19. decembrim lielākoties būs vējains un brīžiem arī vētrains.

loading...