Kā pielabināt nākamā gada simbolu – Zaļo Koka Pūķi? + Pieci horoskopi 2024. gadam

18-11-2023

Foto – Pixabay

Strauji tuvojas 2024. gads, kas ir caurstrāvots ar spēcīgā Zaļā koka pūķa simbola enerģiju. Mistisks un majestātisks, šis simbols sola neaizmirstamus 12 mēnešus, kas piepildīti ar pārmaiņām un iespējām.

Saskaņā ar nostāstiem pūķim piemīt inteliģence un gudrība, kas nozīmē, ka šogad svarīgs ir katrs lēmums. Tātad, kā vērsties pie šī simbola, lai piepildītu savas vēlmes? Astroloģe Elena Barmina sniedz dažus padomus.

Ko sagaidīt no jaunā gada

Pūķis ir aktivitātes un transformācijas simbols. 2024. gads sola milzīgas pārmaiņas un reformas, tāpēc šis gads ir labvēlīgs jauniem sākumiem, radošumam un īpaši ģimenes stiprināšanai. Tāpēc, lai veiksmīgi aizvadītu šo gadu, jums vajadzētu izvirzīt ambiciozus mērķus un ļauties radošam impulsam.Astrologa padomi

Uzaiciniet veiksmi savās mājās

Tiek uzskatīts, ka Pūķis nes globālas pārmaiņas, un Koka stihijas gads nes praktiskas zināšanas.

Lai mājās piesaistītu veiksmi un labklājību, ideāli noderēs simboliskas pūķa figūriņas – zaļas, zelta vai sarkanas. Tie kļūs par jūsu aizbildņiem un palīdzēs radīt stabilitātes un labklājības atmosfēru.Stils jaunajam gadam

Pūķim harizma ir svarīgāka par izskatu, taču nevajadzētu aizmirst par simbolisku zaļu apģērbu un koka aksesuāriem, kas piešķirs tēlam enerģiju un harmoniju.

Kā svinēt svētkus

Pūķis dod priekšroku šauram tuvu cilvēku lokam privātā vidē. Šādi svinot Jauno gadu, jūs parādīsiet gada simbolam, ka jums ir lieli plāni un jūs tiecaties uz vairāk. Atcerieties, ka šajā periodā jūs varat izrādīt ambīcijas un vēlmi pēc kvalitatīvas dzīves.

Mājas dekorēšana

Izstrādājiet dekoru ar eksotikas elementiem, radot unikālu, bet mērenu interjeru. Mainīgums dekorā palīdzēs radīt atbilstošu atmosfēru, un nebrīnies, ja vēlēsies mainīties un pārcelties.

Ko likt uz galda

Pagatavojiet pikantus, pikantus un skābus ēdienus, kam Pūķis dod priekšroku. Zivju ēdieni, gaļas delikateses, konditorejas izstrādājumi, dārzeņu salāti un augļi jūsu mājās radīs pārpilnības atmosfēru. Neaizmirstiet par simbolisko Pūķa figūru galda centrā.

Kā lūgt Zaļajam Koka Pūķim piepildīt vēlmes

Pirms Jaunā gada veiciet attīrīšanās rituālu, piedodiet un lūdziet piedošanu. Brīdī, kad atskanēs Jaungada zvani, izsakiet vēlēšanos un iedomājieties tās piepildījumu. Spēcīgi enerģētiski novēlējumu vēstījumi veido spēcīgu plūsmu, īpaši pilnmēness laikā.

Šie astrologa padomi palīdzēs jūsu dzīvē piesaistīt Zaļā Koka Pūķa enerģiju un padarīs 2024. gadu par neticamu iespēju pilnu gadu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Druīdu horoskops 2024. gadam: kas gaidāms katra auga zīmē dzimušajiem

Kādas krāsas apģērbā sagaidīt Jaungadu? + Horoskopu tops 2024. gadam!

Kas jums jāzina par 2024. gadu: dzīvnieks, krāsa, stihija

Mīlestības horoskops 2024. gadam: ar ko mūs pārsteigs Ugunīgais Pūķis

Kāpēc cilvēkus baida garais gads un ko nedarīt 2024. gadā?

loading...