Kā “piekukuļot” savus bērnus atbilstoši viņu zodiaka zīmei

13-01-2018

berni_galvena

Pārrunu māksla noder ne tikai valdes sanāksmēs, un, kaut arī mēs ne pārāk atbalstām uz kukuļošanu balstītu audzināšanu, dažreiz tas palīdz dzīvi padarīt vieglāku. Par laimi, zvaigznēm ir kas sakāms par to, kā mūsu bērni atbild uz konkrētiem kārdinājumiem. Šeit ir katras zīmes iedzimtās vājības, lai vecāki zinātu, ko var izmantot, lai gūtu vēl mazliet lielāku virsroku mājās.

Auns
siena

Stūrgalvīgajiem Auniem patīk izdevības izdarīt kaut ko mežonīgu un piedzīvojumu pilnu, it īpaši, kaut ko, kas viņiem dod “stilīguma punktus” starp draugiem.

Ja tavam Aunam ir nepieciešama neliela motivācija, lai viņš darītu tev pa prātam, varbūt piedāvā viņam ceļojumu uz kādu no atrakciju parkiem.

Ja tādu tuvumā nav, apsver klinšu sienas apciemošanu, kur viņi var pierādīt savu varenību un pēc tām par to palielīties draugiem.

Vērsis
saldumi

Kaut arī ēdiens nav iesakāms kā regulārs atalgojums vai stimuls bērniem, Vēršu bērni vienkārši nespēj atturēties no kārdinājuma, kuru sagādā apsolītais mīļotais našķis. Lai arī tas būtu saldējums, cepumi vai šokolāde, šai pārpilnību mīlošajai zīmei ir vājība pret jebko garšīgu. Ja tev ir nepieciešams, lai tavs Vērsēns piekristu tavam plānam, lai arī kāds tas būtu, ik pa laikam nodrošināts mīļākais kārums par to parūpēsies.

Dvīņi
muzejs

Vēlies pakārdināt savu mazo Dvīnēnu? Apsoli viņiem apciemot bērniem draudzīgu muzeju, kur viņi var pieskarties, izpētīt un iemācīties kaut ko jaunu par pasauli ap viņiem. Šī izteikti nūģīgā zvaigžņu zīme mīl tikt intelektuāli stimulēta un, tā kā viņi ir sabiedriski tauriņi, viņi vēlēsies visu redzēto arī kārtīgu aprunāt.

Vēzis
A little boy chess with sky at background
Iespējams, visvieglāk piekukuļojamais no Zodiaka bērniem, Vēzis nav pārlieku pieprasošs. Viņi zina, kas viņiem patīk, un tas gandrīz vienmēr ir uzspēlēt savu mīļāko spēli ar tevi. Lai vai tā būtu galda spēle, video spēle vai ārpustelpu aktivitāte, viņi nespēj pretoties sāncensības un jautrības kārdinājumam un ar prieku tev paklausīs apmaiņā pret to, ka sados tev pa biksēm spēļu laukumā.

Lauva
makskere
Lauvas bērnos ir kaut kas pirmatnējs. Viņi vairāk ir saskarē ar savu mežonīgo pusi nekā lielākā daļa bērnu un mīl izpētīt mežonīgo dabu. Lai liktu viņiem nekavējoties uzvesties pēc taviem ieskatiem, viss, kas tev ir nepieciešams, ir brauciens makšķerēt vai kempings pie dabas. Viņi mīl dzīvot kā alu cilvēki un būs apņēmušies noķert vislielāko redzēto zivi!

Jaunava
ritenisTava mazā Jaunava tevī neklausās un tu izmisīgi meklē ātru risinājumu? Risinājums ir vienkāršs: dodies izbraucienā ar riteņiem. Šī zīme mēdz cīnīties ar nemieru un stresu, kurš gandrīz vienmēr ir paša radīts. Riteņbraukšana ar tevi palīdzēs nomierināt viņu pārāk aktīvos prātus, sniegs viņiem papildu veselīgo serotonīnu un, pats galvenais, viņiem būs interesanti.

Svari
futbols
Ziņkārīgie Svaru bērni mīl izaicinājumus. Ja viņi ir nepaklausīgi, iesaki sacensties kādā no viņu mīļākajām spēlēm, un viņi no nelieliem dumpiniekiem kļūs par maziem izpalīgiem. Tikai atceries, ka vispirms nāk tevis plānotais un viņu atalgojums pēc tam!

Skorpions
ballite

Ja tavs mazais Skorpions izturas bezkaunīgi vai rupji (diezgan bieži sastopami šai zīmei) iespējamība, ka varēs piedalīties vai rīkot “palikšanu pa nakti” pamainīs viņu attieksmi apbrīnojamā ātrumā. Mazie Skorpioni mīl iztrakoties ar labākajiem draugiem, un viņi ir arī prasmīgi ballīšu plānotāji. Tematiska palikšana pa nakti ar draugiem ļauj viņiem izmantot viņu dabiskos talantus un liks apklust vārdu plūsmai.

Strēlnieks
celojums

Ja tavs pētnieciskais Strēlnieks sagādā lielas grūtības, kāpēc viņa virzienā neraidīt mazliet patīkama satraukuma? Šī zīme ir ziņķārīga par pasauli un alkst jaunas pieredzes, tāpēc ceļojums uz kulturāli nozīmīgu vietu vai jaunu restorānu ir lielisks veids, kā izdabāt viņu iekārei tuvplānā personīgi redzēt, kā dzīvo citi cilvēki. Apsoli viņiem doties piedzīvojumā, un viņi darīs visu, ko prasīsi.

Mežāzis
berns_nauda
Darba bite Mežāzis mīl sūri grūti pelnīto naudu vairāk nekā citas zīmes. Šīs zīmes bērni alkst pēc atzinības un nekas nepasaka “tu paveici labu darbiņu” tik labi, kā spīdīga eiro vai kāda cita monēta. Ja esi bezizejā un tev vajag, lai tavs Mežāzis kaut ko ātri izdara, nelielas peļņas iespējas ir visa viņiem nepieciešamā motivācija. Tikai nepiekukuļo viņus pārāk bieži, savādāk viņi gaidīs, ka maksāsi par katru sīkāko darbiņu.

Lasīt tālāk: 1 2
loading...