Kā piesaistīt naudu un mīlestību pilnmēnesī? Izmēģini šos rituālus!

02-12-2022

Pilnmēness periodā nakts spīdeklis ir apgaismots par 100%, tāpēc ir gatavs atdot maksimumu savas enerģijas. Astrologi iesaka to izmantot, lai uzlabotu savu dzīvi. Nākamais pilnmēness – jau 8. decembrī!

Naudas rituāli

Pirmais variants: dodieties uz balkonu, paņemiet rokā monētu un izrunājiet šos buramvārdus: “Dodos uz tirgu, atgriežos ar brangu zirgu, dod Dievs, tik daudz naudas, lai nezinātu, kur likt. Āmen.”

Ieejiet atpakaļ dzīvoklī un kaut kā iezīmējiet monētu, lai nejauši neiztērētu. Ielieciet makā un nēsājiet sev līdzi, nākamajā pilnmēness laikā atkārtojiet rituālu. Ja tā notiek katru mēnesi, tad ģimenei naudas nekad netrūks!

Otrais variants (kad mēness ir maksimāli spilgts): Ņemiet tasi vai bļodu, piepildiet ar ūdeni no krāna un iemetiet tajā sudraba krāsas monētu. Tad atstājiet trauku
tā, lai uz tās kristu mēness gaisma. Pavelciet ar roku virs ūdens, lai piepildītu ūdeni ar enerģiju, un trīs reizes izrunājiet buramvārdus: “Lieliskā Mēness saimniece! Atnes man bagātību, piepildi manas rokas ar sudrabu un zeltu. Es varu paņemt visu, ko tu dod.”

Pēc tam ūdeni izlejiet zemē, bet monētu vienmēr nēsājat līdzi.

Mīlestības rituāli

Pirmais variants (jāizdara vakarā pilnmēness dienā, kad ārā vēl gaišs): Ņemiet ziepju burbuļus, izejiet ārā un izpūtiet tos. Tad, paskatoties uz vislielāko burbuli, iztēlojieties tajā jūsu iemīļoto cilvēku. Novēliet viņam laimīgu ceļu un esiet pārliecināta, ka burbulis lidos līdz mēnesim un palīdzēs piesaistīt līgavaini.Otrais variants (veicams pilnmēness naktī): Ņemiet papīra lapu, pildspalvu un sakiet: “Pieaicinu savā dzīvē vīrieti…”, bet tālāk aprakstiet cilvēku, kuru vēlaties redzēt sev blakus – no rakstura līdz ārienei. Izlasiet savu stāstu skaļi, tad atvērto lapu novietojiet uz palodzes tā, lai uz burtiem krīt mēness gaisma. Astrologi saka, ka vēlme piepildīsies mēneša laikā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tuvojas gada pēdējais pilnmēness – Aukstais vai Saulgriežu mēness

Tuvojas Pilnmēness. Izmēģini rituālu ar baznīcas svecīti un bļodiņu!

Vēstule Pilnmēnesim. Pats vienkāršākais rituāls vēlmju piepildīšanai

Merilinas Kerro Pilnmēness rituāls, kas palīdz ieskatīties nākotnē

loading...