Kā noņemt lāstu ar vienkāršas olas palīdzību, iesaka ezoteriķi

07-08-2019

Lai noņemtu lāstu vai ļaunu aci, ne vienmēr vajag iet pie dziednieka vai ekstrasensa, uzskata vietnes “esotericblog” autori. Vairākumā gadījumu no “sadzīves negatīvisma” var atbrīvoties saviem spēkiem, un labs palīgs šai procesā ir parasta vistas ola.

Vispirms jāsaprot, kas ir lāsts. Parasti tā dēvē “negatīvu sitienu”, ko cilvēka veselībai vai citai dzīves jomai nodara nelabvēlīga enerģētika. Piemēram, lāsts var būt vērsts uz neveiksmi karjerā, vientulību, neveiksmēm. Ja cilvēka enerģētika ir spēcīga, viņš pats lieliski var stāties pretī tādam uzbrukumam, bet tā ir ne vienmēr.

Kad aizsardzība ir novājināta, mēs it kā nolaižam vairogu: apmulstam, nespējam aizsargāties pret destruktīvām plūsmām, atkal un atkal galvā pārcilājam negatīvus scenārijus. Tik ievainojamā stāvoklī organisms nespēj patstāvīgi stāties pretī lāstam. Palīgā nāk gadsimtos pārbaudītas metodes, viena no tām – ar olu.

Kāpēc ola noņem lāstu
Daudzām tautām ar olu saistīti ļoti svarīgi tēli. Tas ir jaunas dzīvības sākuma, aizsardzības un miera simbols. No olas izšķiļas putni, bet arī čūskas. Senās dziednieces prata noņemt lāstu ar olas palīdzību.

Pie tā cilvēka gultas galvgaļa, kuram, šķiet, uzlikts lāsts, bļodiņā ar ūdeni iesit jēlu olu. Pirms tam olu patur šis cilvēks, ar domu nodot tai pret viņu vērsto negatīvo enerģiju.

Plīstot čaumalai, saka šādus vārdus: “Lai ola noņem visu slikto no (vārds) dzīves.” Ja lāstu mēģini noņemt sev, arī vārdu jānosauc savu.

Bļodu ar ūdeni un tajā iesisto olu pa nakti noliek zem gultas. No rīta pēc olas izskata – tā kļuvusi tumšāka, parādījušies pavedieni – var spriest par negatīvās programmas iedarbību.

Ola pret lāstu un sāpēm
Olu var izmantot arī citādi. Piemēram, paripināt par sāpošu vietu – tā noņems sāpes, uzņemot tās sevī. Pēc tādām manipulācijām šo olu ēst nedrīkst, to labāk izmest.

Jāripina pulksteņa rādītāja virzienā.
Tādā pat veidā, ja spēj kārtīgi koncentrēties, var “izripināt” lāstu no cilvēka.

Nepieciešams vizualizēt, kā ķermenis atbrīvojas no negatīvās enerģijas un noslēpjas zem čaumalas. Olu ripina vairākas minūtes, pēc tam izmet.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Ragana 08.08.2019 at 17:46 - Atbildēt

    Ja lāstu uzliek ragana,nekada ola nelīdzēs.