Kā piesaistīt veiksmi dažādās nedēļas dienās, iesaka ekstrasenss Aleksandrs Šepss

07-10-2019

sheps2

Pateicoties televīzijas projektam “Ekstrasensu Cīņas” popularitāti ieguvušais ekstrasenss Aleksandrs Šepss ir pārliecināts: katra nedēļas diena var būt veiksmīga. Vienkārši Fortūnas piesaistīšanai jāzina katras dienas īpatnības un jāievēro daži vienkārši noteikumi. Katrai nedēļas dienai atbilst noteikta planēta, atgādina Šepss.

Pirmdiena

Pirmdiena ir Mēness ietekmē. Šajā dienā cilvēki visu izjūt asāk, ir vieglāk ievainojami un emocionālāki.

Ja šajā dienā paredzēta svarīga tikšanās vai saruna, no kuras daudz atkarīgs, vajadzētu ņemt vērā Mēness ietekmi uz cilvēkiem.

Lai panāktu savu, pietiek pārvērst tikšanos vieglākā un nepiespiestākā sarunā. Ja sarunas biedrs stāsta par savām problēmām, viņā jāieklausās un no sirds jājūt līdzi.
Pirmdienā cilvēkiem vajadzīgs psiholoģisks atbalsts un sapratne, tāpēc jāizvairās no kritizēšanas. Labāk, lai tevi uztver kā saprotošu un atsaucīgu cilvēku.

Otrdiena

Otrdienas pavēlnieks ir Marss. Pēc Aleksandra Šepsa teiktā, šajā dienā cilvēki kļūst agresīvāki, asāki un impulsīvāki. Ekstrasenss iesaka otrdienās izvairīties no konflikta situācijām un strīdiem. Savukārt izlēmīgām darbībām un rīcībai šī diena ir pat ļoti piemērota.

Var paveikt to, kas ilgi atlikts uz vēlāku laiku: iet runāt par paaugstinājumu darbā, atzīties jūtās kādam īpašam cilvēkam un atrisināt jebkuru problēmu, kas prasa izlēmību.

Otrdienā veiksmīgs būs viss, ko darīsi, vadoties pēc iekšējiem impulsiem un vēlmēm. Otrdiena nesīs veiksmi arī tiem, kas grib kaut ko mainīt savā dzīvē.

Trešdiena

Trešdienu ietekmē Merkurs. Šajā dienā cilvēki pakļauti biežām noskaņojuma maiņām, tāpēc nevajadzētu plānot svarīgas darījumu tikšanās, jo tās var nesniegt vēlamo rezultātu.

Trešdienā vislabāk kontaktēties ar cilvēkiem nepiespiestā un vieglā atmosfērā. Nav vērts dot solījumus, pieprasīt to izpildi no apkārtējiem.

Trešdienās veiksme ir viltīgo, apķērīgo un sabiedrisko cilvēku pusē!

Ceturtdiena

Ceturtdienas pavēlnieks ir Jupiters. Šajā dienā veiksme smaidīs tiem, kas parādīs prasmi lietišķajā jomā un mērķtiecīgi vēlēsies sasniegt labus rezultātus.

Ceturtdienā labi veiksies darbs un svarīgi darījumi. Saskarsmē galvenais akcents uz nopietnu un lietišķu attieksmi.

Aleksandrs Šepss iesaka ceturtdienās izvairīties no strīdiem un censties atrisināt problēmas mierīgā ceļā.

Piektdiena

Piektdienas pavēlniece ir Venera. Tā piešķir cilvēkiem jutīgumu un tieksmi pēc visa skaistā. Lai būtu veiksmīgs piektdienā, jāizskatās labāk nekā parasti, jāizturas pieklājīgi un iejutīgi pret visiem apkārtējiem.

Piektdienā var atrast pareizo pieeju jebkurai sievietei. Pietiks izteikt dažus komplimentus un izrādīt īpašu uzmanību.

Sestdiena

Sestdienas noskaņojumu ietekmē Saturns. Tā ir karmisko parādu un dzīves rūgtuma planēta, tāpēc šajā dienā nevajadzētu runāt par savām raizēm un problēmām – tās var kļūt vēl lielākas.

Veiksme smaidīs tiem, kuri saņemsies noskaidrot attiecības ar mīļoto cilvēku. Diena, kas ierobežo cilvēkus to rīcībā un vēlmēs, mudina runāt atklāti un tieši, tāpēc sarunas notiks bez pretenziju izteikšanas un apvainojumiem.

Svētdiena

Svētdiena ir Saules diena. Viss notiek veiksmīgi, ja rīkojas radoši. Svētdienā var gūt atzinību, cieņu un mīlestību, ja pievērsīsi uzmanību apkārtējo sasniegumiem un individuālajām īpašībām. Uzslava, dabīgi, patiesa palīdzēs iekarot jebkuru sirdi!

Aleksandrs Šepss iesaka šīs vispārējās vadlīnijas apvienot ar talismanu spēku. Par tiem – kādā no nākamajiem rakstiem!

loading...

2 Comments

 1. Raimonds 04.12.2016 at 18:27 - Atbildēt

  Priecājos paziņot, ka šorīt esmu vienojies ar mūsu sindikātu apkalpojošo loto brokeri, ka mums tiek piedāts īpaši Ziemassvētku spēļu apmaksas noteikumi. Tas būs mūsu īpašais “Ziemassvētku sindikāts”.
  Kā ieraksts visi īpašie piedāvājumi un atlaides balstās uz regulāru iegādi lielos apjomos, mūsu gadījumā – grupas apjoms tagad ir pietiekošs, lai saņemtu šādu piedāvājumu.
  “Ziemassvētku sindikāts”- iegādāsiemies biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka par katru biļeti maksāsim tikai 11 centus.
  Protams, ir iespēja iegādāties 2 vai pat 3 šādas paketes katram mūsu sindikāta dalībniekam. Lai saņemtu atlaidi, pēc ieiešanas LottoLucker mājaslapā, labās puses apakšā esošajā dialoga logā jāsazinās ar brokeri un jāsaka, ka grib piedalīties Raimonda Ziemassvētku sindikātā.

  Ja vēl neesat reģistrējušies LottoLucker mājaslapā, to var izdarīt šeit: http://ej.uz/777dzekpots

 2. John 28.07.2018 at 04:07 - Atbildēt

  Lottolucker ir krāpnieki!