Kā pazīt savu sargeņģeli? Skaisti un sirsnīgi psiholoģes Dorīnas Virtjū padomi

13-05-2019

engelis14


Amerikāņu psiholoģijas doktores Dorīnas Virtjū dzīve nozīmīgi mainījās, kad eņģeļi brīnumainā kārtā viņu brīdināja. Pēc šā atgadījuma Virtjū sāka lūgt eņģeļiem padomus. Viņi atbildēja uz šiem lūgumiem – ļoti skaidri un ar mīlestību. Tas būtiski ietekmēja arī psihoterapeites darbu.

“Es sāku palīdzēt savu konsultāciju klientiem sadzirdēt viņu eņģeļus,” Virtjū rakstīja. “Ļoti ātri atklāju, ka eņģeļu dziedēšanas spējas pārspēj jebkuru cilvēku izgudrotās terapijas veidu, ko jebkad biju redzējusi. Eņģeļiem ir brīnišķīgas Dieva dotas dāvanas, ko viņi ir mums gatavi sniegt.”

Dorīna Virtjū raksta, ka katram cilvēkam ir vismaz viens personīgais sargeņģelis (un reizēm pat vairāki), kurš viņu pavada no dzimšanas līdz nāvei.

“Es intuitīvi jūtu, ka tā ir taisnība. Ticu (jo pati esmu to piedzīvojusi) arī tam, ka eņģeļu gaisma kļūst spožāka, ja lūdzam tiem palīdzību un apzināti atvēlam vietu savā ikdienas dzīvē. Šķiet, ka tad viņi gūst spēku un biežāk ir kopā ar mums.

To varētu izskaidrot no metafizikas viedokļa: cilvēkam piemīt brīva griba, tāpēc, lai kā arī eņģelis vēlētos mums palīdzēt visas dzīves garumā, viņš to nespēj, ja mēs nelūdzam un nepieņemam palīdzību.

Reizēm es fiziski spēju pamanīt sargeņģeļu klātbūtni: tie parādās kā īsi baltas gaismas zibšņi vai uzplaiksnījumi blakus man vai kādam citam virs galvas. Iespējams, arī jūs esat manījis ko līdzīgu un tagad saprotat, ka šāda iespējamība pastāv.

Mēs spējam pavisam vienkārši apzināti pieslēgties savu sargeņģeļu klātbūtnei: mums ir tikai jāatslābinās un jālūdz, lai tie parādās. Aizveriet acis un sakiet pie sevis: “Mans sargeņģeli/mani sargeņģeļi, lūdzu, parādies/parādieties man!” Tad gaidiet, vai sajutīsiet vienu vai vairākas gaismas būtnes. Ja esat tās ieraudzījis, pavaicājiet, kā tās sauc.

Atbrīvojieties un ļaujiet prātam uztvert visu dzirdēto. Atbilde var nākt domas vai uzplaiksnījuma veidā. Vēlāk nosauciet savu(-s) eņģeli(-ļus) vārdā un lūdziet tiem aizsardzību, kad vien vēlaties. Intuīcija ir nesaraujami saistīta ar iztēli.

Kad pirmoreiz sāksiet noskaņot intuīciju šādiem pasākumiem, jums var šķist, ka visu izdomājat. Neņemiet to pārāk nopietni un nevērtējiet saņemto informāciju pārāk zemu. Fiksējiet visu, ko uztverat, un pieņemiet šo procesu kā prieka pilnu rotaļu. Pēc laika pārliecība par jūsu intuīcijas precizitāti pieaugs.”

loading...

3 Comments

  1. bfass 13.05.2019 at 14:49 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!

  2. Marks Jenbersts 01.02.2021 at 08:37 - Atbildēt

    Man patīk sūdus ēst

  3. Marks Jenbersts 01.02.2021 at 08:39 - Atbildēt

    Man patīk ēst dirsu, sūdus, čuras, peņus un laizīt dirsas caurumu.