Kā oktobra otrais Pilnmēness ietekmēs tieši tevi? Skaidrojums pēc dzimšanas datuma

31-10-2020

Oktobris bija ļoti neparasts mēnesis, vai ne? Merkura mēnesis bija citāds. Tie, kuri lasa mūsu prognozes, atceras, ka planētas solīja pārmaiņas un daudz jaunumu. Spriežot pēc jūsu komentāriem, oktobra notikumi patiesi piepildīja dzīvi ar pārmaiņām.

Protams, oktobris ir arī brīnišķīgs lapkriša mēnesis. Atvadoties tas dāvina mums otro pilnmēnesi. Divi pilni mēneši vienā kalendārā mēneša ciklā ir diezgan reta parādība, un šis patiesi ir īpašs. Oktobra pēdējā dienā Visums mums atklās neticami spēcīgu enerģiju, uz kuras viļņa mēs iekuģosim novembrī.

31. oktobris – spēcīgākais 2020. gada pilnmēness

Vēdās šo dienu sauc par Purnīmu, un tā tiek uzskatīta par īpašu astroloģisko periodu. Šajā laikā tiek sasniegta visaugstākā planētu enerģija, bet mēness sasniedz savu maksimālo spēku.

Vakara pusē Zemes pavadoņa enerģija kļūs tik spēcīga, ka ietekmēs pilnīgi visu uz zemes. Saskaņā ar numeroloģiju gaidāmais pilnmēness norisināsies spēcīgā, ugunīgā Marsa un skaitļa “9” iespaidā.

Devītnieks ir viens no spēcīgākajiem un nozīmīgākajiem skaitļiem. Tas ir pēdējais viencipara un arī mistisks skaitlis. Marss ir ļoti spēcīga planēta. Tas atbild par visām mistiskajām zināšanām un saista tiešo un materiālo pasauli.

Pilnmēness laikā Marsa vadībā gaidi visneparastākos notikumus, kas norisināsies pašā sirdī un kļūs par jaunu un ļoti labu laiku dzīvē.

Šajā brīnišķīgajā mēnesī ikviens no mums var atgriezties pie Dieva, lai iegūtu svētību. Tas ir labsirdīgs un labvēlīgs laiks, kad mūsu dzīvē notiek visīstākie brīnumi.31. oktobris – šī burvīgā mēneša skaistākā diena!

Otrais pilnmēness atnāk, lai mēs izdarītu savu izvēli: plāns A vai plāns B. “B” ir Dieva plāns, ko mēs pieņemam ar mīlestību un ticību.

Un, ja mēs izvēlamies plānu “B”, var visu atlaist un neuztraukties, kas notiks tālāk. Var nemēģināt izmisīgi kontrolēt savu likteni. Jūs varat vienkārši ielikt to Visaugstākā rokās. Jo viņa plāns ir gudrs un labāks par mūsējo, uzsver ezoteriķi.

Tas ir kā pasakā – pēkšņi pamosties kā cits cilvēks un redzi, ka dzīve ir skaista un pilna laimes. Lai saprastu, ka viss ir pareizi. Apzināties, ka tieši tāpēc tu esi šeit, lai dāvātu mīlestību. Jo neviens vairs nespēs apkampt pasauli tā, kā tu to vari darīt.

PAR TO, KĀ 31. OKTOBRA PILNMĒNESS IETEKMĒS TIEŠI TEVI, LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

 1. Skaudības Dievs 31.10.2020 at 21:24 - Atbildēt

  «Kovids nāk, kovids nāk,
  gan ar vilņiem, gan ar čalām.
  Kovids nāk no visām malām.
  Ko tas kovid’s atnesīs?
  Tas atnesa nabadzību simtu gadu garumā.»
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 (Skauģu Skauģis)
  Ar ironiju par nopietno, Tavs Skaudības Dievs
  P.S. Gaidām trešo kovid-19 vilni uzreiz pēc otrā viļņa, kad jezga norims… #SkaudībasDievs #kroņvīruss #kovid-19 #covid-19