Kā pašam atbrīvoties no lāsta un ļaunas acs. Šodien tam īpaši laba diena!

11-07-2019

Foto – Pixabay


2019. gada 11. jūlijs ir izcili piemērota diena, lai atbrīvotos no negatīvas enerģijas, ko tautā mēdz dēvēt par lāstu, ļaunu aci, nobrīnējumu vai citādi.

Tautas maģija iesaka šo enerģiju pavērst sev vēlamā virzienā. Kā to izdarīt?

Pretēji dažādiem viedokļiem, ka lāstu var noņemt tikai “speciālists”, daļa ezoteriķu nepiekrīt. Viņuprāt, to var izdarīt cilvēks pats, tikai spēcīgi jātic tam, ko dari.

Ja dzīvē kaut kas notiek ne tā, kā vajadzētu, jāapstājas un jāvelta laiks situācijas analīzei.

Intuīcija pateiks priekšā, ko tieši darīt, lai novērstu nelaimes.Parasti ikdienas steigā mums ir maz laika aizdomāties par virzienu un jēgu. Tāpēc maza problēma var apaugt ar kaudzi jaunu nepatikšanu, un galu galā attapsimies iepinušies dažādās nelaimēs, kuras tad arī mēdz dēvēt par lāstu.

Klasiski par lāstu dēvē situāciju, kad cilvēks no malas iet pie burvja un uzliek citam īpašu zīmogu, kurš grauj tā dzīvi no visām pusēm. Ļauna acs var kļūt jūtama, kad cilvēks no malas jauši vai nejauši sadusmojas un pasaka kaut ko aizvainojošu.

Tajā brīdī notiek biolauka izkropļošana, tas sāk sairt. Uzlikt ļaunu aci cilvēks var arī pats sev, kad netic sev vai lamā sevi necenzētiem vārdiem. Ir pat noteikts personības tips, kas tendēts uz pašnolādēšanu. Tādi cilvēki parasti ir drūmi un nepriecīgi. Skaidrs, ka labsirdīgs un pozitīvs cilvēks tādai ligai nav pakļauts.

Var patstāvīgi tikt galā ar lāstu, ja saprot, ar kādiem līdzekļiem tas uzlikts. Tas var skart dažādas dzīves jomas: ģimeni, veselību, veiksmi, attiecības. Lai saprastu, vai tas uzlikts, uzmanīgi apskati savu mājokli, vai tur nav kādi sveši priekšmeti – adatiņas, salmiņi, maisiņi ar zemi utt. Ja atradi kaut ko savādu, lāstu noņemt nebūs grūti.

Rituāls lāsta noņemšanai ar sveču vasku
Agri no rīta, vēl pirms uzlēkusi saule, aizej pie upes vai akas, iesmel spainī ūdeni pret straumi un saki šādus vārdus: “Dzimtas paaudzes, senču senči! Ļaujiet ūdeni iesmelt pret visu ļaunu, burvestībām un pesteļiem, sāpēm un nelaimēm, lai vesels un laimīgs … (cilvēka vārds) Slava Tam Kungam!”

Kad nes ūdeni uz māju, nedrīkst atskatīties. Mājās ielej ūdeni bļodā, ieliec tajā sudrablietas. Pēc tam iededz sveci, pagaidi, kamēr tā izkūst un vasku lēnām ielej ūdenī. Tad skaties, kāda figūra izveidojas.

• Ja ir cilpas un diegi – lāsts ir mantots.

• Ja figūra ir gluda un viļņveidīga – lāsta nav.

• Ja ir puniņi un asi stūri – lāsts ir uzlikts. Ar tādu procedūru pilnīgi pietiek, lai atbrīvotos no lāsta. Bet rituālu var arī atkārtot. Šai gadījumā, lejot ūdeni vaskā, var noskaitīt Tēvreizi.

Šo rituālu nedrīkst veikt svētdienā un baznīcas svētkos. Sievietēm to labāk darīt sieviešu dienās – trešdiena, piektdiena, sestdiena, vīriešiem – vīriešu dienās – pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena.

Kā redzi, lāstu noņemt nemaz nav tik grūti. Bet jābūt stingrai pārliecībai par sevi, tad viss izdosies!

CITI INTERESANTI RAKSTI PAR LĀSTU UN ĻAUNU ACI:

1. LĀSTS – NEGATĪVA ENERĢIJA, KO DARBINA TAVS VĀJUMS

2. UZMANĪBU, OKULTS UZBRUKUMS! PAZĪMES, KA TEV UZLIKTS LĀSTS

3. KĀ MĀJAS APSTĀKĻOS PĀRBAUDĪT, VAI TEV UZLIKTS LĀSTS

4. KĀ ATBRĪVOTIES NO BEZLAULĪBAS VAINAGA?

5. KĀ DARBOJAS NEGATĪVAS PROGRAMMAS?

Avots: Esotericblog

loading...